Aklımdan çıkaramıyorum:::

bu ailelerden nefret ediyorum ve anasının babasının sözüne bakıpta karısına zulmeden huzurunu bozan erkeklerdende nefret ediyorum Allah kahretsin böyle insanları benimde yuvam bu aileler yüzünden yıkıdı yaşayan bilir arkadaşlar ana baba sözünden çıkamayan bir erkekle o kadar zorki sabret sabret taviz ver ver ver nereye kadar sende insansın bir yerde tükeniyorsun bende çok konuştum eşimle ama anlamıyor bir kulağından giriyordu diğerinden çıkıyordu ama ailesinin sözleri beynine çivi ile yazılıyordu ve gelip zulmediyordu ...Canım Allah yardımcın olsun minik meleğin için inşallah Rabbim kocanın aklını başına getirirde yuvan kurtulur Allaha emanet ol

iyide canım kadın cagız kendı evı dururken nıye oraya gıtsınkı.daha yenı dogum yapmıs kendı evı daha rahat tabıı.bence sacma oraya gıtmesı.

Sonuna kadar haklısın canım senin kocan adam değilmiş

Herkes ne kavgalar ediyor ama evi terketmiyor hele hele ortda yeni doğmuş

günahsız bir bebek varken onun bu yaptığı hangi kitaba sığar.

Aileside ayrı bir konu tabi vicdan ve merhamete sahip olan oğluna

"Hadi bakım , karınıda, çocuğunuda al adam gibi git evinde yaşa"

demesi lazımdı ama işte Allah korkusu olan bir insan bunu der canım.

Ben şahsen senin yerinde olsam aynı senin gibi davranırdım

yani gider gerekirse yalvarırdım herşeyimi ortaya koyardım sonradan pişman olmamak için

Hıı ama o hala akıllanmadı işte o zaman asla arkaya bakmam ..

Ama yine de gelip barışmak isterse önceeee onun anasından emdiği sütü burnundan getirir sonra kızım için bir daha denerdim.Allah yar ve yardımcın olsun kardeşim.

süheyla canım arkadaşlar çokkk güzel yorumlar yapmışlar ve senin üstüne düşeni yaptığını söleyenlere sonuna kadar katılıyorumm kendini üzme artıkkk bir annesin ve bebğin herşeyin üstünde bunu unutma
ve ayrıca ben erkeğin 3 türlüsünden ne köy olur ne kasaba derimmm

1-dışarı ayağı çok olan
2-el ağızlı olan(ki bence en tehlikelisi)
3-anne ağızlı olannnnn

sen 3 ye çatmışsınnn dilerim bundan sonra herşey gönlünce olurrr
sevgiler......

benim hastaneden cikacagim gün, beni almadi ben onu bekledim ablacim gelmedi ne aradi ne sordu hic birsey yapmadi. agladim bekledim ama gelmedi bizi almaya, sonra babami arardim gelip o beni cikarti hastaneden. söylüyorum ablacim hangi baba isterki böyle bi insana geri dönmesini kim ister. beni 14 gün aglatan hastanede gelip almayan, arayip sormayan.YANIYORUM DA KADERIME YANIYORUM. KESKE TANIMASAYDIM O SEREF:::

Nasıl bırakıp gider ya anlam veremedim verememde....:bbo: ne olursa olsun sen yeni doğum yapmışsın, bebeğin var bu adam ne akla hizmet etmiş... çocukmu bu nasıl biri anlayamadım.. ailelerde ayrı bir sorun evlenince kapılar kapatılmalı mesafe konulmalı.. yok senin ailen yok benim ailem olmamalı her iki tarafada aynı muamele gösterilmeli... yok arkadaşlar ben bu işe pek anlam veremedim..:uhm: başka bişeyler var ama nee.... canım sende güle güle büyüt bebeğini... gecer bu günlerde inşallah..

ayy inanmiyorum ya nasil böyle bisey olabilir esin nasil bi insan ya olamaz böyle bisi karisi dogum yapmis ve onu almaya hastaneden cikarmaya gitmiyo ne anliyolar böyle analarinin babalarinin her dedigini yapmaya analarini babalarini mutlu ediyolar karilarini cocuklarini canini acitiyolar bu anneler de bi dursun düsünsün ya yeter artk bu evliliklerin aileler yüzündn bitmesi offf valla ben cok sinirlendim agliyorum suan cünkü buna benzer bendede var ama allhtan benim kocam anasinin babasinn sözüne bakmadi cnm benim üzme o tatli canini ne olur hersey ins yoluna girecek sen merak etme o kocan sana tipis tipis gelecek ve bebegine siki siki saril cnkü onun sana cok ama cok ihtiyaci var annesi

Üzmemeye çalış kendini güzel kardeşim ne kadar zor olduğunu bilsemde bunu yapmak zorundasın

evladın için onu sağlıklı yetiştirebilmek için.Bende Almanyadan geldim buraya avukatmısın gerçekten

bilmiyorum ama değilsende maddi anlamda hiçbir sorunla karşılaşmazsın devlet sana her konuda

destek çıkar.Manevi tarafına gelince ailen yanında onlara ve Allaha sığın ve rabbinden en hayırlısı neyse

onu iste canım bazen bize şer gibi görünen şeylerde hayırlar vardır bunu zamanla anlıyor insan.

Ve sana tavsiyem kesinlikle daha arama eşini belliki onun karakteri henüz geşlişmemiş yoksa nasıl

insan eşini hastanelerde bırakır ne kadar şe... bu adam yaa.Bizde yeri geliyor ne kavgalar ediyoruz

ama çok şükür birimiz daha evi terketmedik.O zamanla anlayacaktır yaptığı hatayı inşallah çok geç olmaz.

of ya durumuna üzüldüm canim, bu nasil baba böyle ya...
kusura bakma ama her iki ailede kabahat var, ilk günden çocuk kavgasi olur mu yani?

esine su an kizginsin biliyorum ama annesi onu nasil doldurmustur kim bilir, oda çok hattali tabii ki, sonuçta baba oldu artik sorumluluklari var ama çocukça hareket ediyor yazik çok yazik...

senin simdi yapacagin tek sey bebegine SIMSIKI sarilmak ve baska hiç birseye kafani takma, birak babasinin pesinden kosma artik, yakinda o senin pesinden kosar merak etme o zaman sen istedigini söylersin...
hakkinda hayirlisi olsun canim...

canım durumuna çaresizliğine üzülmemek elde değil.ne söylersek söyleyelim bir süre kötü hissedeceksin.kocan daha büyüyememiş.baba olmak yürek ister. o malesef bu konuda sınıfta kaldı.seni o halinle ağlatanları yüce rabbim bildiği gibi yapsın.şimdi o sorumsuzun eşi olduğunu unutup bebeğinin herşeye rağmen güçlü annesi olmayı başarmalısın.bu erkek milleti döktüğümüz gözyaşlarına asla değmiyor.biraz toparlandığında karşılıklı konuşun.bari çocuk yapmasaydın be cnm o zaman sadece kendin için endişelenecektin şimdi bide bebeğin var.allah yardımcın olsun.enazından ailen yanında.birde her ikinizin ailesininde günahı var bu işte.umarım akılları başlarına gelir.gerçi biraz geç gibi görünüyor ama bellide olmaz.a.s.

öncelikle şunu söyleyeyim allah sana en güzel şeyi vermiş:miniminnacık bir yavru...annelik duygusu...ilk sıraya bunu koy...ve çocuğunu iyi yetiştirmen için seninde iyi olman lazım...onun gülen gözlerine baktıkça sıkıntılarından uzaklaşırsın..

eşine gelince sen elinden geleni yapmışsın bir bayan olarakk...sakın daha fazlasını yapma,karşındaki iyice kendini bir halt sanacak..bırak geleceği varsa gelir ki iyice burnunu sürtmeden sakın ha sakın geri döneyim deme,tekrarlanmasın aynı olaylar..ha eğer gelmeyecekse bırak gitsin ne yapacaksın öyle adamı..nicelerini gördüm ama böylesini ilk defa duyuyorum bir baba nasıl dayanır çocuğunu görmeden ya aklım almadı...hiç mi yavrusu nedir kime benziyor ne bileyim,hadi seni bırakmış ama çocuğu...çok yazık etmiş size...hiç mi bebeği aklına gelmiyor...merak etme gene döner dolaşır seni bulur ama sendeki sevgiyi bitirdikten sonra:-( çok şükür ailen yanında ,bebişin için elinden geleni gerisini boşver onun dönüp dolaşacağı yer bellidir....lütfen sen alttan alma o yalvar yakar olana kadar...maalesef erkekler kendileri için verdiğimiz tavizleri anlayamıyorlar ve bu yüzden erkeklerin hepsinden( kardeşlerim dışında) nefret ediyorum....

Öncelikle gerçekten durumunuza üzüldüm. Zor bir durum.
Ancak eşinizin size olan sevgisinin bitmiş olduğunu görüyorum. Kim ne derse desin, seven erkek eşinin yanında olur, hatta eşi doğum yapmışken, kendisi ilk kez baba olmuşken tutup sizi hastane köşelerinde bırakmaz.
İşiniz zor, en iyisi siz ailenizden destek alın ve hayatınıza yeni bir yön verin.

çokı zor bi durum sonuç ne oluck bence bir an önce eşinle konuş ya dewam eder ewliliğin yada bitir ki sende hayatına yön wer insan bebeğinin doğduğu gün bunları yaparmı hayret ya ben bi bitek benimki ana kuzusu zannediodm neleri warmış dünyada sen şimdi kendi ewindmi kalıosun ailenin yanındamı sonuç ne hiç arayıp sormadımı bu arada kaç aydır ayrısınız

unutmak kolay olsaydı ben unuturdum.....nereye gidersen git unutmak imkansızzz hele içinden kalbinden seviyorsan ççoooooookkkkkkkk.zor be kardeşim
BILMEMKI BE O YARI UNUTMUYUM UNUTURMUYUM, NEFESGIBI MUHTASIM ÖYLESINE ALISTIMKI EKMEYIM SUUUYUUUM, AH BILMEMKI BEN O YARI UNUTURMUYUM.ALEV ALEV BEDENIMI YAKISI VARDI AH BILMEMKI UNUTURMUYUM.BEN O YARIN NESINI SEVDIM BILMEMKI NERESINI BILMIYORUMKI AMA BIR TEK SEY BILIYORUM ::::BEN O YARI COOOOK SEVDIM ÖYLEKI ÖLÜRCESINE

Cok icim yaniyor bazen daynamicak hale geliyorum. Beni cok seviyordu istedigim herseyi yapiyordu, bana cok dikkat ediyordu herseyime, yemegimden ilaclarima kadar ev temizliyinden yemeginde kadar herseyi yapiyordu.son gün dogurcam gün bile beni ameliyathaneye öpüklere gönderdi agliyarak sevincinden gönderdi, noldu simdik ayrildi ne ariyor ne soruyor, sevmek bumu????

bazen insan deli gibi sevse de çekip gitmesi en doğru karardır. olaylara objectif bakıyorsanız eğer bnu farkedersiniz. onun içinde çok büyük fırtınalar olan birşey olmuş ki 2 günlük bebişini bırakıp gitmeyi göze almış. oturun düzgünce konuşun. bebeğe yazık. aynı şekilde sizde beki lohusa sendromuyla ağır laflar ettiniz hastanede. evet onun alttan alması lazım ama sizin psikolojinizi bilemez ki. :1no2:

Canım ben anlamadım nasıl oluyorda bu kadar sevgi dolu bir adam 180 derece değişebiliyor :uhm: nazarmı deydi büyümü yapıldıki kundakdaki bebişini bırakıp gitti?
Sabr et kardeşim bakalım zaman ne gösterecek şu mübarek ay yüzü hürmetine mevlam içine ferahlık versin öyle yada böyle artık hangisi hayırlıysa.:1hug:

insallah dedigin gibi olur ablacim, bende anlamiyorum iste onun yüzünden dayanamicak hale geliyorum, böylesi seven bi insan cekip giitttiiii.

insallah dedigin gibi olur ablacim, bende anlamiyorum iste onun yüzünden dayanamicak hale geliyorum, böylesi seven bi insan cekip giitttiiii.

Üzme kendini bu kadar bak yavrun var sarıl ona.Bilmiyorum ama benim içimden bekle demek geliyor belki aklı başına gelir yani yaptıkları çok anlamsız çok oda anlayacak er geç bir müddet sonra şuan onu teselli eden ailesininde bir faydası olmayacaktır emin ol ondan sonrada ipler senin eline geçer zatenkaydirigubbakcemile sana sadece sabr etmek düşüyor canım için içine sığmıyordur biliyorum ama bu ruh haliyle tekrar aramaya felan kalkma oda şimdi kara kara düşünüyodur sen merak etme.Canım kardeşim Rabbim yardımcın olsun :1hug:

insallah dedigin gibi olur ablacim, pisman olsa geri dönse, sira bana gelse bakalim ozaman neler oclak allah bilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…