Aklımdan çıkaramıyorum:::

Şimdi bu beyefendinin kocalığını bi kenara koyalım. Kendisi herşeyden önce bir baba. Siz doğum yaptığınız gün hadi sizi düşünmüyor bu adam kızınıda mı düşünmüyor.
Sana ne kadar kızmış olursa olsun nasıl bırakır bebeğini orda ya. Doğuma öpe koka yollayan adam doğumdan çıkınca ne olurda böyle davranır. Bu nasıl sevgidir. Benim mantığım almıyor açıkcası.

Bence siz artık sadece kızınıza odaklanın. Süt bile veremedim demişsiniz. Ne hakkınız varki ona şimdiden böyle birşey yaşatmaya. Siz belki kocanızla birleşiceksiniz yada ayrılacaksınız ama Yazık yavrum belki de hayatı boyunca çekicek emememiş olmanın kötü yanlarını.
Gerçekten çok kınadım sizi. Bebek hasretiyle yanıp tutuşan onca kadın varken siz verilenin kıymetini bilmiyorsunuz. Yazık ya gerçekten yazık minik kızınıza.

hayret ettim yazdıklarını okurken nasıl olurda bu kadar seven biri böyle eşiyle çocuğunu ortada bırakıp gider.kim bilir belkide ailesi neler söyledide arada kalıp bunalıp bu kadar üzerine geldi yani ben öyle düşünüyorum yoksa kim yeni doğmuş bebeğiyle yeni doğum yapmış bir anneye bunu yaşatırki.bekle oluruna bırak elbet hatasını anlayacaktır.neden kurulu düzenini bırakacaksın oda haklı olduğunu anlayacaktır.üzme kandine bak ne güzel anneliği tatmışın önce onu düşün...ne diyeyim hakkında hayırlısı...

selam.. ben bütün yazılanları okumadım 2.sayfaya kadar okudummirmirmirmir
1.kaçmakla çok büyük hata yapmıssın ailen baştan onay vermemiş ailenin rızasını keşke almış olsaydın....Çok üzgünüm çoook
2.si tamam kaçmıssın ama çok erken bebek yapmıssın :1shok:
neyse artık bunları sorgulama zamanı değil bence senın yapman gereken şeyler şunlar;1.eşini kesinlikle araman
2eşinin ailesine sevgi ve saygıda kusur etmemen ( sevmek zorunda deilsin saygı göstermen gerekiyo) çünki onlar senin sevdiğin insanın ailesi...
3.eşinin ailesine kırıcı,ağır sözler söylememeli bu olaylar oldu diye eşinin durmadan başına kalkmamalı huzurunu bozmamalısın....
4.kendi ailenle barışmalarını sağlamıssınız ama tekrar problem olmuş olmayınca olmuyo eğer anlaşamıolarsa bırakın görüşmesinler siz eşinizle bu yüzden huzurunuzu bozmayın...:teselli:

Canim benim hçbişey olmuycak...geri gelecek merak etme..o yavruyu yabana atamaz...biraz ağrdan sat kendini eşşek gibi gelecek hiç merak etme canim kardeşim benim...öyle kolay değil bigün aklina düşer bebeği çikar gelir...üzme kendini..allah bebeğine uzun mutlu ömür versin allaha bol bol dua et sen annesin allah görür seni duyar seni...bebek bu hiçbişeye benzemez hem de kiz...babalar kizlara düşkün olur boşuna üzüyosun kendini...o boncuk gözlerden bir çif de bende var benim de bebişim var...hiç üzülme güzel anne...kesin gelecek kesn...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…