Ailemin kilomla dalga geçmesi

Gerçekten sağlımı etkileyecek bir durumum yok elhamdülillah, belki kitle indeks hesaplamasında bir 7 kilo falan fazlam çıkıyor onuda vermeye çalışıyorum ben bana güç vermelerini bekliyorum, güç almalarını değil benden. Sen yapabilirsin motivasyonu bekliyorum ama henüz kavrayamadılar, seviyorum hepsini kalplerini kırmak istemiyorum ama canım sıkılıyor doğrusu, ama bundan sonrası için daha pozitif düşünüp öyle kabullenip takmamaya çalışacağım bu herkes için en iyisi olacak üzmekte, üzülmekte istemiyorum :)

Ayy çok günah yaa çok gurur kırıcı belki bir hastalıpı var, belki bir sıkıntısı şişman diye etiketlemek neden hemde tanımadığın bir insana şişman olabilir ama pratik bir insandır belki de ne belli çok ayıp adamın yaptığı ben o kasiyer olsam öok incinirdim valla

Omuzlarım dar.
Göğüs 75.
Kollarım incecik.
Bacaklarım normal.
Ama göbeğimi gören şok.
Görmeyene görenler anlatıyor .
Şu an beni gören en iyi ihtimalle 5 aylık hamilesin der.

Bende normal olduğumu düşünüyorum tek sıkıntım göbeğim işte oda dediğiniz gibi sezeryan göbeği elimden gelenin en iyisini yapacağım kafaya koydum gidecek o göbek :) ailemde takılıyormuş güya bana işte öyle diyorlar bundan sonra bende takmayacağım kesinlikle

Ahh o rahatlık bana da geçse ya en iyisi takmamak galiba bende öyle yapacağım bundan sonra :)

Omuzlarım dar.
Göğüs 75.
Kollarım incecik.
Bacaklarım normal.
Ama göbeğimi gören şok.
Görmeyene görenler anlatıyor .
Şu an beni gören en iyi ihtimalle 5 aylık hamilesin der.
Ayyy beni güldürdünüz görmeyen görenlere anlatıyor diyip :) napalım göbek işte atsan atılmıyor, satsan kimse almaz herkeste var :) Allah can sağlığı versin hepimize eritmeye çalışıyorum işte tombili göbüşü :)

eşiniz en güzelini yapmış. kilo vermek isterseniz zaten kendiniz verirsiniz. kimsenin laf etmeye hakkı yok.
Çok saolun eşimde kimsenin hayatına kimse karışamaz diyor işte anlarlarsa :) öyle bir memnuniyetsizliğim yok elhamdülillah sadece birkaç kilo onlar abartınca gözüme dağ ettiler resmen

Korse ile dolaşıyorum hep
Hayır kilolu olsam gene neyse. Bi tek göbek çıkınca orantısız çirkin bi görüntü oluyor. Otobıslerde herkes bana yer veriyor filan..baya hamile gibiyim

Eşinizin davranışı çok hoşuma gitti. Sizin kalbinizin kırılmasi adamın ne kadar zoruna gitmiş.

Öyle kocam olsun 10 kilo fazlam olsun

Valla o anki yapılan patavatsızlığa kızdı ama benimkide bir erkek malum kendiside beni delirtmiyor değil yıllardır ailelere susa susa bir olduk aman canım aman cicim tatsızlık çıkmasın diye diye 30a merdiven dayadık ya neyse benimde kendime göre kusurlarım var, eşiminde biz aileler arası düzeni sağlayamıyoruz heralde birbirimizin canını sıkıp duruyoruz işte o anlık bu konudan ibaret yani kimse gül bahçesi olamıyor malesef hani diyorlarya amann eşimle evleniyorum ailesiyle değil diye işte hiç öyle değilmiş insana saygısını yititriyorlar neyse kafa ütülemeyeyim ben burdan da bir konuluk hikaye çıkar benden susayım en iyisi

Aman ben 90 kiloyum. Ne yapayim zaten cocuk uyumuyor. Bir de kiloyu mu dusuneyim? Siz ne istiyorsaniz onu yapin. Kimseyi ilgilendirmez

Beni de babam hep üzer ama zayıfım diye. Hasta mısın, ölürsün bu gidişle. Bu ne zayıflık. Bi bak halin. Halam gelir anneme bunlar hiçbir şey yemiyor mu hepsi zayıf. Çocukları olmaz bla bla bla. Bazen diyorum böyle konuşanların ağzına kürekle vur. Ben de kilo alamıyorum ama halimden memnunum. Omların üstüne vazife sanki kiloya yorum yapmak. En güzeli pat pat söylemek. Arttık halama bir keresinde dayanamayıp ilerde senin kilona ulaşacağıma şimdiden çubuk (!) gibi gezmeyi tercih ederim. Bak başın hastalıktan çıkmıyor demiştim. Ama işte o zaman da terbiyesiz oluyorsun

Aile de olsa ben böyle sözleri imaları çok ama çok kötü niyetli buluyorum ben olsam direk o an terslerim telefonu yüzüne kapatırım mesela sen kimsin kızım haddini bil kilomla dalga geçecek kadar edebin yoksa arama gibi ... Ay çok sinirleniyorum art niyetle karşılaşınca pardon

Kocana bravo:) Kocanin arkanda olmasi guzel.. valla gozumun onunde 4 aylik cocugu olan kuzenime biri.. ayy sen ne cok kilo almissin dedi:)) o da: herhalde ben alcan kiloyu cocucuk dogurduk dedi:)

Bu kiloyu bizim millet abartiyo bence.. insanin kisiligiyle degilde kilosuyla ilgileniyolar. Yillar sonra sizi gorselerde hep kilo kilo kilo. Bu sadece kiloluysan degil zayifsanda can skici oluyo.

Sen kilo vermek istiyosan ver.. onlar icin degil kendin icin ver.. yavas yavas verki geri alma. Kilo vermek zor ama korumak daha zor.

Sahsen benle dalga gecseydi 95 kilo babam.. aynisini ona yapardim:)

Su anda bende doğum sonrası kilolarımı vermeye çalışıyorum ve 170 boyum 69 kiloyum ayniyız yani ve hiçte kilolu değilim herkes eski halime dondum sanıyor. 63 tum dogumdan önce. Yani ailen abartıyor takma kafana bence zamanla verirsin. Hemde eşin sorun etmiyormuş ne güzel.

Anlattığınız göre çok bi kilonuz yok. O kadar gider zaten çocuğun peşinde koşarken. Bide sezaryen de göbek zaten kalıyor sizlik bi durum değil ki, aileniz bilmiyor galiba. Plates sezaryen göbeğine iyi geliyor demişti bi arkadaşım. Fırsatınız varsa deneyin. Bu arada herkesi takmamak lazım

Bende 170 ve 68 kg yim . Vermeye çalışıyorum ve vereceğimde inşallah . Kendinizi bu kadar sıkmayın lütfen . Çok bir kilonuz yok ki , biraz toparlayıcı korse falan taksanız belki o doğum sonrası olan deformasyon da toparlanır . Hem stres daha çok kilo yapar .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…