Ailemin kilomla dalga geçmesi

Inşallah başarırsin bir kadın istediği herseyi başarır

En müsait zamanda gideceğim doktora inşallah ilk işim bu olacak baştan sona araştıttıracağım,sporcuydum ama 9 senedir çok uzak kaldım şuan yaşadığım şehir küçük ve araştırdım hiç zumba yapan salon bulamadım internette varmıdır zumba videoları belki o şekilde evden deneyebilirim bebeği bırakacak yerim yok spora giderken evden yapsam sıkılaşma sağlarmıyım acaba tek derdim göbüşüm selülitim bile yok yani

Tabi zumba videosu dolu:)

Söylemler insanı pasif hissettiriyor galiba kilolusun, yapamazsın edemezsin gibi, bu güç bende var inanıyorumyapabilirim ama birde ben çok alınganım galiba böyle söylemdw bulunmaları hiç hoşuma gitmiyor
20 yaşındayım ve insanları duymamayı öğrendim yeri geldi içimde kaldı uyku tutmadı yeri geldi sinirden ağlama krizleri geçirdim ama artık öğrendim kimseye küsmuyorum kimseye alınmiyorum
Hayat çoook kısa onları dinlemekle vakit kaybedemem denemelisin ben çok mutluyum böyle

Canım benimm, üzülme lütfen sağ salim eat sahibi olabildiğin için şükret.. Ama cidden ailenin yaptığı hiç hoş değil. Bende aynı kilodayım, diyet yapmaya çalışıyorum eşim de ailem de yaparsın sen iste yeter ki, böyle de güzelsin derler hep.. Istemek başarmanın yarısıdır olacak biz istersek.. Üzülme olur mu

Valla ben eşinizi tebrik ediyorum sizin yanınızda duruşu çok hoşuma gitti. Ben 51 kiloyum ama yapısal bacaklarım kiloma göre kalın ve evlendiğimizden beri eşim şişko imasında bulunuyor sürekli. insanları boşvereceksin herkes kendi kusuruna baksın.

Evlenirken görmemiş mi gözü, bunu size ima ediyor.

Bende bunu diliyorum en kısa zamanda Takmamak en önemlisi umarım başarabilirim sıyrılabilirim o ne der bu ne derden

Eşim sağ olsun bir kere bile böyle bir imada bulunmadı onun söylediği takma kimseyi sen isteyince yaparsın önemli olan fazla fazla kilo almamak kilonu yavaşça ver ve koru diyor oda imada bulunsa işin kopma noktası olur heralde benim için çok üzülürüm

Eşim sağ olsun bir kere bile böyle bir imada bulunmadı onun söylediği takma kimseyi sen isteyince yaparsın önemli olan fazla fazla kilo almamak kilonu yavaşça ver
Eşinizin yaptığı çok kötü bakın annemin babamın söylediğine takıyorum ki eşim söylese daha çok kırılırım adım gibi eminim buna

Evet eşimde öyle söylüyor çok haklısınız çok teşekkür ederim 2 sağlıklı evlat verdi Rabbim kilo dediğin elbet gider sen onların söylediğini takma diyor ama elimde olmadan sıkıyorum canımı

Sizi kırmaktan çekinmeyeni siz de kırmaktan çekinmeyin. Anne bile olsa. Ben çok kilo verdim memlekete gidince herkes vıyy çok zayıflamışsın hiç iyi olmamış yüzün kırışmış falan dediler. Baktım benim kilom yerinde bence siz de verin dedim. Gıkı çıkan olmadı. Dayım kendi göbeğiyle çok barışık gibi senin zayıflığını ne yapacaz dedi ben de senin göbeği ne yapsak dedim. Kana kan dişe diş. Ha kilom mu 1.62 ye 53 yani zayıf değilim. Kilo alınca da acımasızca eleştiriyorlar o da var cevaplarım ona göre değişiyor yani sizi vuranı aynı yerden vurun. Eşinize de tebrikler koca dediğin hep karısının yanında olmalı.

Size ne?
Sağlık problemi olmadığı sürece kilo fazlası varsa ve aynaya baktığında rahatsız olmuyorsa si-ze-ne?

Son düzenleme:
Asiri bir kilon yok ama tedbirinini almazsan sonraki yaslarda vermen zorlasir
Yas ilerledikce metabolizma yavasliyor

Kimseyi takma yavas yavas porsiyonlari azalt
Tatliyi ekmegi azalt
Yaz gelince de yuruyuse baslarsin
Takma fazla

Herkes 36 beden olacak diye bir şey yok. Evet kilo sağlıklı değil ama bununla başa çıkacak kişi sizsiniz. Kimsenin "kilo aldın artık yeme" demek gibi bir hakkı olamaz. Kendileri çekiyor sanki hastalığı şunu bunu.

Bazı insanlar çok kolay kilo alıp verir. Kilo almayan veya iradesi allahuekber dağlarından el sallayan insanların eziklemelerine kulak asmayın. Siz vermek istiyor musunuz, bitti. Şuan kilonuz anormal değil, vermek isterseniz 65'in altına düşseniz yeter sanıyorum. Ya da aynada ne görmekten mutlu oluyorsanız.

Size şişman iması yapana siz de onun açığıyla vurun. Senin de saçının dibi geldi, senin de burnun çok büyük, yüzün yağlanmış vs vs. Yok yani, onlar düşüncesizse siz de olun. Eşinizi de gerçekten alkışlıyorum, iyi bir insan.

Verin ağızlarının payını, siz çıkışır terslerseniz bi daha bişey diyemezler. Şaka yaptıklarını zannediyorlar benim kardeşlerimde dalga geçerdi üst üste haşladım hepsini şimdi ben kendimle dalga geçsem bile cesaret edip bişey diyemezler.

Kilonuzu kontrol altında tutmaya çalışın bu kadar sık alıp vermek hem cildiniz hem kalbiniz için pek iyi değil.

Herkese desteklerinden ötürü teşekkür ederim bir dahaki sefere açıkça söyleyeceğim söyledikleriniz canımı sıkıyor ben aynı şeyleri size yapıyormuyum, bir daha bunu yaparsanız benden de aynı karşılıkları göreceksiniz diyeceğim ama umarım işi yarar, çok zayıfladığımda da etlerin sarkmış bir burnun kalmış geriye diye konuşuyordu herkes ağzı olan söylüyor galiba aslolan benim ne yapmam gerektiğine karar vermem ve irademe sahip çıkmam valla ilk zumba dersimi yaptım şimdide akşam yemeği niyetine bir porsiyon çorba içeceğim öğünlerimi ve porsiyonlarımı azaltarak zayıflayacağım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…