Ailem beni mi kandırdı?

Evet öyle bulunduğumuz bölgeye doğalgaz geldi şuan bize verdiği tarlanın değeri 6 milyona yakın onu kardeşime alacak param yok . Şehire çok yakın elektrik su ve doğalgaz tesisatı var herkes alıp bahçeli ev yapmaya başladı oyuzden çok arttı fiyatları ama babama benim üstüme ver kardeşime de aynı bölgede aynı miktarda tarla ver diyorum yok diyor. Biz ekerken bahçe fiyatı 100 bin bile yoktu

Cok sinirlendim ailenize. Size yar etmezlerse o agaclari, insallah kurur da meyve vermezler diyesim geldi. Kim olursa olsun emeginin ustune cokmek hayir getirmez zaten.

O ağaçları söker öyle bırakırsım onlara. Resmen kandırmışlar sizi. Baktılar meyve veriyolar yan çizdiler.

Evet genelde böyle cirkeflik yapınca ancak teslim ediyorlar hakkini

O ağaçları söker öyle bırakırsım onlara. Resmen kandırmışlar sizi. Baktılar meyve veriyolar yan çizdiler.
Aynen birde yukarıda da belirttim doğalgaz gelmesi ile arsa olarak geçmeye başladı ve fiyatları çok arttı buda etkili oldu vazgecmelerinde sanırım satmamizdan korktu halbuki böyle birşeyi hiç dillendirmedik bile

Hatta kardeşim gelecek bu ay yaz sonu görüşeceğiz o varken güzel bir kavga mı çıkarsam herkes bir noldugunu sasirsin

Size geçmiş olsun diliyorum. Babanız güzel dolandirmis. 100 bin az para değil ama günümüzde zor bir meblağ da değil. Biz de eşimle öğretmeniz. İki maaş ek ders gitti diye bakın. Çok üzücü farkındayım. Paradan ziyade yapılana üzülüyorsunuz. O da cabası. Herkesin dediği gibi tapusuz senetsiz iş yapmayın. Görüşmeyin de demem. Her yere çekerler. Ama buz gibi mesafeli olun. Tekrar geçmiş olsun.

Yüzbin değil ki 5 yıldır içine yaptığımız aldığımız şeyler 500 bini çoktan geçti kendime bir araba alırdım üzerine biraz ekleyip masrafı da geçtim her yaz tatilinde ben o bahçe işleri için çalıştım birde babamın kendi bahcelerinde kışın bizim işimiz ile ilgileniyor diye aynı meslekteniz beni anlarsınız okul kapanır ben köye giderim nerdeyse hergun tarladayiz okullar açılmasına bir hafta kala ben eve dönerim tek bir şey istedik kızım için birşeyler yapayım daha rahat okusun istedikleri şeyleri yapabilsin

O zaman milyonu buluyor ki terbiyemi bozacağım ohaaaa yani ben olsam ağaçları sokerdim

Bahçe işinden anlamam.
Belki saçma olacak ama ağaçlark söküp başka arsa alıp oraya ekemez misiniz?

Bence açık açık söylesin ugradiginiz hayal kırıklığıni. Anlamazliktan gelirler. Aile olduğunuz için zaman icinde normale dönersiniz. Boş yere olan emeklerinize olur. İcinizdekileri söyleyip tavır koyun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…