Ahım tuttu, Cehenneme birlikte gideceğiz..

Her kelimesine katılıyorum. Çok doğru yazmışsınız.

Allah o kadar buyukki binlerce hamlar olsun binlerce sukurler olsun ona ...:Saruboceq:
bak gordunmu oteki dunyaya bile kalmamis kapina gelip senden af diletdi o yuce yaradan,.. yasananlar hic kolay degil ama simdiden sonrada onlar cekecek sen seyredeceksin , uzaktan izle be gulum hic uzme kendini .. pskolojik destek al yasin daha cok genc daha bebeksin sen hayatini istedign gibi yonlendire bilirsin bu olanlarda insallah babanada ders olur...

kalsın ben vicdansızolım bırazda annemı dıyosunuz benım annem neden uzuldu benım ıcın okadar annemde amcacocgla evlı bıgun yuzu gulmedı annemın hakkını kım verıcek bana ..ben anne uzmusum hee ınanmıyom sıze hanımefendı ben neler cekdım sımdı onlar cekyıo kanserın tedavısı var maddı durumlarıda ıyı o kurtulur ama kurtulana kadar annesı ceksın bıraz acımıyom artık..

rabbım gercekden decok buyuk hemde cok hıc bı kulunun hakkını kımsede bırakmıyo allah razı olsun sızdende..seyretme zahmetınde bıle bulunmıycam ..degmez cunku..cok tşk ederım..

Ben fikrimi belirttim sadece. Size mutluluklar dilerim. a.s.

gülsüm sultan yanlış okumuşsunuz. arkadaş bu halaoğlunun kendinden 8 yaş büyük olduğunu söylemiş. 14 yaşında bi kızın peşine takıldığında bu çocuk 22 yaşındaydı. hiç de çocuk değildi!! 14 yaşında bi kız kendisini sevmiyor diye elaleme rezil etmek de neyin nesi. bunu 7 sene devam ettirmek kız 21 yaşına gelinceye kadar da neyin nesi?? adam evlenmiş hala rahat bırakmamış kızı.

herkese soruyorum, siz sevginin ne olduğunu biliyormusunuz bayanlar? sevgi, gerektiğinde mutlu olabilmesi için çekip gitmektir!!!

bu adamınki saplantıdan başka hiçbir şey DEĞıL.

ben olsam ben de helal etmezdim kardeşim. 7 sene hiç haketmediğin, istemediğin halde küçücük yaşında sana bunları çektirmişler. adam evlenmiş hala rahat bırakmamış seni.

kanser olunca mı aklı başına geldi?

boşversene.

ölümden korktuğu kadar var. gencecik günahsız bir insana bu kadar çektiren birisi elbet korkar ölümden. ama ölümün de çaresi YOK!!!

oğluna engel olmayıp da sana iftira atan halana da yazıklar olsun kardeşim. kes alakanı bu insanlarla!

kendilerini suclu bulmasalar gelip
helallik dilemezlerdi herhalde eskiden ahirete hesap kalacak diye beklenirmis
simdi burda ah tutuyor sabredene tabii

Gene anlayislilarmis bari:) oglumu kanser etttiiiin, senin yuzunden dag gini oglum kara torapaga gireceeeeekkk vs de diyebilirlerdi. ah tuttugunu anlamislar.

ne kanseri canim?

Allahım en gunahkar kullarını bıle afederken
sız hayatımı caldı deyıp affetmıyor ve hakkınız helal etmıyorsunuz

sızın tercıhınız ama ben olsam hakkımı helal ederdım...

haklısınız doğru olan affetmek evet.. ama kimse nedense başına böle bişi gelse napacağı konusunda dürüst deil. ben inanmıyorum kimse affetmezdi. ben de affetmem. ilköğretimi bitirmeme mani olcaklar okuyamıcam, senelerce beni rezil etcekler. benim de annem ağlayacak benimle. genç yaşımda psikologlara taşıncam. neymiş adam hastaymış adamın annesi üzülürmüş. oğluyla beraber bu kızcağıza kendi yeğenine kötülük ederken düşüncekti onları. pabucumun halası. ben de hiç sevmem halamı.

canım yaa yaşadıklarına inanamıyorum
Ama ne senin nede çocuğun suçu var küçük yaşda alınıza giren büyükler kabahatli bu durumda sen hakkını helal et
Allah aklınıza bunu sokanlara cezasını verecektir çünkü ikinizde çocuk yaşda aklınız çelinmiş
Arkasından çok üzülürsün canım eğer bişey olursa

oğluna engel olmayıp da sana iftira atan halana da yazıklar olsun kardeşim. kes alakanı bu insanlarla!

ben zaten goruşmuyom babamın kardesı dıye gorusuyo onlar...rabbım halamndan bunların bedelını cıkardı ..sadece oglu hasta degıl bı anda basında dert deryanı doldu suan onlarla meşgul..ve herkesın dılıne duşmuş durumdalar..

hepınıze yorumlarınızdan dolayı teşekkur ederım ben sadece bu dunyada yapılan haksızlıgın gene bu dunyada haksızlık yapandan cıktgnı anlatmak ıstedım..bana kızan arkadaslarada sunu soleyeyım sızde genc kız oldunuz veya halan genc bı kızsınız bu sızın basınıza gelse napardınız..bunu arkadaslarınızla paylastıgınızda sıze affet.annedır halana bunu yapma dıye nasıhatlar gelse ne derdınız azcık adıl olun ve bunu bana degıl kendınıze ıtıraf edın..bı dusunun hakkınızı helal etmedgnızkımse varmı cevrenızde..neden etmedgnızıde bı dusunun bakalım..rabbım karsıma ne gunahla gelırsen gel kul hakkıyla gelme demısdır..bana yapılan bı gun degıl yıllarca yapıldı herkes butun ailem (buyuk kalabalık bı aileyız)aile ıcınde olur bole şeyler dedı kımse duymasın dedıler ..dayımlar ve annemler bana tek destek cıkdılar..baba tarafım aynı yoldan gttı zulüm onlar ıcın sadeceguc gosterısıydı ama bı gun zulum edenınde basına olaylar gelcegını unutmuşlardı..

noktasına bile katılıyorumŞeniz
helal....yerimseniben

yap ett..yak canını
sonrada hakkını helal et...
oohhhhhhhhhhhhhhh ne ala
kızda helal etsin iş bitsin bu mu yani?

beddua eden beddua olunur, adam oluyor ve sen halen hakkim helal degildir diyorsun arkadaslarin dedigi gibi cok sacma neden cehenneme gidesinizki Allah askina sadece konu okunsun diye abuk zubuk basliklar yazmayin

öfffff okudukça daraldım valla
yahu arkadaşım nelere katlanmışsdın sen öyle.
tamam yenilir yutulur gibi değil yaşadıkların fakat
her ne olursa olsun ölecek insana hakkını helal ermeliydin.
büyüklük sende kalsaydı keşke allah senin gönlünden geçeni biliyor zaten
neyse arkadaşım geçmiş olsun sana

çok zor gunler geçirmişsin canım ama .. bu kadar ah edecek kadar da deil ölum döşeğinde olan bi insana öle davranılırmı :1shok: bundan sonra sen hergununu guzelleştireceksinn yaa onu duşun vee Allaha havale ett..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…