Ahım tuttu, Cehenneme birlikte gideceğiz..

asıl suç aile büyüklerinde..
ama yorumları okuduğum kadarıyla bir soru sorulmamış size...
sizi seven gencin elinde ne gibi kozları vardı ki,
sizi tehdit edebildi,ben bunu çok merak ettim..??
sevgiler...

Inanamiyorum yaa.13 yasinda cocuk nasil evlendirilir!!!
Neyseki cok sanslisin,baban kurtaricin olmus.

yaşadıkların gerçekten bir kabus senin yerinde olsam asla hakkımı helal etmezdim enazından ondan kurtulmuşsun hayatından ve düşüncelerinden atmak için onu mümkünse bol bol tatile git muhakkak psikolojik destek al ancak öyle unutursun canım

asıl suç aile büyüklerinde..
ama yorumları okuduğum kadarıyla bir soru sorulmamış size...
sizi seven gencin elinde ne gibi kozları vardı ki,
sizi tehdit edebildi,ben bunu çok merak ettim..??
sevgiler...

Aynı soru aklıma geldi ama sormaya çekindim. Teşekkürler yürekliliğinize. a.s

oklavam size değil..
herkes hakettiğini yaşarannesi şimdiye kadar oğlunun önüne geçememiş mi?
napmışta üzmüş bu kız onun annesini?
kusura bakmayın ama ben bu durumda
aman hasta yazık olmuş ah vah demicem
çünkü haketmiş fazlasıylakim ne derse desin ilahi adalet eninde sonunda tecelli eder:kızgın::kızgın:

Hak etmis öylemi???:nazar:

O zaman demekki konu sahibi arkadasimizda cektiklerini calinan cocuklugnu hak etti...o zaman sende bende yasadigmiz tüm olumsuzluklari hak ettik..öyle mi??:nazar:

Ufacik mahsum cocuklar kanser denilen illet hastaliga yakalaniyor...Anneleri kanli gözyasli döküyor..hak ediyorlar demekki öylemi??:kahve:

Güzelim...kim neyi hak etmis ne yapmis Allahtan baska kimse bilemez helede sen ben hic bilemeyiz...:nazar:

Ben yinede tüm kabahati aile büyüklerinde görüyorum...ve o gence cidden üzüldüm...allah sifasini versin...Ayrica tekrar söylüyorum ben olsam aff ederdim...onun vicdani rahat etsin diye degil...kendi ic huzurum icin yapardim bunu...:kahve:

Hem sen ben aff etmisiz ne yazarki...önemli olan Allah (C.C.) aff etsin....

cnm yaaa dizi gibi senin hayatım ama maalesef seninkiler gerçek ne demeliyim bilmiyorum ama dilerim bundan sonra hp mutlu olursun a.s.

ayyy cok fena oldum okurkenn allah kımsenın yanına bırakmıyo yaptıklarınıı..
allah sabır versın sanadaaaa yasadıkalrın cok zor seylerr..

Gözümün önünde kanser hastaları öldüğü için kuzenininde kanser olduğunu okuyunca cidden içim parçalandı gencecik insanlar acılar geçiyo.Senin neler yasadığını bilemeyiz sonucta az değil bunca sene bi sebeple size zindan etmişler hayatı ama nasıl olurda kimse seni korumaz okuldan alındığında annen nerdeydi ???? sanada üzüldüm ama kuzenine daha çok üzüldüm hak etmiş demeyin ah aldı diye kanser olmaz insan ki olsa bile Allahından bulsun diyin...
Kötü bi durum....

Son düzenleyen: Moderatör:
:1no2:bencede bu kadar gaddar olmamalısın canım afetmek allaha mahsusdur.benim babamda kanser hastalığından öldü.o kadar çok şey geride bıraktıki mesela düşünsene onun yerinde oldunu o belki çocugunun dogdugunu göremeyecek cocugunun ilk yürüyüşünü ilk gülüşünü ilk baba deyişini senin yasadıklarınıda anlıyorum ama sende bi gün bunları unutup yeni bi hayat kuracaksın zamanla yaranı kapatacak eşin çocukların olacak.ama o o ise arkasında yasayamadıklarını ve yasatamadıklarını bırakacak.sunu hiç bi zaman unutmaki KİN beslediğin sürece hayatına yön veremezsin ve körelirsin zamanla sende o insanlar gibi acı çekersin.MERHAMET İNSANI YÜCELTİR.bence hakkını helal et güzel kardesim insan olana bu yakışır

O gence hiç üzülmedim...

Ahh olayına hiç girmiycem tutmuşmu tutarmı falan filan

Ölüm ona kurtuluş olur !!!

tabi ki içinden gelmiyorsa sen onu affetsen bile kul hakkına girdiği için allah affetmez.

O gence hiç üzülmedim...

Ahh olayına hiç girmiycem tutmuşmu tutarmı falan filan

Ölüm ona kurtuluş olur !!!

İnsanın kanını donduracak yorumlar okudum burda...
Biz insanoğlu neyi kaybettik biliyormusunuz "İNSANLIĞIMIZI"CADIARZU
Siz sefamolsun arkdaşım hiç tanımadığınız birine bile
Ölüm onun için kurtuluş olur diyebiliyorsunuz...
Siz hiç cenazede bulundunuzmu? bir insanın cansız bedenini gördünüzmü?
Nasıl böyle iki kelimeyle döşemişsiniz.. çok basit değilmi
Ölsün hakketti:! altı üstü bir insan canı değilmi
Sırf yorum yapmak için vicdanını yitirmemiş insanların yüreğini sızlatmayın
Neticede o çocuk kim neler olmuş arkadaşın anlattığı kadarıyla biliyoruz
Çok çok kötü olsada ölüm yakışmaz yeni yuva kurmuş gencliğinin baharında bir insana

bence bu kadar gaddar olmasın kimse yaaaaaa ölümden kötü birsey varmı bi insan herseyi unutabiliyoo herseyi ama bi insan ölüme bu kadar yakınken ve bu kadar acı cekebilecekken ne diye bu kin ne diye.o kişi ölünce içinmi rahatlıyacak onlar kötülük yaptı diye sendemi kötü olacaksın.bumu vicdann bumu ders

Bende arkadaşın anlattığı kadarına yorum yapıyorum gerisi beni ilgilendirmez

İnsanın kanını donduracak yorumlar okudum burda...
Biz insanoğlu neyi kaybettik biliyormusunuz "İNSANLIĞIMIZI"CADIARZU
Siz sefamolsun arkdaşım hiç tanımadığınız birine bile
Ölüm onun için kurtuluş olur diyebiliyorsunuz...
Siz hiç cenazede bulundunuzmu? bir insanın cansız bedenini gördünüzmü?
Nasıl böyle iki kelimeyle döşemişsiniz.. çok basit değilmi
Ölsün hakketti:! altı üstü bir insan canı değilmi
Sırf yorum yapmak için vicdanını yitirmemiş insanların yüreğini sızlatmayın
Neticede o çocuk kim neler olmuş arkadaşın anlattığı kadarıyla biliyoruz
Çok çok kötü olsada ölüm yakışmaz yeni yuva kurmuş gencliğinin baharında bir insana

bencede katılıyorum canım benim babam yeni öldü o acıyı cok iyi biliyorum cok kötü insanın içinin yangını hiç sönmüyooo senağlama

Lütfen olayı saptırmayın...olayı kendi annenize babanıza niye bağlıyorsunuz

Herkez hayatının bir bölümünde ölüme şahit olmuştur

ben sadece örnek verdim kimse anlayamaz onun için bi insanın hatası ne olsun son kez dua ve herkesten iyilik bekliyo onu anlatmak istedim.insan helalik almış olsa ne olmasa ne herkes bu günahın bedelini öteki dünyada cekecek öyle veya böyle bu dünyada cezalar neki.sadece duyarsızlığa karsıyım ayrıca bu onların sorunu burda gereksiz polemiklere girmeyelim

hala affedemeyecek kadar mı kötü şeyler yaptı sana?
şu anda evlenmiş,peşini bırakmış rahatsın.
zamanında çok acı çekmiş olabilirsin,sen de geri dönüşü olmayan hasarlar bıraktıysa yaptıkları tamam
ama anlattıkların kadarsa hakkını helal et.
Allaha havale et.

Bende arkadaşın anlattığı kadarına yorum yapıyorum gerisi beni ilgilendirmez

Bende arkadasin yazdiklarindan ibaret yorum yapabiliyorum...lakin tüm yazilanlari okuduktan sonrada o gence ölümü yakistiracak birsey bulamadim...:nazar:

Tamam kiza cektirmis olabilr...tamam hayatinin bir bölümünü calismis olabilir...fakat her ne olursa olsun bence bir insan hatasini anladiktan sonra pisman olduktan sonra ikinci bir sansi hak eder arkadasim...:kahve:

Hatalarini anlamislarki gelmisler helalik istemisler pisman olmuslar demekki....:nazar:

Arkadasimiz henüz hicbirsey kaybetmis degil 21 yasinda saglikli ve önü acik....fakat o genc belkide herseyini kaybetti...

Ayrica ben konu sahibinin yerinde olsam sürekli o genci ve ailesini suclayacagima kendi ailemi sorgulardim Annesi babasi nerelerdeyi acaba? Neden kizlarini korumadilar?
Neden rahat birakin kizimiz demediler? Nasil 14 yasinda bir kizin evlenmesine razi olabildiler??

Keşke herkez yaptıklarının cezasını yaşarken ödeyebilsede öteki tarafa birşey kalmasa :nazar:

Sorun arkadaşın sorunu ister eder helaal, ister etmez helal:nazar:

X