Ahım tuttu, Cehenneme birlikte gideceğiz..

ancak çocuk cinnet geçirip kızı öldürdüğü zaman kız haklı olur bu zihniyete göre.
ondan sora töre cinayeti bikbik. aferin.

tabi zamanında size çektirmişler ama bu olay onların sizi üzdüklerini anlamalarına vesile olmuş.
Allah şifasını versin.

arkadasima katliyorum insanlarin ne yasadigini kimse bilemez sadece yasayan bile bilir , bende hayatimda buna benzer birsey yasamadim ama hayatimda asla hakimi helal etmiyecegim dedigim insanlar var ve varliklari beni rahatsiz ediyor bu benim vicdansizligimdan degil onlarin vicdansizligindan kaynaklaniyor senağlama...

su sarki aklima geldi icim aciyor o insanlar aklima gelince yasayan bilir arkadaslar cok gormeyin bir genc kizin cigliklarini senağlama

**** "SEN" AFFETSEN BEN AFFETMEM ****

TANRIM Kötü Kullarını "SEN" Affetsen Ben Affetmem
Bütün Zalim OLANLARI " SEN" Affetsen Ben Affetmem

Sen TANRIsın Affedersin Bağışlarısı Kulum Dersin
Bütün Zalim Olanları "SEN" Affetsen Ben Affetmem

Ağlatıpta Gülenleri, Terk Edipte Gidenleri
Sevilip Sevilmeyenleri "SEN" Affetsen Ben Affetmem

Ümidimi Kıranları, Bu Dünyayı Yakanları
Dar Günde Bırakanları "SEN" Affetsen Ben Affetmem
Boynu Bükük Koyanları "SEN" Affetsen Ben Affe
tmem

zor bi yaşantın olmuş belkide hepsi babanın gidişiyle olmuştur ezilmişsindir neyse canım ama sen yinede sevnme hasta diye boşver allahından bulmuş allah böyle çıkarmış ama biliosunki senin gibi insanlar başkasının üzüntüsüne sevinmez tmmı canım inş bundan soraki yaşntın çok güzel olur yuva kurarsın ve mutlu mesut yaşarsınn

cok üzüldüm yaa..
ne denirki..
allah sabir versin..

iaalhi adalet ama okumak ıçın gec degıl yenıden oku kaybettıklerını kazan ve kuzen puruzude ortadan kalkıyor üzüldum

Hepimiz insanız. Adam hastalanmış şifasını Allah versin. Bence helal etmelisiniz yada ben olsam hiç düşünmez ederdim. Kötülüğü herkes yapar düşünür ama iyliği herkes yapamaz. Böylece farkınızı ortaya koyardınız.

tüylerim diken diken oldu yaa :çok üzgünüm:

insanlara hak ettiği şekilde muamele edeceksin.hadlerini bilsinler

affet yada affetme buna en iyi sen karar verirsin..
ama ayıp olan bu durum karşısında senin ''ahım tuttu'' polemiği yapman..
sanki sana kötülük yapmasaydı hiç hasta olmayacaktı..
ister melek ol ister şeytan,tıpta herşeyin açılımı var..
lütfen cahillik etmeyin..
aksi takdirde günahsız insanların hiç derdi olmazdı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…