Ah! keke uzun boylu olsam

Haklısın galiba benim boyum 1,50 ama eşim 1.85 yanyana pek hoş durmuyor ama ben hiç takmıyorum valla, evlenmeden önce çok zayıftım o zaman daha hoşuma gidiyordu ama kilo alınca sadece kiloma üzülüyorum boyuma asla değil,

bende 1.73 m ama minyon olmak için neler vermezdim tam bir topuklu hastasıyım ama ciddi topuk yani 3-5 cm değil 10 cm den aşağısını giymiyorum e haliyle 1.80 üstü oluyorum ve köt oluyo ki minyon olsaydım hiç sorun olmnazdı ne güzel...

ben uzun boyluyumda ne olmuş mini etek giyemiyorum, kısa boylulara daha çok yakıştırıyorum, bacaklarım kocaman kocaman ortaya çıkıyor, kısalarda çok daha güzel duruyor valla, hiç takma bence

birde boy uzun olunca ayakta o kadar büyük oluyor, ayağıma göre ayakkabı bulamıyorum, ne büyük bir sıkıntı bi bilsen. türkiye ortalamasında öyle uzun adamda yok, topuklu giyince eşimden uzun oluyorum, halbuki biraz daha kısa olmak isterdim bende.

Arkadaşlar,
Siz bu,uzun boy-kısa boy tartışmasından sıkılmadınız mı hala?
Daha önce bu mevzu yüzünden ceza aldığınız halde,ilk fırsatta kaldığınız yerden devam ediyorsunuz..
Ayrıca farkındaysanız konu sahibi arkadaşa saygısızlık ediyorsunuz.
Eğer arkadaşımıza boyunu daha uzun göstermesi için bir tüyo verecekseniz yorum yazın..
Konu dışı mesajlar silinecek,ayrıca bu tartışma devam ederse gereken de yapılacaktır...

evet ya boyle bir sacmalık olamaz neden konuyu kısisel tartısmalara ceviriyorsunuz bize ne sizin boyunuzdan posunuzdan ...konuyu acan arkadasa oneride bulunacagınıza neler diyorsunuz ...benide topa tutun simdi hiçte umrumda degil

175 cm im...
Önceden çok zordu ama şimdi iyi, eee 194 lük sevgili bulunca yanında minicik kalıyorsunuz.
Eskiden topukludan kaçardım artık hiç takmıyorum isterlerse sopa desinler hiç umurumda değil...
Uzun boylu olmak gibisi var mı?
Ben memnunum...

Ayak numarası kişiye has birşey...
Benim ayaklarım 37 istediğim zaman isediğim ayakkabıyı bulabiliyorum.
Ama kısa olsaydım da dert etmezdim insan kendini beğenmeli ya...
a.s

amaannn canım benimde boyum 1.57(2 cm uzadım) önceden çok dert ediyodum bu konuyu ama artık takmamaya çalışıyorum...elbiselerini genellikle boyuna çizgili seç enine olursa kısa ve şişman gösterebilir...dikkat etmen en önemli şeylerden biriside asla kilo almamalısın canım....

ayy konu nerden nerleere gelmişşş bende kısa boylu bi hatunum boyum 1.60 lise zamanlarında 1.80lik arkadaşların yanında dura dura kompleks sahibi olmuştum ama çok şükürki ergenlik duygularıydı geçti bitti şimdi diyorum iyiki kısa boyluyum topuklu ayakkabılar sağolsun ölee upuzun olsaydım onları giymekten mahrum kalırdım sevgilim 1.82 boyunda ama hiçbi rahatsızlık duymuyorum halimize bin şükür rabbim güzel yaratmış hem bir söz vardır unutmayın hatunlar bodur tavuk her zaman piliç gözükür:))

boyum 1.60cm biraz daha uzun olmayı isterdim...lisedeyken hep 1.70 cm olmayı isterdim ama bir daha uzamadım....kardeşim beni geçti....onun boyu şimdi 1.70 ve daha da uzar...kardeşime çekmemişim....

kızlar bnde 1 76 boyundayım ama dezavantajlarıda var tabi ii olması yanında mesela en basiti aldığım hiçbirkazağımın yada hırkamın kol boyu tam gelmio hep kısa vede montlar çok zor buluorum belli markalarda var onlarda çok pahalı oluyo pantalon boylarıda öle 28 34 beden çok zor buluorum hep beden kalmamış cevabıyla karşılaşıorum alışveriş benm için zevk deil çile..ama tabi bunun yanında dikkati hemen üzerimde toplarım her ortamda:)))))))))))şutarafagitti

mseda ya katılıyorum ben de bazı dezavantajlarını yazmak için girdim
26 beden pantolon giyiyorum hatta bazı markalarda 24 varsa onu alıyorum ama bu seferde paça boyu kısa geliyor :) bütün pantolonlarım terzi işlemlerinden geçmiştir :)

insan her daim kendinde olmayanı istermiş
benim boyum 1,70
bazen hoşuma gidiyor bazen de gitmiyor
her zaman topuklu giyemiyorsun
çevrendekiler senden kısaysa eğer
yanlarında kendini avarel(red kittedi uzun boylu karakter) gibi hissediyorsun
birlikte olduğun erkek mutlaka senden uzun olmalı diye düşünüyorsan benim gibi
seni beğenenler nedense hep kısa oluyor şansına:roflol:
eh bazende avantajlarını yaşıyorsun
bir de zayıfsan uzun bir elbise giydiğinde çok şık duruyor

benim boyunda 1.70 ama hiç göstermiyorum kemiklerim çok ufak bana bakan 1.60 ancak var boyun diyo ama yanıma gelince mors oluyolar.aynı boyda olduğum arkadaşlarım çok uzun gözüküyo ama ben ufak tefeğim.ama dert etmiyorum hatlarım çok minyon ondan sanırım.bnce canım sende takma ne var ki minyonluk bence pek sorun edilicek bi sorun deil.

haklısın canım bazen avarel gibi olunabiliyo ama erkek arkkadaş konusunda gayet şanslıyım erkek arkadaşımın boyu 1.90 küsür 93 felan ama allah var sırık zayıf mayıf olmadığından gayet hoş bir fiziği var yanında çıtır pıtır duruyorum ama şikayetim yok.aksine hoş duruyo erkeğin yanında ufak tefek bişey olması :)

bazen bana ay ne kısasın dedıklerınde cok gucume gıdıyor yada yasımı soyledıyımde yasını gostermıyorsun cok kucuk duruyon dedıklerınde ınsan ısterıstemes kafasına takıyor

bnm boyumda kısa.1,60 .sewgilimin yanındada nokta gibiyim.hehe

bazen bende diorumm boyum uzun olsaydı falan die ama sokağa çıkıpta eli ayağı tutmayanları görünce halime şükrediorumm:Saruboceq:

sağlığın yerinde bunu düşün we şükret .böle şeleri kafana takma tatlımm :teselli:

Aynı benim gibi şutarafagitti

Önemli olan boy pos değil canım önemli olan sağlığın

Ayrıca bu tarz şeylerle dalga geçen insanların da sağlığından şüphe ederim

ve onları çok kompleksli olarak düşünürüm.Ve bu insanları hemen hayatımdan çıkarırım.

Arkadaşım olacak insan yüreğimin uzunluğuna bakmalı önce

boy posa bakacaksa kapı orada yani şakkıdı

bnim boyumda 1.76 ve iri kemikliyim ama acıkcası öle buyuk durmuorum.yuz hatlarıylada alakalı bu büyük durmak.uzun boylu olmanın dezavantajı hemen sölyım bi iki tane. topuklu gynce cok uzun oluyorsunuz zaten uzunsunuz.bide pant paçaları kısa gelıo gömlek kollarıda.ama iyi tarfı elbise, uzun etek uzun bylulara daha cok yakışıo bıde hep soruolar boyun kaç yaaa ne guzel diye hehe:teytey::teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…