Ah! keke uzun boylu olsam

Önemli olan boy değil bence vücut ölçülerinin uyumlu olması hihoyyyt
Benim sınıfta 1,76 boyunda bi arkadaşım vardı
Kız dans kursuna yazılamıyordu erkeklerin çoğu ondan kısa diye
Birde düşünsene, benden kısa bi erkekle dansetcem arada kazulet gibi sırıtcam,çoğu benden kısa diyorduu kaydirigubbakcemile3
Arkadaşın yalancısıyım :1ninca:
Çıtı pıtı ol daha iyi :dilcikar:

ben kısa boylu olsam bol bol mini etek giyerdim dar paça kot giyip altına topuklu giyerdim ( ayak sağlımı etkilemiyecek şekilde ) çünkü uzun olup ta mini giyince bence çok dikkat çekiyor ( şahsen ben bu sorunu yaşıyorum :eek: ) aslında her halin ayrı bir güzeliği var bence vücut tipini iyi bileceksin giydiğini yakıştırmak önemli olan. Bence bayan kısa olunca hiç sırıtmıyor ama erkek kısa olunca kötü

ben kısa boylu olsam bol bol mini etek giyerdim dar paça kot giyip altına topuklu giyerdim ( ayak sağlımı etkilemiyecek şekilde ) çünkü uzun olup ta mini giyince bence çok dikkat çekiyor ( şahsen ben bu sorunu yaşıyorum :eek: ) aslında her halin ayrı bir güzeliği var bence vücut tipini iyi bileceksin giydiğini yakıştırmak önemli olan. Bence bayan kısa olunca hiç sırıtmıyor ama erkek kısa olunca kötü

kesinlikle katılıorum..mini giyince çok dikkat çekio ya..bu konuda hep kısa boylulara özenmişimdir. :dance:

benimde boyum 180. çok memnunum.Tek sıkıntım bazen pantolon ve gömlek kollarında problem yaşamam :))

Siz de arkadaşı çok güzel teselli etmişsiniz gerçekten... Çatlatır gibi olmuş :1closedeyes:

Arkadaşım boyu dert etme, Allahtan olan bir şey... Yüzün güzel mi , fiziğin düzgün mü buna bak ... Uzun boylu olup da kazulet gibi dursan , ya da yüzün bakılmayacak kadar çirkin olsa daha mı iyiydi... Sen de beğendiğin özelliklerine odaklan dış görünüşünle ilgili...
Bir arkadaş ünlülerin boy uzunluklarını yazmış , bu da gerçekten sana yardımcı olacaktır :1hug:

yha bn 14 yasındaym :)) ama bni qren 17 18den asaı sanmıyo boyum 168 fLan ben daa uzun oLmak istiorm asLında ama oLmasada oLur :) cnkü kndimi bLede biseye benzetebiLiyorum sende öyLe yapmaya bak eminim iLerde zevktn dört köşe oLcaksın.. yani şöyLe düşün 40 yaşndasın sna 32 qbisin dioLar bi kadın icin en qüzeL söz :KK70: seni seviyorumdan sonra :KK70:

kendinle barışık olman daha iyi olmazmı boyunu kompleks yapma sakın:eek:lmaz:
Ben de senle aynı boydayım 26 yaş bitecek tanımayanlar inanmıyorlülülülülülü
Benim çok hoşuma gidiyor liseli bir kız gibi görünmek çünkü herkez öyle sanıyiii:roflol:
Ben hiç topuklu giymem ne kusurmu boyumun kısa olması bence değil ben bu dünyaya böyle gelmişim tadını çıkarmak benim elimde. Sende böyle düşün kendine haksızlık etme..
Bu arada eşim 1.85 boyunda dalyan Gibinnkaydirigubbakcemile3:asigim:

mrb kıslar benim boyumda 1:53 ve sevgilim 1:84 düşünebiliyomusunuz ama hiçde takmıyoruz biz mutluyuz yaşım 28 ve kimse innamıyo yaşıma 22 sanıyolar buıda hoşuma gidiyo bence avantaj...:teytey:

Siz de arkadaşı çok güzel teselli etmişsiniz gerçekten... Çatlatır gibi olmuş :1closedeyes:

aynen katılıyorum bazı arkadaşlar nedense düşüncesizce yorum yapmışlar CADIARZU

benimde boyum kısa arkadaşım insan takmıyor değil ama en azından fazla takma bunu düşünerek zamanını harcamaa.s

walla demek istediğini gayet ii anlıyorum bende 1.55 im
bazen o kadar fazla insandan birden bişiler duyuyorsunuz ki takıveriyorsunuz bu durumu
mesela ben sürekli olarak bi de uzun boylu olsaymışsın çok ii olurmuş tarzı şeyler duyuyorum üst üst duyunca bazen sinirlendiğim oluyor bu druma
ama bizim ilk başta dikkat etmemiz gereken şey kilo almamak kesinlikle bunu açık ve net

canım marifet cok uzun boylu olmakta degil..onemli olan vucudundaki orantı..vucudunun ölçüleri yerınde ve birbiri ile orantılı ıse hicbir problem yok demektir..unutma kylie minogue da 1.57 boyunda

benim boyum 1.75 ama minyon olmak bence daha ii çoğu çekici kadın zaten kısa boylu oluo yani erkeklere daha hoş görünüo herkes öle dio bilemiorum doğrumu ayrıca her uzun boylu güsel die bi kural yok önemli olan vücut orantısı bence.

bazen bana ay ne kısasın dedıklerınde cok gucume gıdıyor yada yasımı soyledıyımde yasını gostermıyorsun cok kucuk duruyon dedıklerınde ınsan ısterıstemes kafasına takıyor

o ay ne kadar kısasın diyenler ilk önce kendilerine baksınlar...bence onu diyerek dahada rezil duruma düşüyolar haberleri yok gücüne gitmesin nie gidiyoki o onların terbiyesizliği...böle insanlardan hep nefret etmişimdir sizene ya milletten yok ne kadar kısasın yok ne kadar kilolusun böle laflar çok yanlış...küçük görünüyosun demelerinede nie kafa takıyonki ne var onda mutluluk duy bence bak ne güzel işte yaşını göstermiyon çok büyük görünüyosun demeleri dahamı hoş olur...öle deseler onada kafa takacaktın dimi :)
sen bence boyunu kafana takma ne insanlar var kolları bacakları yok haline şükret boyun uzun olsada kolun bacağın olmasa ne olurdu o zamanda derdindi keşke boyum kısa olsaydıda elim ayağım düzgün olsaydı...

esmer güseli sna katılıorum insanların haline şükür etmeleri lazım ne halde olan insanlar war kör deil topal deiliz en azından sağlıklıyız kimse dört dörtlük deildir zaten dien olursa yalan söler allah herşeyi bi arada wermio bi kusur mutlaka oluo.şanslıyız sağlıyız en azından:)

ne var bunda cnm yaa..

çok şükür elin ayağın sağlam :Saruboceq:

hiç üzülme, yakışanı giy, güzel giyim tüyoları var, onları kullan ve en önemlisi kafandaki bu olumsuz düşünceyi at, kendinle barışık ol.. a.s

a.s.

esmer güseli sna katılıorum insanların haline şükür etmeleri lazım ne halde olan insanlar war kör deil topal deiliz en azından sağlıklıyız kimse dört dörtlük deildir zaten dien olursa yalan söler allah herşeyi bi arada wermio bi kusur mutlaka oluo.şanslıyız sağlıyız en azından:)

tabikide dört dörtlük insan olamaz illaki bi kusurumuz vardır allah her güzelliği bi insana toplamaz...sağlık en büyük şanstır hayatta...herşeyi sağlıklıyken yaparız dimi ama...insan her haline şükretmeyi bilmeli bence...geçende düğüne gittim bi kadın gördüm orda boyu belkide belime kadar yoktu bayağı bi kısaydı yemin ederim yaa ama o kadar tatlıydıki :)

Son düzenleyen: Moderatör:
bir arap atasözü vardır " ayakkabım olmadığı için üzülüyordum taki bacağı olmayan bir adam görene kadar."

bazı kusurlar bi şekilde kapatılır ama önce insan kendi değerini bilmeli kendi sewmeli we en önemlisi haline şükür etmeli ki herşeyin başı sağlık.

X