Ah! keke uzun boylu olsam

Evet ya biz uzun boylularda dezavantajlarını dile getiriyoruz:)Ben de 1.75 boy var sürekli benden kısa boylu herifler gelir,arkadaşlık teklif ederdi:))Kıl br durum bu yauu:))
Alışverişe çıkıyorum kalıplar küçük beğeniyorum alamıyorum neden çünkü kısa geliyor::S
Bir ton kıl tüy işler pehh...
Ama bazen de at gibi kız diyorlar ya o başkakaydirigubbakcemile3

benimde çok uzun boylu olduğum söylenemez ama hiç üzülmuyorum çok sukur aklım yerınde elım ayagım tutuyor sağlığımda var buna şükür allah böyle yaratmış önemli olan sağlık

al sana boy! boyum 1.83. ergenlik ve ilk gençlik yıllarım kendimden nefret etmekle geçti. eşimden 3 cm. tanıdığım herkesten özellikle kadınlardan daima uzun oldum. kimse ay ne kadar güzel sülün gibisin demedi emin ol. hep açığını arar insanoğlu, ay senin kadar uzun olmak istemezdim, sana bakarken yoruluyorum felan gibi şeyler söyleyip kırmaya çalışırlardı hep. yıllarca kendimden nefret ettim ki oysaki bayağı hoş bir bayan olmama rağmen. 20 li yaşların ortalarında kendimi sevmeye ve güvenmeye başladım ki ötesi çorap söküğü gibi geldi. insanoğlu nankör bu bir, bakan gözlerin çoğu da kötü niyetli maalesef. kimseye özenme, kendin ol önce kendin! ne kadar güzel göründüğüne sen bile inanamayacaksın..a.s

al sana boy! boyum 1.83. ergenlik ve ilk gençlik yıllarım kendimden nefret etmekle geçti. eşimden 3 cm. tanıdığım herkesten özellikle kadınlardan daima uzun oldum. kimse ay ne kadar güzel sülün gibisin demedi emin ol. hep açığını arar insanoğlu, ay senin kadar uzun olmak istemezdim, sana bakarken yoruluyorum felan gibi şeyler söyleyip kırmaya çalışırlardı hep. yıllarca kendimden nefret ettim ki oysaki bayağı hoş bir bayan olmama rağmen. 20 li yaşların ortalarında kendimi sevmeye ve güvenmeye başladım ki ötesi çorap söküğü gibi geldi. insanoğlu nankör bu bir, bakan gözlerin çoğu da kötü niyetli maalesef. kimseye özenme, kendin ol önce kendin! ne kadar güzel göründüğüne sen bile inanamayacaksın..a.s

Canım bir konuda hak verdim sana.Bir de topuklu giyince ay neden giyiyorsun.''Zaten uzunsun biz yanında cüce kalıyoruz.''Mesela onların yanımızda kendilerini cüce hissetmeleri.Bizim uzun boylu olmamız asıl onlara sorun yaratıyorkaydirigubbakcemile3

benımde boyum 1.60 kılom 45 bende bı ara senden daha takıntılı duruma gelmıstım o kadar kı nerdeyse su boy uzatan ayakkabı ıclıgını almayı bıle dusundum...
hep topuklu gıyerdım esımın yanında cocuk gıbı kalmayayım dıye cunku yasımdan kucuk gosteruyıyorum kızımı yegenım sanıyorlar..
ama sonra bıgun yıne topuklularla esımın kolunda gıderken esım''ne gıyersın sunları duz gıysene rahatca yuru komplekse ne dıye gırersın rahat ol''dedı..
meger onun demesını beklıyormusum :)
sımdı topukluları rafa kaldırdım.gıttım kendıme converse aldım kapalı oldugum ıcın gıyım tarzımıda degıstırdım.etek yerıne dızlere kadar elbıse altına pantolon gıyıyorum.
daha spor takılıyorum dar gıyıyorum ama yınede 19 un ustunde yas tahmını yapan olmadı (25 olmama ragmen )ama suan cok rahatım bence sende takma bu kadar :KK66:
senden daha kısalarıda var onları dusun :KK66:(shakıra gıbı :KK66:

benim boy 1,62 erkek arkadaşımın ise 1,80 kayınvalide adayım, gelinimin boyu baya kısa demiş :KK43:(
Şöyle boy takıntısı olanlara sinir oluyorum...

canım sen kesinlikle üzülme.. bende kısayım 1.56yım. boy uzatma kürü falan denedim bi 3-5 cm uzarım diye ama yok olmadı. o satılan şeylere kesinlikle inanmayın hepsi tuzak. insanlara umut satıyorlar sadece. kylie minoque,madonna,shakira,marliyn monroe..bunlar da kısa. ama tüm dünya beğeniyo :)
rahat rahat istediğimiz topuklu ayakkabıyı alıp giyebiliyoruz uzunlar yapamıyo bunu :)
ve genelde uzun boylu erkeklerin yanında kısa bayanlar oluyo. eminim güzelsindir.
kısa olman çirkin olduğun anlamına gelmez sakın böyle düşünme ayrıca :)
şunu da unutma..türk insanı ztn çok uzun değil..ne kadın ne erkek olarak..:)

ayrıca sölemeyi unuttum.
evet insanlar acımasız bu konuda.
her zaman bi şekilde yüzüne tokat gibi incekdir bu boy konusu.
ben yaşıyorum bunu çünkü. hep bi şekilde kısa olduğunu ima ediyolar sanki sen bilmiyormuşsun gibi. ve sonuç olarak belki hiç takıntı yapmadığın bir konuyu takıntı yapmaya başlıyorsun.. ama kesinlikle yapma..ben cidden aşmaya çalıştım bu olayı ve aştım sanırım. artık ima edildiği zaman sıradan bişey gibi geliyor kafama takılmıyo.
ha şunu da söliyim..genelde ima edenler bayan oluyo..:)
erkeklerden hiç öle birşey duymadım..bi çok sevgilimde oldu benden uzun..:))
yani eğer güzelsen..ve kısaysan..hemcinslerin seni böyle vurabilir..tuzağa düşme tatlım :) alkisalkisalkis

Canım bir konuda hak verdim sana.Bir de topuklu giyince ay neden giyiyorsun.''Zaten uzunsun biz yanında cüce kalıyoruz.''Mesela onların yanımızda kendilerini cüce hissetmeleri.Bizim uzun boylu olmamız asıl onlara sorun yaratıyorkaydirigubbakcemile3

ayy bende uyuz oluyom at gibisin felan diyince ama bide şöyle bi sorun var uzun boyluların sevgili bulması daha zor çünkü kendinden uzun erkek bulmak çook zor... bi de ben kiloluyum hiçbi kıyafet bulamıorum senağlama ayrıca topuklu da giyemıyorum şort ve etekte çünkü okadar dikkat çekiyo ki mafoldumben benimde moralim bozuluyo haliyle bence kısa olmanın fena halde avantajarı var ve türk erkekleri minyon kızlardan hoşlanıolar...

bende 1.55 im bazen taktığım oluyo benimde ama sonra "boşşveeerr saaallaa taş gibi hatunsun diyorum kendime" :)) uzun boylu olupda görsellikte hoş olmayanda çok bayan var. Önemli olan vücudunu tanıyıp yakışanı giymek. Çok bol kıfayetler giyme. Kendinle barışık ol herkesin sahip olduğu güzellikler var. Allah başka dert vermesin..

ah rahmetli dedemin bir lafı vardı bana derdi bu konuyla ilgili. o aklıma geldi birden. ama söylemiyim çok ayıp :1ninca:

ayy bende uyuz oluyom at gibisin felan diyince ama bide şöyle bi sorun var uzun boyluların sevgili bulması daha zor çünkü kendinden uzun erkek bulmak çook zor... bi de ben kiloluyum hiçbi kıyafet bulamıorum senağlama ayrıca topuklu da giyemıyorum şort ve etekte çünkü okadar dikkat çekiyo ki mafoldumben benimde moralim bozuluyo haliyle bence kısa olmanın fena halde avantajarı var ve türk erkekleri minyon kızlardan hoşlanıolar...

Canım evet sevgili olayı cidden sorun oluyor:KK70:
KIsa boylu ve şişman olduğuu düşün bir de daha kötü olmaz mıydı iyi ki uzun boyluymuşsun bak.Sen de pantolonla topulku giy canım.Kısalığın avantajları pek yoktur diye düşünüyorum.Uzun boylu olmak bir kere gösteriştir,kısa boylu olunca arada kayboluyorsun:).Sen hiç duydun mu keşke kısa olsaydım diyen.Herkez elinde olsa uzamak ister:KK66:

Canım evet sevgili olayı cidden sorun oluyor:KK70:
KIsa boylu ve şişman olduğuu düşün bir de daha kötü olmaz mıydı iyi ki uzun boyluymuşsun bak.Sen de pantolonla topulku giy canım.Kısalığın avantajları pek yoktur diye düşünüyorum.Uzun boylu olmak bir kere gösteriştir,kısa boylu olunca arada kayboluyorsun:).Sen hiç duydun mu keşke kısa olsaydım diyen.Herkez elinde olsa uzamak ister:KK66:

Canım farkındaysan arkadaşımız konuyu "keşke uzun boylu olsam" diye açmış. "Kısa boylu olunca arada kayboluyorsun" gibi cümleler gayet kırıcı ve hoş değil. Biraz daha dikkat edelim lütfen.

Canım farkındaysan arkadaşımız konuyu "keşke uzun boylu olsam" diye açmış. "Kısa boylu olunca arada kayboluyorsun" gibi cümleler gayet kırıcı ve hoş değil. Biraz daha dikkat edelim lütfen.

Canım kırıcı olduğunu düşünmüyorum ki bu böyle değil midir zaten?Kendi arkadaşlarımdan yola çıkarak söyledim.Konser vb.organizasyonlarda kısa boylu arkadaşlarımız sahneyi görmekte zorluk çekerler mesela.Ben dezavantajlarından bahsettim.Gerçeği söylemek kırıcıysa kırıcı addedebilirsin beni!!!:eek:

saçlarını çok uzatmamanı tavsiye ederim konu sahbi arkadasım, zira daha kısa gösterir..
mini etek yakışır..
bence topukluya kul köle olma, spor ayakkabı, babet de yakışır..
vucut hatlarım güzel demişsin, o halde boyun kısa olsa da gösterişlisindir diye düşünüyorum ben..
bence sorun yapmaya değmez,yüreğini ferah tut..
bir de koyu renk makyajı tercih edersen küçük görünüyorsun demezler....
bu arada kiloya dikkat..

butun yazilari okuyamadim, belki yazan olmustur ama basketbol boy uzatmaz, bende öyle sanardim 16yasindayken. doktorum cok gülmüstü buna iyi hatirliyorum, basket boy uzatmaz, ama uzun boylular iyi oynar, bu yuzdende genelde onlar secilir takimlara falan, onlari görürüz zaten hep tv de sahada.. boy genetiktir okadar, birde belli bir yastan önce ameliyatida mümkünmüs ama sizden gecti sanirim ameliyat isi..

Bende cok uzun sayilmam ama hicc umrum degil valla =) giydigim yakisiyo yuzumu saclarimi begeniyorum.. daha ne olsun =)

Bence çok uzun olmak da çok kısa olmak da problem değil. Önemli olan insanın duruşudur.Ne kadar kısa insanlar gördüm çekiciliği ile kariyeriyle veya konuşma şekliyle,hal ve hareketleri ile hemen farkedilip göz dolduran... :):teselli:

bence de takıntı yapmayın böyle şeyleri mesela kyle minogue britney spear madonna bunlar hepsi çok kısa hatunlar ama kıyafetleri olay oluyor kısalığı uzunluğu çok da takmayın derim

X