Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Aslında bulabilirsem kaliteli bir test almak istiyorum ama burda hangi eczaneye gitsen bu testten var. İnşallah düzgün bir test bulurum
Bende zamanında çok çektim her ay yalancı çizgiler çıkıyordu denemediğim test markası kalmamıştı en son awox diye genelini testiyle karşılaştım tek o yalancı çizgi ve kuruma çizgisi çıkartmadı bende bence awox a bir şans verin derim

Haklısın gerçekten sen nasıl sabrettn
Kız vallah ben de şaşkınım kendime tatildeyiz sanırım ondan sonra sonra diye diye eşim ısrar edince gece kalkıp yaptım
Ramazan ayında kucağımıza almış oluruz inşallah çok heyecanlı

Herkeste farklı belirtiler yaa cidden ishal bile oldum. hayatımda ilk defa görmüş oldum hamilelerin ishal olduğunu sdjsjsjahah
Ya biliyor musun ben de ishal oldum ilk dedim değilim demek ki. Günüm geçince kabız oldum. Regl zamanı hep ishal olurdum kabız oldum

1 temmuz adet 4 temmuz bitiş 16 temmuz yumurtlama 29 temmuz adet başlaması gereken tarih haydi bakalım

Ben de aynı markanın erken gebelik testi ile regl günümde pozitifi görmüştüm. Adet günü tekrarlayın bence.

Ya biliyor musun ben de ishal oldum ilk dedim değilim demek ki. Günüm geçince kabız oldum. Regl zamanı hep ishal olurdum kabız oldum
Ay çok geçmiş olsun. Şimdi oldukça azaldı patates ve muzla beslendim hep. yine de bağırsak hareketlerim normalden çok garip. Benim çok düzenliydi şimdi işleyiş bozuldu bakalım ne olacak:)

Ahh keşke burada olsa ama yok maalesef Türkmenistanda yaşıyorum. Marka olarak çok çok kısıtlı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…