Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Aynen kuzum musluk bile gebe bir ben kaldım amaaan yapmıycam aldım ağzımın payını oturucam bekliycem

Ben bukadar net çizgi hiç beklemiyordum şok oldum. Şimdilik teste ara vericem moralim bozuldu

Ben bukadar net çizgi hiç beklemiyordum şok oldum. Şimdilik teste ara vericem moralim bozuldu
Evet erken başlayarak kendimizi yıpratıyoruz aslında ama duramıyoruz ben o yüzden hamilelik testi almadım evde durursa yapıyorum dayanamayıp artık sadece gecikirse yapacağım şuan yumurtlama dönemindeyim takvime göre değerlendiriyoruz inşallah bu topik bize de şans getirir ve bu ay gelir miniğimiz

anladım canım ama uygulamalar her zaman dogru cıkmaz yanılma payı çok fazla tabiki akışta ta bırakmakta güzel regline az kalmış ya yerleşme lekesidir yada yumurtlamada gec olduysa oda olabilir sen yınede degerlendirseydın gerisi nasip

İnşallah canım benim inşallah en iyisini yapıyorsun bende başda öyle demiştim ama tutamadım sözümü

Evet değerlendirdim bakalım inşallah hakkımızda hayırlısı olsun. İyi düşünelim iyi olsun

Benim de 23 mart gösteriyor
Yok vallahi benim göğüslerim hiç acımıyor ve yüzüm çok sivilcelendi hamileyim. Herkeste belirtileri farklı olabilir hakkında hayırlısı olsun inşallah güzel haberler alırız umudu kaybetmek yok
Benim tam tersi göğüslerim acıdı şişti ve sivilce sıfır

Kızlar adet zamanımı bekleyene dek test yapmayacağım testlerim dogru ya da yanlış hala 6 günüm var gebe degılım anlamına gelmiyor yanlışsa da o gün gelsin buraya negatif pozitif vs yazıp hesabımı tamamen kapayacagım. Kımseyle konuşmadan zaman daha hızlı gecıyor

Siz hangi uygulamaları indirdinizzz

olmazsa bi dr görün canım hem takipte yaptırabilirsin bide havalardan da olabiliyor erken yumurtlama gec yumurtlama çokta kafana takma bu durumu istersen iki güne bir ilişki ile de devam edersin ne zaman olursa illaki tutar
Almanya da yaşıyorum canım Eylül de Türkiye’ye gelicez o zamana kadar olmazsa gidicem doktora zaten. Nasip bakalım şimdilik böyle ilerliyorum.
Teşekkür ederim tavsiyen için canım

Siz hangi uygulamaları indirdinizzz
Dr. Banu Çiftçi'nin kendi adıyla olan uygulamasını indirdim. Hafta hafta süreç hakkında çok eğitici videolar hazırlamış çok beğendim. Kendisini yıllardır takiplerim çok güzel bir anlatımı var.
Diğer uygulamaların bir çoğu aynı görevi görüyor gibi. Elika, Momly, Hamilelik+, Femometer'i indirdim. İhtiyaca göre elenip tek uygulamaya düşer diye düşünüyorum

Banu çiftçi yi duymuştum ona bakayım teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…