Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Hareket ettikçe batan kasık ağrısı neden olur ? Çatlamayı mı hissettim geçen hafta yoksa çok başka bir şey miydi anlamadım

Hamileyken mi diyorsun kuzum
yok hamileyken inan akıntısal olarak ne yaşadım anımsamıyorum , bizim çok değerlendirebildiğimiz bi ay değili di ben rahatsızlıklar geçirmiştim , hamile olduğumu bile adet gecikmeden anlamamıştım

akıntı bu ay oldu bir kaç kez yumurtlamadan sonra :)

Bayadır girmiyordum yeni topic hayırlı olsun sana ve hepimize şans getirsin Candy7777 benide eklersen sevinirim sat 24 haziran bat 22 temmuz. 2 yıldır deniyorum nisan ayında 1 kimyasal geçirdim. Şuan adete 5 gün var yaptığım test böyle

Eklentiler

• IMG_2959.jpeg
    89 KB · Görüntüleme: 52
Merhaba sat 24 Harizan bat 24 Temmuz. Benide ekleyebilir misiniz ?

Merhaba canım artimed güvenilir bi marka değil hiçbir şekilde değil hem de istersen başka marka testi al ne zaman yumurtladın
Şöyle bir durum var ben geçen ay ilk defa ovülasyon testi sipariş ettim tabi bu kargoda gelene kadar zaman geçti yani âdetin bittikten 5-6 gün sonra geldi bu test gelir gelmez hemen uyguladım çizgiler çıkıyordu fakat tam istediğim koyulukta da değildi benim adetim 15 haziranda başlayıp 19 haziranda bitti ve ben 8 temmuzda ovülasyon yaptığımda şu çizgiyi gördüm (fotoğraf ekliyorum) yani yumurtlama buysa o gin yumurtladım sanırım ve bu da geç yumurtlama oluyor

Eklentiler

• IMG_9092.jpeg
    161,1 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_9093.jpeg
    71,1 KB · Görüntüleme: 50
Merhaba bat tarihimiz yaklaşık sizinle, belirti yaşadınız mı hiç ? Benim ne ağrım var ne sızım sadece yumurta akı gibi akıntı var

Güzel haberler çoğalmış maşallah daha da çoğalır inşallah. Güzel haber alan anne adayları hepinizi tebrik ederim rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Benim kontrolüm vardı bu gün çok şükür güzel geçti yumurtalıklar ve rahim güzel görünüyor hiçbir sorun yok dedi Dr. 1 2 ay dinlen sonra devam dedi rahatladım valla. Nasipse Eylül de bir nazar boncuğu da bana koyarız inşallah.

Kimyasaldan sonra döngünüz değişti mi acaba? Ne kadar sürede regl olmuştunuz geri?

Bende birşey sormak istiyorum reglken sürtünme yoluyla iliski yasadim adetim gecikmeden beta yaptım >200 çıktı adet oldum bu ay fakat daha gecikmeden beta yapmıştım hamile kalma olasılığı var.midir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…