Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ya bu ne ya şikayet et bence ne kadar saçmalık bende de var bundan geçen ay hatırlıyo musun aynı böyle gölge çıkardı denicem şimdi bende. Ne kadar ayıp insanların Umutlarıyla oynuyorlar
Şuan gülüyorum ama çok sinirliyim sinirimden gülüyorum. Şikayet etmek lazım sende dene kuzum senin testlerini hatırlıyorum. Kuruma çizgisine okeyim o belli oluyor kuruduktan bilmem kaç saat sonra oluşuyor ama beş dakika içinde pembe çizgi nedir ya

Komik çünkü sinirimden gülüyorum
Bu testler bizi deli gübi bir şey yaptı ben olsam musluk suyu bile hamile kalıyor ben hala kalamadım diye tribe girerdim işin komik kısımları bunlar sıkma canını zaten az kaldı kaliteli test bulamasanda bekle 4 günlük kaldı şunun şurasında

Gecikmeyi beklemek en iyisi duramıyorum ki merak ediyorum ama akıllandım meraktan öldemde erken başlamam tabi güzel bir test şart
canım sana söylüyorum ama bende de o var tutamıyorum bazen bende yapıyorum ama gördüğüm kadarıyla genelde catlamadan sonra 11. gün ve 12 günde varsa zaten cıkıyor gününü hesaplayıp o şekilde de test yapabilirsin

Kizlar pazar yada pazartesi olmam lazım dayanadim test yaptım demin 2 tane yaptım hemde 5dk içinde bı silik çizgi çıktı görüyorum var gerçekten sizde bu baksiniz

Eklentiler

• IMG_20240718_130751.jpg
    183,1 KB · Görüntüleme: 81
Heeeee su ya batırdım derken ben yanlış anladım. cok mantıklı kız suya batırmak. İyi yapmışsın. Ben orayı anlamadım su ya batırdım derken idrara batırdın sandım kuzum kusura bakma
Ay ben Şok oldum şu anda hem de o kadar netler ki hatta su ile olan daha çok gebe Ben geçen ay kendi idrarımla yaptım 2 tane bebetime elimdeki test kuruma penceresi bile çıkarmadı ondan güveniyorum zaten kuzum ben de testime Ama tabii ki de nihayetinde insan yapımı bunlar Candy7777

Ben de geçen ay aynı şeyi yaşamıştım canım 15 li aldım hepsinde 2 çizgi çıktı denemek için eşimin idrarıyla denedim onda tek çizgi çıktı doğru diye heyecanlandım eczaneden prodoctor aldım çıkmadı sonra da adet oldum zaten bence bu markalarla hiç uğraşma eczaneden güvenilir bir test al

düzelir iki aya benimde kürtaj sonrası olmuştu öyle 2 ay sonra düzene girdi
Canım şubattan beri böyle maalesef ama umarım düzelir düzelmezsede en azından ne zaman yumurtladığımı öğrendim geçen ay ovü testi sayesinde

Kızlar ben de birşey soracağım Flo uygulamasına göre yumurtlama zamanım ama akıntım falan yok benim akıntı olmadan da yumurta çatlayabilir mi

Aynen çok saçma kuruma değil ki bu zaten vallahi tam sopalıklarrr

Hahahaha aynısını düşündüm biliyor musun muslumuz bile hamile bir kaldım dedim kendi kendime. En iyis bekliemek az kaldı zaten

Canım şubattan beri böyle maalesef ama umarım düzelir düzelmezsede en azından ne zaman yumurtladığımı öğrendim geçen ay ovü testi sayesinde
olmazsa bi dr görün canım hem takipte yaptırabilirsin bide havalardan da olabiliyor erken yumurtlama gec yumurtlama çokta kafana takma bu durumu istersen iki güne bir ilişki ile de devam edersin ne zaman olursa illaki tutar

Ben yumurtlama pek takip etmiyorum aktif cinsel hayatımız var zaten gerek görmüyorum. Uygulamaya göre ilerliyorum ama o da çokda doğru göstermiyor. Akışa bıraktım anlıycağın

Bide kafama takılan dünkü lekelenme ne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…