Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Benim de kasıklarımda batmalar var canım ya 27sine de daha çok var nasıl sabrediceem. 24 ünde erken testleri yapmaya başlarım ben

Benim de kasıklarımda batmalar var canım ya 27sine de daha çok var nasıl sabrediceem. 24 ünde erken testleri yapmaya başlarım ben
Benimde 28-29 gibi olmam lazım ben erken yapmak istemiyorum ya umutlanıyorum ama bakalım büyük ihtimal kendimi tutamam. Yaparsan eğer bana da haber ver merak ederim batlarımız neredeyse aynı

Ben bu değeri anlamadım beta nerede
Beta normal çıktı gebelik yok ama doktor dedi ki şuan gebelik için çalışmaya başlama diye neden dedim değerlerim düşük olduğu için gebe kalirsam bebeğin beyin gelişiminde sıkıntı çıkar dedi o yüzden önce değerlerinin düzelmesini bekliyorum inşallah düzelir

Vitamin üstünde ki kısımda değer vs 5 yaziyorsun o kısmı beta sandım ondan sordum yanlış anlama canım
Önce kendin sonra bebiş inşallah, Rabbim sağlıkla nasip etsin

Bana masada kalırsın dedi bir ara o kadar düşüktü kan değerlerim gerçi kilomda düşüktü 35 civarına inmistim ama dikkat edince düzeliyor hepsi.

Merhaba, bende de değerler düşük sizinki gibi hemen hemen. Folat demir ve d vitamini düşük. Ben de o yüzden hamile kalmadigimi düşünüyorum. Yani vücutta vitaminler tam olmadığı için olmuyordur diye. Bazısı alakası yok geleceği varsa oluyor diyor da işte ben de her vücut farklı belki bende böyle oluyordur diye düşündüm. İnşallah düzelir. Hayırlı zamanda nasip olur. Size de hayırlısını diliyorum.

Bu arada Candy7777 canim ben kendimi topige ekletmistim ama daha bişey yok ve düşünmeyi bıraktım. Olursa kendiliğinden olur da şu an hiç sanki olmayacak gibi yani degerlerimin düzelmesini bekliyorum. İstersen listeden çıkarabilirsin. Tabii arada girip bakıyorum yazılanlara cevap verip konulara katıldığım oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…