Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Merhaba canikolar ne alemdesiniz. Bende hala adet olmadim. Tahmini pazar günü gelmeliydi emzirdigim için şaşiyor galiba

Kızlar ilişkiden sonraki iki gün boyunca böyle sızıntı şeklinde kan ile akıntım geldi yumurtam mı catladı acaba böyle şeyler yaşayaanlar var mı ? doktorda alttan muayene yapmıştı yumurtaların var demişti aynı gün ilişki oldu acaba oldumu diye düsünüuorum

Ateşle nasıl takip yapıyorsunuz ya
Ben kendimi sıcak hissettiğim için ölçüm yaptım ama normali
Ovü testiyle takip ettiğin zaman var ya o dönemde het sabah yataktan kalkmadan, her sabah aynı saatte koltuk altından ölceceksin uygulamak istersen. Yastığının altında olcak ateşölçer, telden de alarm kurup uyandığın gibi ateşini ölçersin çatlamayı görene kadar yükselir sonra düşüşe geçer

Yumurtlamada ısı takibinde yumurtlama olduğu anda ateş en diptedir yumurtlama olup bittikten sonra sıcaklık artmaya başlar 0.3 derece ortalama. Yani tam tersini yazman gerekiyordu en düşük ısıyı gördükten sonra vücut ısın artınca gebelkk ıcın sans kalmams demektır

Hadi yaaa aaa çok utandım ee peki yumurtlama döneminde beni neden ateş basıyor peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…