Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Canım kızlar nasılsınız ?🌸
Ben bugün kontrole gittim. Sağda 1 tane büyüyen yumurtam var varmış. 13.5 mm. Peşinden bir tane daha geliyor dedi. Onların dışında bir sürü büyümeye çalışan varmış. Ama onlar yetişmez dedi. Böyle giderse cumartesi aşılamanı yaparız dedi 💃🏻💃🏻 rahmin çok güzel kalınlığı çok iyi dedi. Çarşamba tekrar randevum var 🌸
Masaallah canim cok sevindim guzel haberlerini bekliyoruz insaallah🌸

Ayyy amiiin bugün bitti adetim artık önümüzdeki maçlara ama ovulasyon almayı düşünmüyorum normal şekilde adet yolu gözlerim en fazla 🥰🥰🥰 çok sevindim umutsun sen hepimize sağlıkla ilerlesin sağlıkli kucağına al bebisini🙏💜
Çok sağol bebişim cidden bu ay ben de hiç takip etmedim yumurtlama falan sevişmeyi de zevkine yaşayacağım dedim gün saat ayırt etmeden 😅senin için de bu şekilde işe yarayabilir

Çok sağol bebişim cidden bu ay ben de hiç takip etmedim yumurtlama falan sevişmeyi de zevkine yaşayacağım dedim gün saat ayırt etmeden 😅senin için de bu şekilde işe yarayabilir
Aşkım denedim ben onları sonra tekrar başlamıştım eşim iş kazası geçirdi bende dedim ugrasamicam onunla ilgilenirim akışına bırakırım ama bu sefer hamiş duasiyla hallolur belkiiii temiz kalbinin duası bana geçsin inşallah amin🙏🥰

Aşkım denedim ben onları sonra tekrar başlamıştım eşim iş kazası geçirdi bende dedim ugrasamicam onunla ilgilenirim akışına bırakırım ama bu sefer hamiş duasiyla hallolur belkiiii temiz kalbinin duası bana geçsin inşallah amin🙏🥰
Amiinn inşallah kuzum dualarım hepinizle 🙏🏻

napıyosunuz kızlar ben yarın nöbet cıkısı doktora gıtcem umarım yumurta felan gorurler bı arkadasıma yumurtaların buyumus 3 gun ıcınde yaparsan tutar demısler yapmıs tutmus aynı sekılde bızlerede olsun valla yaa

o kadar soğukkı bızde gıttık gecen haftalarda usuduk geldık sonra bıttı dedık bu yıl arttık bızde cok gecmıs olsun :KK200:
Eylül sonu kış mevsiminin fragmanını yaşayacakmışız öyle diyor meteoroloji ile ilgilenenler demek ki soğumuş dediğin gibi sağol bacım teşekkür ederim 🤎🙏

napıyosunuz kızlar ben yarın nöbet cıkısı doktora gıtcem umarım yumurta felan gorurler bı arkadasıma yumurtaların buyumus 3 gun ıcınde yaparsan tutar demısler yapmıs tutmus aynı sekılde bızlerede olsun valla yaa
Demek ki çatlamaya yakın gitmiş o arkadaşın. Anam sürekli gidiyoruz çatlama önü ortası sonrası tık yok doğru zamanı gelmedi demek ki daha

X