Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Günaydın bacım ben niye mesajı şimdi gördüm yanımızda okul açıldı sabah zille uyanmıştım uyananamamışım demek ki ekolü KBB ve gözü çok başarılı aşkım şehir dışından bile gelen hastası cok oluyo. Ama kadın doğum nasıldır bilgim yok. Arkadaşımın eltisinin kız kardeşi orada çalışıyor, istersen bi sordurabilirim. Bizim sadayı ekol aldı geçen yıl öyle akıllı uslu bi değişime gitmediler ama arkasında bi inşaat var sadayı oraya taşıyıp büyüteceklerini söylüyorlar içerik olarak.

Ben önümüzdeki ay tüp bebeğe başlamaya karar verdim ArasaNillGerek
Biraz kendine müsade et takviyelerini ilaçlarını yeni kullanmaya başladın. Yeni dediğim 2 ayını doldurdun farkındayım ama min. 3 ay kullanmalısın. Bir de kilo işine bi çözüm bul yarın gebe kaldığında doğuma kadar zorlanacaksın hiç istemesen 10 kilo alıyorsun 9 ayda. Vücut olarak kendini hazırla ondan sonra olmadıysa tüp bebeğe devam edebilirsin bilmiyorum tabi eşin ne düşünür ortak kararınızsa eğer başlayın tabi ama kilo seni hamilelikte zorlayacak

Aslında eşim pek istemiyor daha doğrusu yaşımız genç diye erken olduğunu söylüyor ama benim üzüldüğümü görünce de kıyamadı tamam dedi. Ayyy kiloyu kesin vermem lazım kesin yani. İlk gebeliğimde 6 ayda 10 kilo almıştım 9.aya kadar kim bilir neler olurdu ama o zaman kilom normaldi yani çok değildi. Takviyelerde bir ayım doldu bu 2.ayım. Ya ne bileyim olsun istiyorum oturup oturup tüp bebek diyorum deli miyim neyim

İşte tüp bebeğe başlamadan evvel kilo işini düzene soksan daha iyi olur senin için. Hem kilo verince belki kendiliğinden olucak tüp bebeğe gerek kalmadan düşünsene sen tüp bebeğe başlıcaz diyip salıyomuşsun kafadan atınca bi bakmışsın hop hamilesin

Aşkım bence kendine biraz zaman ver. Bak takviyelere yeni başladın. En azından 3 ay olsun bence. Çünkü tüp bebekte zaten stresli ve ilaçlardan dolayı yoğun bir süreç. Yaşınızda genç hem. Kilom var diyordun. İlaçlar çok ödem yapıyormuş. Kilo ver takviyeyle devam et bence

Bende internetten baktım yorum falan çok yok. Kararsız kaldım. Ekol aşılama için 16 can 20 Medicalpoint 25 dedi aşılamaya eşimde diyor ki ekolü bilmiyoruz 4 bin lira için oraya gitmeye gerek yok. Can bildiğimiz ve en azından 3 ay tedavini yürüttüğün yer orda yaptıralım dedi. Bakalım gün içinde karar verip randevu almam lazım

İnsallah güzel haberlerinizi bekliyorum.Kalp sesiyle buradayım annecim desin bebişin.Kucagina alıp saglikla büyütmekte nasip olsun.

Haklısınız kızlar ya kusura bakmayın durup durup başınızı şişiriyorum

Merhaba kızlar gebelik düşündüğümden beri dikkat ettim yumurtlama akıntısı olan günlerde çok bel ağrısı oluyor ve kasiklarimdan birinde keskin bir batma oluyor.Normal diye düşünüyorum ama kafama da takılmadı değil.Sizlerde de oluyor mu?

A ayb00
Yaa ArasaNillGerek Gerek çok haklı, bişiy diyim mi Candy7777 cim, bende doğruya doğru eğriye eğri söylediklerim sert gelebilir ama bunu söylemek durumundayım. Sen biraz sabırsızsın, kaç yıldır kolay değil onu da anlıyorum beklemek çok çok zor geliyor evet kabul ediyorum ama sen sanıyor musun ki tüp bebek çok kolay bir yol, hemencecik şak diye olucak? Sanıyorsan öyle sanma canımcım... Bknz: BEN.

O kadar büyük umutlarla başlıyorsun ya tamam baya kontrollü gidiyoruz olur yeaa diyorsun ama o kadar kolay değil keşke olsaydı ama değil maalesef

Bir de şunu söyleyeyim sen kolaya kaçmak istiyorsun. Belki de yağmurdan kaçarken doluya tutulacaksın haberin yok... Tabiki de öyle olmayabilir ama olma ihtimali de yüksek.
Kolaya kaçıyorsun çünkü kilo vermek zor geliyor ama hop diye tüp bebek yapmak daha kolay zannediyorsun ama sen sanıyor musun ki tüp bebek doktorları kiloyu önemsemiyor?? Ki bazı bünyelerde aldığımız o hormon ilaçları daha çok kilo ve ödem yapıyor iyice şişiyorsun... Kilo her zaman için aşman gereken bir şey, bundan kaçma lütfen hamile kalmak için de, tüp bebek düşünürsen onun için de, ilerde bebeğin oldu diyelim onunla rahatça ilgilenebilmen için de bunu aşmalısın... Ben bu yolda kaçlarca kişi tanıdım ki kilo sebebiyle tüp bebeğe başlayamadılar başlasalar da ara vermek zorunda kaldılar ya da olumsuz sonuçlandılar vücudun taşıyamaması sebebiyle..

Dediğim gibi bunların söyledim diye bana sinir olabilirsin ama ben doğruları söylediğime inanıyorum canım, tüp bebek kolay gözükebilir dışarıdan bakınca ama hiç de değil keşke hop diye düşse rahme ama maalesef

Bndede oluyor şiddetli kasıgımda

Haklısınız kızlar ya kusura bakmayın durup durup başınızı şişiriyorum
Aşkım başımızı falan şişirmiyorsun olur mu öyle şey. Ben seni çok iyi anlıyorum burada ki herkes çok iyi anlıyor. Ama tüp bebek psikolojik olarak bence en zor tedavi. İlaçlar maddi boyutu psikolojik boyutu vs. Bilmiyorum orada aşılama vs nasıl ama bence aşılama da deneyebilirsin. Biraz zaman ver kendine

Evet onu yazacaktım da yazmadım fiyatı uygun verdiler mi diğer yerlere göre diye. Şans işimi diyim artık bilmiyorum bende özden hanıma gidiyodum bi aksiyon alamayınca bıraktım. Hatta öncesinde ilk kimyasal gebeliğimde şebnem hanım vardı onunla başladım. Sonra memnun kalmayıp değiştirdim özden hanımla devam ettim onunla da olmadı komple hastaneden ayrıldım. İnşallahhh canı gönülden diliyorum şansın bahtın açık olsun

Kız daha dün ben gerçekler acıdır ama gerçektir dedim onu yazdın bana yazsan neyse de biraz sert oldu yumuşat azcık malum duygular da şelale hayır fiziki görünüm de önemli ayol fıtı fıtıya öyle düşün yani. Şuan ki kilonun üzerine koyacak ilaçlar artı gebelik. Tamam annelik çok kutsal ama kadın olduğumuzu da unutmamak gerek. Ben sana daha önce de söyledim Candy7777 cim kendin başaramıyosan bi diyetisyenden destek almalısın, belki o zaman tüp bebeğe hiç ihtiyaç kalmayacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…