Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Sen kaç yaşındasın canım

Geçen ay klomen kullandım ve ovritrelle vuruldu 2 yumurtam vardı tutmadı regl oldum tekrar başladım bu ay kontrole gittiğimde klomenden sonra tek yumurtam gelişmiş 18 mm sizce tutarmı tek yumurtayla hamile kalan varmı ?

Olur mu canım ne sinir olması aksine bana bunları söyleyin ki silkelenip kendime gelebileyim. Şuan 78 kilodayım en az 10 kilo vermem lazım insülin direncim olduğu içinde baya zor veriyorum. Vermeyince de pes ediyorum. Aslında bunu şuan anladım ki ben hiçbir çaba sarf etmeden herşey kendiliğinden olsun istiyorum. Tabiki de tüp bebek hiç kolay değil dediğin gibi kolaya kaçıyorum

İyiki varsınızya burda hiçbir doktor bana aşılama önermedi galiba burda yapılmıyor hiç denk gelmedim. Dediğin gibi artık en son tedavi oluyor tüp bebek

Kız naptınız ya 100 kilo değilim rahat olun 78 kiloyum farkındayım dış görünüşün ne kadar önemli olduğunun. Ayrıca alınmadım aksine sert iyi geldi ben fıtı fıtıda da sert severim. Sert iyidir insanı kendine getirir Kahhve

Bebekimmm çok kilolu değilmişsin verirsin güven kendine bir iki ayını almaz peki benim bunu sana diyip asla 83 ten aşağı düşememem

Yok kuzum ya hiç yalnış anlamıyorum beni kendime getirecek birileri gerekiyordu o da sen oldun

Kesinlikle katiliyorum profesyonel destek daha basarili olur hem kafan dagilmis olur farkli bir mesguliyet olmus olur birde spor salonuna yazildin mi Candy7777 cim ohoo kim tutar seni aslinda takviyelerin bitene kadar ara versen gundemini bu sekilde degistirsen cok iyi gelir sanaSence de iyi olmaz mi?

Spor salonu evde var bizim ben eriniyorum ama onları kullanmanın zamanı geldi galiba. Ben neyden kilo aldığımı da çok iyi biliyorum abur cubur ve tatlı bunları yemesem zaten gidecekte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…