Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Yumurtlamanın 10 günü bugün erken ama dayanamıyorum günler geçtikçe kızlar testin markası avoks sizde ne kadar güvenilir candyy iyi bir marka dedi

Eklentiler

• 1000112956.jpg
    40,2 KB · Görüntüleme: 55
Geçen ay days doktor yüzünden umutlarım yok olmuştu dedim acaba hepsi mi aynı ve gicikligina gidip bitane aldım ve sonuç ne kadar adi bir test Allahım bunu uretenlere param helal olmasın üstteki days doktor alttaki avoks aradaki fark

Eklentiler

• 1000112960.jpg
    74,5 KB · Görüntüleme: 54
Yumurtlamanın 10 günü bugün erken ama dayanamıyorum günler geçtikçe kızlar testin markası avoks sizde ne kadar güvenilir candyy iyi bir marka dedi
Benim ilk gebeliğimi öğrendiğim test predictor du gercekten iyiydi ne olursa olsun koyulasmayı gör sonra ama suan zaten cogu insanda net cıkmaz biraz gölgelik var gibi 14 günü beklersen daha saglıklı olur

Benim ilk gebeliğimi öğrendiğim test predictor du gercekten iyiydi ne olursa olsun koyulasmayı gör sonra ama suan zaten cogu insanda net cıkmaz biraz gölgelik var gibi 14 günü beklersen daha saglıklı olur
Aynen canım son 4 gün regl olmam lazım ayın 13 de yumurtlamaya göre 14 gün sonra oluyorum regl yada gebeliğe dair hiç bir belirti yok şu an

Aynen canım son 4 gün regl olmam lazım ayın 13 de yumurtlamaya göre 14 gün sonra oluyorum regl yada gebeliğe dair hiç bir belirti yok şu an
Ben kendimi kandırıyorum biliyorum benim belirtilerim hep 6 haftada başladı 10 haftaya kadar mide bulantım dahi yokdu sonrada zaten kaybettm

Ben kendimi kandırıyorum biliyorum benim belirtilerim hep 6 haftada başladı 10 haftaya kadar mide bulantım dahi yokdu sonrada zaten kaybettm
Benim kızlarım var profilimdekiler benim kızlarım ilk evliligimden olan çok şükür varlıklarına ama 2 sene oldu yeni evliligim bitane olsun istiyoruz yaşım 38 olduğu için olurmu acaba diyorum korkum bu

Benim kızlarım var profilimdekiler benim kızlarım ilk evliligimden olan çok şükür varlıklarına ama 2 sene oldu yeni evliligim bitane olsun istiyoruz yaşım 38 olduğu için olurmu acaba diyorum korkum bu
Yengem kırkında hamile kalması imkansız gibi birşeydi 3.yü doguruyor inşallah verecek olan rabbim imkansız diye birley yokmus 40 dan sonra oldu oda süpriz . Altında yatan bir sorun yoksa olur elbet

Yengem kırkında hamile kalması imkansız gibi birşeydi 3.yü doguruyor inşallah verecek olan rabbim imkansız diye birley yokmus 40 dan sonra oldu oda süpriz . Altında yatan bir sorun yoksa olur elbet
Doktora gittim 2 yıldır doğum kontrol hapı kullandığım için eylüle kadar bekle vücut ancak toparlanır herşeyin gayet iyi dedi esiminde ilk evliliginden evlatları var hemde ikiz bakalım hayırlısı deyip bekliyoruz

Çok haklısın

Günaydın kızlar. Bugün lekenmem oldu muhtemelen yarına sökülürüm. Kendime geldim daha iyi hissediyorum kendimi ArasaNillGerek kuzum ekol hastanesi kadın doğum hakkında olumlu olumsuz bir bilgin var mı ?

Canımcım bak her şey ortada biz bir şeyler yazdıkça sen de döküyorsun içindekileri...

Eşin de babasını rol model almış demek ki, ilerde oğlunun da babasını rol model almasını ister misin? Şiddeti belki tedavi ile aşabilir ama aldatma da var diyorsun. Bunu sen aşabilir misin?

Oğlun millete özenmesin diye şiddet gördüğün, seni aldatan ve sana değer vermeyen bir eş ile olmaz canım ya, 3 gün olsa 4. gün olmaz.
Eğer yanaşırsa sıkı bir terapi alır tedavi olursa bu evlilik gerçekten kurtulabilir ama ikinizin de buna inanması ve eşinin sıkı bir tedavi olması lazım (ki aldatma olayını aşabilir misin kendi içinde affedebilir misin?)

Ama bozuğu onarana kadar kendine yeni bir hayat kurmak belki de en mantıklısı.
Yok yok ayrıl canım ben boğazına yapışmak ne demek ya. Ben yukarıda yazdıklarımı hem okuyup hem de yorumlayarak yazıyordum a a şimdi sonlara gelince diyorum ki bacım sen topla pılını pırtını çöpünü bile bırakma ayrıl o evden, hemen. Ailesinin telefonlarını fln da açma sakın, telefonlarını açman demek onlara söz hakkı vermek ki herif senin boğazına dayandığında neredeydiler, sizin yatağınıza sevgilisini attığında neredeydiler.
Uğraşmaya bile değmez ya bırak allaşkına, yapıcı olmaya çalışıp öyle bakmaya çalışıyorum ama yok ya neresinden tutmaya çalışsam olmuyor.

Aynen sürekli aynı şeyi düşününce beyin bu böyle diyor sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…