Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

O batmalar gebelik belirtisi de olabilir benimde bugün bat günüm takvim öyle gösteriyor bugün yada en geç yarın olmam lazım bende de 3 4 gün önce regl ağrısı vardı şimdi yok sadece göğüs ağrısı kaldı

Kızlar geçen yıl mevlid kandilinde hamile olduğumu görmüştüm ilk kez .. sizde böyle rüya görüp hamile olan oldumu ya da sizi gören

Allahım sana sabır ve güç versin. Bu durumda ayrıl demek bana düşmez ama boğazına sarılan ikinizi ayrı odaya kilitlemesi seni aldatması bu adamla ömür geçmez. Ailende sana destek olursa ne ala sende çalışırsın ayaklarının üstünde durursun. Yaşın çok genç kendine çok güzel bir hayat kurabilrsin. Ama bu adamla tartışmadan ayrılmaya çalış sonradan sana ayrılsanda takar bu adam sana rahat vermez. Net ol ve öyle bitir. Arada kalacaksan ayrılma kalacaksan hiç başlama ama çok iyi düşün. Ailenle konuş kendini daha iyi hissedersin.

Offf offff cocukla seni ayrı odaya kapatmak nedir çocuğun olduğu evde boğazını sıkmak nedir Allah aşkına bunun neyini düşüneceksin. Yol ver gitsin. Darp raporu al bişey yap ama kanıtla. Elinde delil olsun. Erken yaşta yapılan evliliklerin%70i malesef bu şekilde sonuçlanıyor. Çok üzülüyorum bi kadın olarak bi anne olarak. Kendine kötülük yapabilirsin ama çocuğuna yapma o babayla aynı evde büyümemeli

Kuzum days doktor her zaman bildiğimiz gibi yalancı pozitifi çıkarmış diğerinde bişey göremedim ben. Ama kırmızılar gelmedikçe her an her şey olabilir

Hanımlaarrr size bir sorum var, bat 14 eylül.Dün geceden beri hafif pembe leke geliyor çamaşırımda yok ama tuvalete gıttıgımde pecetede goruyorum sadece o kadar az, sadece gece kahve leke gelmıs sabah markettim. yerleşme kanamasıdır belkı dedım test yaptım ama negatif. sizce erken midir gebelik testi için ?

Benim dilim varmadı boşan demeye üzülür diye ama çok haklısın hem şiddet hem aldatma hiç zamanını kaybetmeye değmez bir adam. Bence de boşanması lazım ne demek çocuğun önünde boğazına yapışmak ya M Marryyj

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…