Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Evet bu gün bat benim aslında yarında takvime göre yumurtlama 27 gösteriyordu ben 25 ya da 26 sı gibi çatladim sanırım. Zaten hep 1 ya da 2 gün önden olurum ama şu an kırmızılar yok temiz. Ama sağlı sollu üstlü altlı batma var bende
O batmalar gebelik belirtisi de olabilir benimde bugün bat günüm takvim öyle gösteriyor bugün yada en geç yarın olmam lazım bende de 3 4 gün önce regl ağrısı vardı şimdi yok sadece göğüs ağrısı kaldı

Kızlar geçen yıl mevlid kandilinde hamile olduğumu görmüştüm ilk kez .. sizde böyle rüya görüp hamile olan oldumu ya da sizi gören

Maddi güç zerre kadar umrumda değil. İnsan olmayı öğren dedim ona çünkü ben onun bu hallerine katlanamiyorum.

Gerçek ten hayat çok acımasız. Ne ben ne oğlum bunu haketmedik. O terapiden anlamaz gitmez de ayrı yataklarda yatıyoruz bitti . Ben çocuğumu alır hayatıma bakarım.

Aynen öyle 🥺 ben bu zamana kadar oğlum millete özenmesin diye onunla beraber kaldım ama son durak bu galiba .

Bı dediğimi iki etmedi o konuda hakkını yiyemem . Ama zamanında beni ailesi tatile gönderdi kendisi sevgilisi ile yatağımda kalmış neler yapmışlar . Yaptıkları beni aşıyor.

😭😭

Kendi babası bı gün annesine vurdu diye babasını öldürecekti az daha şimdi kendisi bana aynısını yapıyor babaligida batsın amk çocuğunun beni ayrı odaya kapattı dün gece oğlumu da ayrı odaya kapattı oğlum krize girdi annemi istiyorum diye bunu önceden de yapmıştı ona bı vurdu o benim sonum oldu dedim babamı aricam bitti dedi hazırlan ben goturcem ama bu kapıdan çıkarsan bı daha dönüşü olmaz dedim bitsin istemiyorum kimliğimi de istedi dedim merak etme ben dava yi açarım . Zaten elimde darp raporu var geçen sene aldığım . Hem bana hem çocuğuma bu hayatı böyle zehir edemez ya ben ondan habersiz çöp bile atmaya gidemiyorum . İstediklerimi alması onu mükemmel bı insan yapmaz . Ben psikiyatriste rabdecu alcam artık dayanamıyorum çünkü. Çocuk nasıl korktu ya annemi bırak diyo o da o sıra da beni boğmak la meşgul Allah onun canını alsın artık diliyorum rabbim beni hayatım boyunca ona yada bı başkasına muhtac ettirmesin amin🤲 çalışırım çocuğuma da bakarım gelsin görsün onunda çocuğu ama yok ne bana ne oğluma bunu yapmaya hakkı yok bitti ben şuan duruyorsam sakın kafa ile düşünücem diye bekliyorum oğlumun hayatını nasıl düzene koyarım onu düşünüyorum ama bitecek eminim ona da dedim git destek al beni kanser ettin sacalrim bembeyaz ben daha 26 yaşındayım 7 yıldır hayatı bana zehir ettin dedim .
Allahım sana sabır ve güç versin. Bu durumda ayrıl demek bana düşmez ama boğazına sarılan ikinizi ayrı odaya kilitlemesi seni aldatması bu adamla ömür geçmez. Ailende sana destek olursa ne ala sende çalışırsın ayaklarının üstünde durursun. Yaşın çok genç kendine çok güzel bir hayat kurabilrsin. Ama bu adamla tartışmadan ayrılmaya çalış sonradan sana ayrılsanda takar bu adam sana rahat vermez. Net ol ve öyle bitir. Arada kalacaksan ayrılma kalacaksan hiç başlama ama çok iyi düşün. Ailenle konuş kendini daha iyi hissedersin.

Maddi güç zerre kadar umrumda değil. İnsan olmayı öğren dedim ona çünkü ben onun bu hallerine katlanamiyorum.

Gerçek ten hayat çok acımasız. Ne ben ne oğlum bunu haketmedik. O terapiden anlamaz gitmez de ayrı yataklarda yatıyoruz bitti . Ben çocuğumu alır hayatıma bakarım.

Aynen öyle 🥺 ben bu zamana kadar oğlum millete özenmesin diye onunla beraber kaldım ama son durak bu galiba .

Bı dediğimi iki etmedi o konuda hakkını yiyemem . Ama zamanında beni ailesi tatile gönderdi kendisi sevgilisi ile yatağımda kalmış neler yapmışlar . Yaptıkları beni aşıyor.

😭😭

Kendi babası bı gün annesine vurdu diye babasını öldürecekti az daha şimdi kendisi bana aynısını yapıyor babaligida batsın amk çocuğunun beni ayrı odaya kapattı dün gece oğlumu da ayrı odaya kapattı oğlum krize girdi annemi istiyorum diye bunu önceden de yapmıştı ona bı vurdu o benim sonum oldu dedim babamı aricam bitti dedi hazırlan ben goturcem ama bu kapıdan çıkarsan bı daha dönüşü olmaz dedim bitsin istemiyorum kimliğimi de istedi dedim merak etme ben dava yi açarım . Zaten elimde darp raporu var geçen sene aldığım . Hem bana hem çocuğuma bu hayatı böyle zehir edemez ya ben ondan habersiz çöp bile atmaya gidemiyorum . İstediklerimi alması onu mükemmel bı insan yapmaz . Ben psikiyatriste rabdecu alcam artık dayanamıyorum çünkü. Çocuk nasıl korktu ya annemi bırak diyo o da o sıra da beni boğmak la meşgul Allah onun canını alsın artık diliyorum rabbim beni hayatım boyunca ona yada bı başkasına muhtac ettirmesin amin🤲 çalışırım çocuğuma da bakarım gelsin görsün onunda çocuğu ama yok ne bana ne oğluma bunu yapmaya hakkı yok bitti ben şuan duruyorsam sakın kafa ile düşünücem diye bekliyorum oğlumun hayatını nasıl düzene koyarım onu düşünüyorum ama bitecek eminim ona da dedim git destek al beni kanser ettin sacalrim bembeyaz ben daha 26 yaşındayım 7 yıldır hayatı bana zehir ettin dedim .
Offf offff cocukla seni ayrı odaya kapatmak nedir çocuğun olduğu evde boğazını sıkmak nedir Allah aşkına bunun neyini düşüneceksin. Yol ver gitsin. Darp raporu al bişey yap ama kanıtla. Elinde delil olsun. Erken yaşta yapılan evliliklerin%70i malesef bu şekilde sonuçlanıyor. Çok üzülüyorum bi kadın olarak bi anne olarak. Kendine kötülük yapabilirsin ama çocuğuna yapma o babayla aynı evde büyümemeli

Geçen ay days doktor yüzünden umutlarım yok olmuştu dedim acaba hepsi mi aynı ve gicikligina gidip bitane aldım ve sonuç ne kadar adi bir test Allahım bunu uretenlere param helal olmasın üstteki days doktor alttaki avoks aradaki fark
Kuzum days doktor her zaman bildiğimiz gibi yalancı pozitifi çıkarmış diğerinde bişey göremedim ben. Ama kırmızılar gelmedikçe her an her şey olabilir

Hanımlaarrr size bir sorum var, bat 14 eylül.Dün geceden beri hafif pembe leke geliyor çamaşırımda yok ama tuvalete gıttıgımde pecetede goruyorum sadece o kadar az, sadece gece kahve leke gelmıs sabah markettim. yerleşme kanamasıdır belkı dedım test yaptım ama negatif. sizce erken midir gebelik testi için ?

Canımcım bak her şey ortada biz bir şeyler yazdıkça sen de döküyorsun içindekileri...

Eşin de babasını rol model almış demek ki, ilerde oğlunun da babasını rol model almasını ister misin? Şiddeti belki tedavi ile aşabilir ama aldatma da var diyorsun. Bunu sen aşabilir misin?

Oğlun millete özenmesin diye şiddet gördüğün, seni aldatan ve sana değer vermeyen bir eş ile olmaz canım ya, 3 gün olsa 4. gün olmaz.
Eğer yanaşırsa sıkı bir terapi alır tedavi olursa bu evlilik gerçekten kurtulabilir ama ikinizin de buna inanması ve eşinin sıkı bir tedavi olması lazım (ki aldatma olayını aşabilir misin kendi içinde affedebilir misin?)

Ama bozuğu onarana kadar kendine yeni bir hayat kurmak belki de en mantıklısı.
Yok yok ayrıl canım ben boğazına yapışmak ne demek ya. Ben yukarıda yazdıklarımı hem okuyup hem de yorumlayarak yazıyordum a a şimdi sonlara gelince diyorum ki bacım sen topla pılını pırtını çöpünü bile bırakma ayrıl o evden, hemen. Ailesinin telefonlarını fln da açma sakın, telefonlarını açman demek onlara söz hakkı vermek ki herif senin boğazına dayandığında neredeydiler, sizin yatağınıza sevgilisini attığında neredeydiler.
Uğraşmaya bile değmez ya bırak allaşkına, yapıcı olmaya çalışıp öyle bakmaya çalışıyorum ama yok ya neresinden tutmaya çalışsam olmuyor.
Benim dilim varmadı boşan demeye üzülür diye ama çok haklısın hem şiddet hem aldatma hiç zamanını kaybetmeye değmez bir adam. Bence de boşanması lazım ne demek çocuğun önünde boğazına yapışmak ya M Marryyj

X