Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Yumurtlamanın 10 günü bugün erken ama dayanamıyorum günler geçtikçe kızlar testin markası avoks sizde ne kadar güvenilir candyy iyi bir marka dedi

Eklentiler

• 1000112956.jpg
    1000112956.jpg
    40,2 KB · Görüntüleme: 55
Geçen ay days doktor yüzünden umutlarım yok olmuştu dedim acaba hepsi mi aynı ve gicikligina gidip bitane aldım ve sonuç ne kadar adi bir test Allahım bunu uretenlere param helal olmasın üstteki days doktor alttaki avoks aradaki fark

Eklentiler

• 1000112960.jpg
    1000112960.jpg
    74,5 KB · Görüntüleme: 54
Yumurtlamanın 10 günü bugün erken ama dayanamıyorum günler geçtikçe kızlar testin markası avoks sizde ne kadar güvenilir candyy iyi bir marka dedi
Benim ilk gebeliğimi öğrendiğim test predictor du gercekten iyiydi ne olursa olsun koyulasmayı gör sonra ama suan zaten cogu insanda net cıkmaz biraz gölgelik var gibi 14 günü beklersen daha saglıklı olur 🌸

Benim ilk gebeliğimi öğrendiğim test predictor du gercekten iyiydi ne olursa olsun koyulasmayı gör sonra ama suan zaten cogu insanda net cıkmaz biraz gölgelik var gibi 14 günü beklersen daha saglıklı olur 🌸
Aynen canım son 4 gün regl olmam lazım ayın 13 de yumurtlamaya göre 14 gün sonra oluyorum regl yada gebeliğe dair hiç bir belirti yok şu an

Aynen canım son 4 gün regl olmam lazım ayın 13 de yumurtlamaya göre 14 gün sonra oluyorum regl yada gebeliğe dair hiç bir belirti yok şu an
Ben kendimi kandırıyorum biliyorum benim belirtilerim hep 6 haftada başladı 10 haftaya kadar mide bulantım dahi yokdu sonrada zaten kaybettm

Ben kendimi kandırıyorum biliyorum benim belirtilerim hep 6 haftada başladı 10 haftaya kadar mide bulantım dahi yokdu sonrada zaten kaybettm
Benim kızlarım var profilimdekiler benim kızlarım ilk evliligimden olan çok şükür varlıklarına ama 2 sene oldu yeni evliligim bitane olsun istiyoruz yaşım 38 olduğu için olurmu acaba diyorum korkum bu

Benim kızlarım var profilimdekiler benim kızlarım ilk evliligimden olan çok şükür varlıklarına ama 2 sene oldu yeni evliligim bitane olsun istiyoruz yaşım 38 olduğu için olurmu acaba diyorum korkum bu
Yengem kırkında hamile kalması imkansız gibi birşeydi 3.yü doguruyor inşallah verecek olan rabbim imkansız diye birley yokmus 40 dan sonra oldu oda süpriz . Altında yatan bir sorun yoksa olur elbet

Yengem kırkında hamile kalması imkansız gibi birşeydi 3.yü doguruyor inşallah verecek olan rabbim imkansız diye birley yokmus 40 dan sonra oldu oda süpriz . Altında yatan bir sorun yoksa olur elbet
Doktora gittim 2 yıldır doğum kontrol hapı kullandığım için eylüle kadar bekle vücut ancak toparlanır herşeyin gayet iyi dedi esiminde ilk evliliginden evlatları var hemde ikiz bakalım hayırlısı deyip bekliyoruz

Bacım hani şöyle derler ya yuvayı kurmak zor yıkmak kolaydır diye. İnsanlar genelde böyledir her anlamda her koşulda kolaya kaçmayı severler. Bi yerde yanlış okumadıysam eğer iyi bir eş olmayabilir ama iyi bir baba yazmışsın şahsi düşüncem şu iyi olan baba evde çocuğun varken şiddete yönelmez. Erkek çocukları hele ki en çok babayı örnek alır bunu köyde yaşayan Ahmet amca da bilir şehirde yaşayanı da bilir, ha bilmek istemeyen işine gelmeyen bilmez orası ayrı. Küçüklükten yaşadığımız travmalar hayatımızın ilerisine yoluna öyle bir yön çiziyor ki. Bunu sadece annelerin düşünüyor olması da çok büyük haksızlık. Biraz kendinle kalıp iyi düşünmelisin ama şunu da unutma sen bugün çocuğuna babası arasındaki bağ kopacak diye kendine yapılanlara sustuğunda yarın evladın sana anne ben senin hakkını nasıl öderim demeyebilir, benim için babama katlanmışsın ama gerek yoktu şiddetin içinde büyüdüm ben sizin yüzünüzden de diyebilir. Şiddetin her türlüsüne hangi canlı olursa olsun yapılmasına karşıyım. Çözümü şiddet de arayan birisi seninle ortak karar verip psikolojik destek almak ister mi ? Evliliğinin kurtarmak adına sağlıklı bi adım atabilir mi? Yoksa sen tek başına nereye kadar taşıyabilirsin, bir annenin bir kadının omzunda taşıyacağı tek şey evladıdır. Onun dışındakiler sana köstek oluyorsa varsın herkes yoluna gitsin. Bu hayatın tekrarı yok kuzum kendine çok dikkat et emi😔
Çok haklısın 😔😔

Günaydın kızlar. Bugün lekenmem oldu muhtemelen yarına sökülürüm. Kendime geldim daha iyi hissediyorum kendimi 😂😂😂 ArasaNillGerek ArasaNillGerek kuzum ekol hastanesi kadın doğum hakkında olumlu olumsuz bir bilgin var mı ?

Maddi güç zerre kadar umrumda değil. İnsan olmayı öğren dedim ona çünkü ben onun bu hallerine katlanamiyorum.

Gerçek ten hayat çok acımasız. Ne ben ne oğlum bunu haketmedik. O terapiden anlamaz gitmez de ayrı yataklarda yatıyoruz bitti . Ben çocuğumu alır hayatıma bakarım.

Aynen öyle 🥺 ben bu zamana kadar oğlum millete özenmesin diye onunla beraber kaldım ama son durak bu galiba .

Bı dediğimi iki etmedi o konuda hakkını yiyemem . Ama zamanında beni ailesi tatile gönderdi kendisi sevgilisi ile yatağımda kalmış neler yapmışlar . Yaptıkları beni aşıyor.

😭😭

Kendi babası bı gün annesine vurdu diye babasını öldürecekti az daha şimdi kendisi bana aynısını yapıyor babaligida batsın amk çocuğunun beni ayrı odaya kapattı dün gece oğlumu da ayrı odaya kapattı oğlum krize girdi annemi istiyorum diye bunu önceden de yapmıştı ona bı vurdu o benim sonum oldu dedim babamı aricam bitti dedi hazırlan ben goturcem ama bu kapıdan çıkarsan bı daha dönüşü olmaz dedim bitsin istemiyorum kimliğimi de istedi dedim merak etme ben dava yi açarım . Zaten elimde darp raporu var geçen sene aldığım . Hem bana hem çocuğuma bu hayatı böyle zehir edemez ya ben ondan habersiz çöp bile atmaya gidemiyorum . İstediklerimi alması onu mükemmel bı insan yapmaz . Ben psikiyatriste rabdecu alcam artık dayanamıyorum çünkü. Çocuk nasıl korktu ya annemi bırak diyo o da o sıra da beni boğmak la meşgul Allah onun canını alsın artık diliyorum rabbim beni hayatım boyunca ona yada bı başkasına muhtac ettirmesin amin🤲 çalışırım çocuğuma da bakarım gelsin görsün onunda çocuğu ama yok ne bana ne oğluma bunu yapmaya hakkı yok bitti ben şuan duruyorsam sakın kafa ile düşünücem diye bekliyorum oğlumun hayatını nasıl düzene koyarım onu düşünüyorum ama bitecek eminim ona da dedim git destek al beni kanser ettin sacalrim bembeyaz ben daha 26 yaşındayım 7 yıldır hayatı bana zehir ettin dedim .
Canımcım bak her şey ortada biz bir şeyler yazdıkça sen de döküyorsun içindekileri...

Eşin de babasını rol model almış demek ki, ilerde oğlunun da babasını rol model almasını ister misin? Şiddeti belki tedavi ile aşabilir ama aldatma da var diyorsun. Bunu sen aşabilir misin?

Oğlun millete özenmesin diye şiddet gördüğün, seni aldatan ve sana değer vermeyen bir eş ile olmaz canım ya, 3 gün olsa 4. gün olmaz.
Eğer yanaşırsa sıkı bir terapi alır tedavi olursa bu evlilik gerçekten kurtulabilir ama ikinizin de buna inanması ve eşinin sıkı bir tedavi olması lazım (ki aldatma olayını aşabilir misin kendi içinde affedebilir misin?)

Ama bozuğu onarana kadar kendine yeni bir hayat kurmak belki de en mantıklısı.
Yok yok ayrıl canım ben boğazına yapışmak ne demek ya. Ben yukarıda yazdıklarımı hem okuyup hem de yorumlayarak yazıyordum a a şimdi sonlara gelince diyorum ki bacım sen topla pılını pırtını çöpünü bile bırakma ayrıl o evden, hemen. Ailesinin telefonlarını fln da açma sakın, telefonlarını açman demek onlara söz hakkı vermek ki herif senin boğazına dayandığında neredeydiler, sizin yatağınıza sevgilisini attığında neredeydiler.
Uğraşmaya bile değmez ya bırak allaşkına, yapıcı olmaya çalışıp öyle bakmaya çalışıyorum ama yok ya neresinden tutmaya çalışsam olmuyor.

Aynen çok katılıyorum, bilimsel olarak bir açıklaması yok ama mesela gebelik isteniyorsa sürekli ama olumsuzu düşünmeden kötü şeyleri akla getirmeden ya şöyle olduğu için böyleyd, böyle olunca öyle olursa fln diye kuruntu yapmadan, hep hamile olduğunu düşünmek hamileymiş gibi yaşamak onu beyinde kabul etmek sonucu değiştirebilirmiş yani kendini kuruntularınla deil beyninle yönetmiş oluyorsun.
Aynen sürekli aynı şeyi düşününce beyin bu böyle diyor sanki

X