Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bekleyeceğim mecbur zaten ama hiç sanmıyorum. Yarın aşılama için bir kaç yerden fiyat alacağım adet olunca direkt aşılamaya geçicem bu ay

Evet ilk iğnemde 16. Gün diğerlerinde 17. Gün olmuştum. Bende o yüzden beklicem mecbur. Ama sanmıyorum buradan yükseleceğini artık
Tamam sen yine tabi heves etme şimdilik negatif olarak bil gerisini Allah'a bırak hayırlısı ne ise o olsun. Yorma kendini her ay yeni şans demek.

İnsan ister istemez üzülüyor anlıyorum bende yarın adet olcam ve kesin ağlayacağım ama sonra tekrar moral depolayacam yeni aya bomba gibi girecem sende öyle yap ağla dök içini ama daha güçlü kalk ayağa Rabbimden umut kesilmez. Dertleşmek isterse de biz hep buradayız

İnanır mısın bende ne zaman hayal kursam sonu hüsran oluyor ya da yam tersi oluyor.

Canim hakkinizda hayirlisi olsun ama hala netlesmis degil adet olana kadar umut hep var. Rabbim hayirlisiyla guzel sonuclar almanizi nasip eylesin. Adet olursanda yeni bir baslangic olucak hayirlisiyla asilama surecin en iyi en kolay sekilde gecsin

Kızlar ben zor günler geçiriyorum evi terkediyordum bugün bavulumu topladım babamlara gidiyordum . Bı hafta içinde iyice dusunucez anlasamiyorsak bosanicam çünkü ben dayanamıyorum işin içinde şiddet te var yorum yaparken kalbimi kırmadan yazın olur mu akşam akşam tam beni babamlara goturecekken kalktı oğlumun mezqrina götürdü saat 8 de mezarına sarıldım ağladım bide gerçekten psikolojik yardım alicam iximde tutmaktan saçlarım bem beyaz oldu kaynanamlar arıyor yalvarıyor gitme bize gel diye şimdi ben oğlum la aynı odada kalıyorum gerçekten bazen kaçıp gitmek istiyorum ama oğlum var onu bırakamam

Aynen çok katılıyorum, bilimsel olarak bir açıklaması yok ama mesela gebelik isteniyorsa sürekli ama olumsuzu düşünmeden kötü şeyleri akla getirmeden ya şöyle olduğu için böyleyd, böyle olunca öyle olursa fln diye kuruntu yapmadan, hep hamile olduğunu düşünmek hamileymiş gibi yaşamak onu beyinde kabul etmek sonucu değiştirebilirmiş yani kendini kuruntularınla deil beyninle yönetmiş oluyorsun.

Dün çok kötüydüm. Ama bugün toparladım kendimi. Hayırlısı biz elimizden geleni yapalım biliyorum ve bu beni çok mutlu ediyor

Canim hakkinizda hayirlisi olsun ama hala netlesmis degil adet olana kadar umut hep var. Rabbim hayirlisiyla guzel sonuclar almanizi nasip eylesin. Adet olursanda yeni bir baslangic olucak hayirlisiyla asilama surecin en iyi en kolay sekilde gecsin
İğnenin 14. Gününden sonra pozitif olan hiç duymadım o yüzden bu ay benim için bitti artık hepimiz inşallah güzel sonuçlar alalım

Bilmiyorum elimde maddi gücün var mı. Şiddet bence evlilikte ki en kötü şey. Çok zor süreçtir yaşamadım ama tahmin edebiliyorum. İyi düşünüp iyi karar ver kuzum. Kimseyi dinleme sadece sen kendin ve çocuğun için iyisini düşünürsün. Ayrıca evet psikolojik destek alman bu süreci daha iyi yönetmeni sağlayabilir. Allah yardımcın olsun

Ne diyeceğimi bilmiyorum ( seni sokağa ya da babanların evine götürmektense oraya götürdüyse içinde bir pişmanlık olabilir ama bu demek değil ki sen onu affet.
Şiddet de işin içinde varsa tek bir dakika bile bekleme derim ama bu seni yaralar. Çocuğun için orada kalmak zorunda değilsin. Şöyle bir laf var ya "Ne biliyorsun hayatının altının üstünden daha iyi olmadığını?" Çocuğun şiddeti görecek, senin bunlara tanık olduğunu görerek, karşılık vermediğini görüp içselleştirerek büyüse daha mı iyi?? Yazdıklarım çok sert gelebilir sana gelsin de ama sen, sensin ve sadece sen olduğun için bak anne olduğun için, birinin kızı ya da eşi olduğun için deil sana sen, sen olduğun için bile değerlisin, o kadar. Kendi ketini koy ve bir daha sana dokunmasına asla izin verme fiziksel ya da sözel olarak farketmez.
Yarın ola hayrola bence çocuğunun olmadığı bir ortamda oturup konuşmayı beraber destek almayı düşünebilirsin bunu teklif et. Kayınvalidenler de yuva dağılmasın tarafındaysa o taraftan yürüyebilirsin "Evet ben de yuvamı dağıtmak istemiyorum ama buna da mecburum. Oğlunuz insan olma yolunca ilerlerse ve ben de onda bu ışığı görüp inanırsam ancak ve ancak olabilir. Ben kendimi o evin içinde ve oğlunuzun yanında güvende hissetmiyorum ve kendi oğlumun da bunlara maruz kalmasını istemiyorum bu şekilde büyümesini istemiyorum. Belki benim de hatalarım vardır, oğlunuz ile beraber destek, terapi, aile terapisi alabiliriz işe yaradığını ve oğlunuzun değiştiğini ailemizin geliştiğini görürsem boşanma olmaz çünkü kimse boşanmak için evlenmez, benim kararım nettir." diyebilirsin. Ama önce gerçekten ne istediğine karar ver. Eğer ki yok o düzelse de ben artık aynı evde aynı yatakta yapamam içim kaldırmaz dersen kesin kez ayrılma yoluna git. Oğlun için hiçbir şeye katlanmak zorunda değilsin, oğlunu bırak git demiyorum 18 yaşına kadar oğlunun velayeti zaten sende olacaktır. Oğlun bunlara maruz kalarak büyüdüğünde onun yetişkinliğinden ne bekleyebilirsin??
Ve terapi yoluna giderseniz bu süreçte cinsel olarak hiçbir şekilde birlikteliğe izin verme hiçbir şekilde.

Ay ağzına sağlık. Tam aklımdan geçen ama kırmadan nasıl yazarım dediklerimi dile getirmişsin. Çok güzel yazmışsın. Tam olarak bu bencede. Mutsuz bir ailede çocuğum var diye devam etmek o çocuğa yapılabilecek en kötü şey aslında

M Marryyj

Şu da var belki eş olarak olmaz o insandan ama özünde iyi bir babadır bunu bilemem o yüzden eğerki ilerde bir ayrılma olursa çocuğuna asla babasını kötüleme, o sana iyi bir eş olamadı çocuğuna değil.

Benim umutsuzluğum ilaçlara değil kuzucum burda farklı konu başlıklarında neler okuyoruz her gün adet olduğu halde hamile miyim diye soranları mesela.. onları gördükçe gerçeğe sarılıyorum sadece hani çok hayal kuran heves yapan biri değilim alternatif çözüm aramaya çalışıyorum havuç yemek de bi örneği. Ben sana şöyle söyliyim kisti olan kadınlar soğan suyundan tut bilmem neyine kadar kür kullanıyo demek ki ilaçlardan istenilen / beklenilen faydayı sağlayamamışlar. Ben klomenle mi olcak derken gülmüştüm sana takılmıştım orda olacağı varsa sebepsiz yöntemsiz de olur aman bidaha mı gelcez dünyaya bol bol fıtı fıtı yapıyoruz işte hahahhahaha

Kızlar reglime 11 gün var sürekli tekrarlayan bir idrar yolu enfeksiyonum vardı da bugün ilişki sırasında da kanamam oldu başına gelen var mı yumurtlama da takip etmedim acaba erken yumurtlama falan mı oldu diye düşünmeden de edemiyorum

Canım benimm hepimiz yaşıyoruz böyle dalgalanmaları haklısın kabuğuna çekilmekte ama uzun tutma özledik biz seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…