Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Beklerim buyur gel burda sağlık ocağı bile 400 m kadar yakındı. Ah ah depremde gitti o da şimdi uzakta doktor da bir cins aslında iyi biri ama en az 5 gün geçmeden kan testi yaptırmıyor.
Vay hain boşver orayı o zaman sen gel buraya biz istediğimiz zaman kan veriyoruz kimse karışmıyor hemşireler kankam olur onlar çağırıyor ben gitmiyorum kan vermeye gel test yap bakalım sağlık durumun nasıl diye ama ben hastane ortamını sevmiyorum ya

Bende sevmiyorum artık bebeğim geliyor aklıma. Teşekkür ederim güzel davet için memleket nere sizin

Beline noldu kuzucum geçmiş olsun. Bende fıtık var tuttuğu zaman daha iyi geliyo fıtı fıtı
Canim bir ay once Turkiye’den gelirken valizleri indir bindir yaparken belimi kaydirmisim ondan dolayi rahatsizdim. Cok sukur artik daha iyiyim o yuzden ertelemek istemedim ama esim biraz cekindi zarar vermekten korktu.

Evet aynen bu belirtiyi yaşadım ben de. Hafif bir kalp pıtırtısı ve direk gözlerimi açıyordum bi enerjiyle kalkıyordum ki o saatte uyanmam immkannsızzdı o zamanlar, tam dönem ortası en yoğun olduğumuz zamanlar yorgunluktan gebererek yatmışım ve okula gitmeme 2 saat kala neden uyanayım yani dimi

Gerçekten ilginç.

Canım selam tabiki de vazgeçmek yok
Biliyor musun ilk gebeliğimi nasıl farkettiğimi, nasıl çabasız oluştuğunu, nasıl benim hiçbir şeyden haberim olmayarak oradan oraya fıttıro fıttırı gezdiğimi, nasıl hamileymişim ve farkında olmadan acile gidip kendime ağrı kesiciler vurdurttuğumu, test yapmadan önce son sgramı içeyim de hamileysem zaten içemem diyip son sgramı yakışımı (ki tiryaki de değildim), 15 fk sonra test çizgisi belirince de nasıl bir vicdan azabı ama ben az önce sgara içtim de dedim sanki önceki gebelerde başka naneler yememiş gibi... bi anlatsam aynen bana da bu tepkileri verirdiniz, belki kızardınız...O yüzden ben hiçbir şey diyemiyorum yaa o insanlara , evet aklıma geliyor bazen diyorum ama hemen susuyorum çünkü o zamanlar benim de bütün bu yaşadıklarımdan, bu yollarda çok çaba sarf eden insanlardan, yıllarca bebek sahibi olamayanlardan hiç haberim yoktu o kadar haberim yoktu yani. Anaa bebek oldu demiştim çok şaşırmıştım. Şu var yani demek ki ne kadar bir şey bilmezsen bazı şeyler o kadar kolay oluyor belki de...

İşte bakalım benimkiler sahte mi çıkacak yoksa gerçek mi görcez. Aldığım yerdeki yorumlarda çoğu hamile olmasına rağmen ya negatif çıkarmış yada yüksek betaya rağmen silik çıkarmış. Kimiside yalancı pozitif demiş ama bunu diyenler daha az.

Kızlar selamm Candy7777 ArasaNillGerek A alyanil A ayb00 B Beyond the sky ve adını hatırlayamadığım arkadaşlar.
Uzun bi aradan sonra beni görünce şaşırdınız dimi hadi itiraf edin

En son salı günü girmişim ve o zamandan beri 50 sf forum ilerlemiş, dün akşam sıradan okuyum bakiyim kimler ne durumda diye ama uyuyakalmışım N'habersiniz? Herkeslerde durumlar nasıl?

Benim Opu' da 4 yumurta toplandı 2'si sağ çıktı ve 5 gün sonunda da ortanın azıcık altı kalitede 1'e düştü ve çok üzdü, anca toparladım kendimi... Neyse şükür diyelim ancak bj kadar oluyor demek ki... Sadece kendimi haksızlığa uğramış gibi hissediyorum o kadar iğneye, maddi manevî o kadar emeğe o kadar uğraşmaya bu muydu yani noktasındaydım...

Neyse sizler ne yaptınız bu süreçte, nasıllarsınız?

*Önceki gebelerde değil günlerde

Biz iyiyiz kuzum aslı sen nerelerdesin? Hamile kalman için tek ebriyor yetiyor zaten hiç üzülme. Çok iyi kalite embriyosu olup tutmayanda var kötü kalite olup tutanda var. Hepsi nasip kısmet Rabbimin emrettiği zaman olacak. Dünyada yiyecek ekmeği varsa hertürlü oluyor merak etme üzme kendini kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…