Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar merhaba 10 eylül regl dün özür dilerim beyaz akıntı içinde biraz kahverengi leke bardı sag kasıgımda sancı bardı bir baktım kahverengi akıntı dedim adetim erken geliyor galiba ama gelen giden yok dünden beri agrılarım kesildi adeta test yaptım henüz şimdi ama birşey cıkmadı eger yerleşmeye işaret ise o lekelenme testi erken mi yaptım ne zaman yapmalıyım
Yerleşme kanaması olabilir öyle ise hemen çıkmaz testlerde kanamadan bir kaç gün sonra bakılır diye biliyorum. Bence adetin geçerse tekrarla.

benle aynı anda evlenen arkadaşım 2.gebelikten süpheleniyor ilk bana söylüyor benım cocuk istediğimi bilerek hani ne var ki söylemese ben söylemezdim diye düsünüyorum bide ben zaten istemiyorum 3-4 yıl sonra istiyorum falan demesi cok tuhafıma gitti ya moralimde vozuldu acıkcası cok mutlu olsun isterse on tane olsun allah nasip ediypr sonucta ama niye düsüncesiz insanlar ya bu durumu yaşamayan gerçekten cok cocuk istemeyen kimse asla anlamıyor
Ben bazen burda belirtilerimi yazarken bile çekiniyorum. Belki o arada tam kendini ümitsiz hisseden biri okurda üzerim diye 🙁 ama işte fikir almak içinde başka çaremiz olmuyor.

Benim çok yakın arkadaşım hatta dostum 3.ye hamile kaldığında, geldi yanıma dedi otur seninle bir şey konuşmam lazım, suratı beş karış ama neyse, dedim ne oldu korktum tabi ciddi ciddi duruyor karşımda. Sen benim en iyi dostumsun senden saklayamam ben hamileyim dedi söylerken o kadar kötüyduki sanki mutsuz haber verir gibi. Ben ama aksine nasıl sevindim nasıl mutlu oldum. Tabi o beni düşünürek kırmaktan korktu ama sonuçta saklayamaz çok sıkı dostuz mutlaka öğrenecektim. Kısaca demek istediğim insandan insana fark ediyor. Niyetiyle duruşuyla.

Senin arkadaşın ama pek bana samimi gelmedi bu konuda nispeten yapar gibi olmuş. Şüphelendim de yok istemiyorum da ayh uyhh yemeyiz bunları cicim yani dimi. Boşver aman vallaha düşüncesiz işte.

Kuzum sen ne alemdesin? Tekrar yaptın mı?
Napimm bebiş 😘. Adetim 4 gün filan gecikti. Yine test yapmıştım cuma sabahı sonuç bir tık daha koyuluk vardı.
IMG_20240906_145314.jpg

İkisini karşılaştırınca gördüm

IMG_20240906_150036.jpg

Bir de dün yaptım aynı testle bir yaptım sabah ilk idrarla baktım negatif gölge bile yok. Dedim bu testte bişi var başka açtım yine aynı testlerden. Yaptım aynı idrarla o da ayrı bir manyak sonuc oldu. Renk dağılımına rağmen çizgi vardı ve hatta sanki renk güzelce dagilsa baya pembe olacakmış kizarcakmış gibi görüntü verdi.
IMG_20240907_145413.jpg

Bu fotoda sanki boya almış biraz devamı gelmemiş gibi duruyor
IMG_20240907_213017.jpg

Eklentiler

• IMG_20240905_141617.jpg
    IMG_20240905_141617.jpg
    33,1 KB · Görüntüleme: 19
Biz iyiyiz kuzum aslı sen nerelerdesin? Hamile kalman için tek ebriyor yetiyor zaten hiç üzülme. Çok iyi kalite embriyosu olup tutmayanda var kötü kalite olup tutanda var. Hepsi nasip kısmet Rabbimin emrettiği zaman olacak. Dünyada yiyecek ekmeği varsa hertürlü oluyor merak etme üzme kendini kuzum
İşte tüp bebekte zaten başarı şansı yüzde 50'lerde bakalım artık neler olucak...

Napimm bebiş 😘. Adetim 4 gün filan gecikti. Yine test yapmıştım cuma sabahı sonuç bir tık daha koyuluk vardı.
Eki Görüntüle 3476442

Eki Görüntüle 3476449
Bir de dün yaptım aynı testle bir yaptım sabah ilk idrarla baktım negatif gölge bile yok. Dedim bu testte bişi var başka açtım yine aynı testlerden. Yaptım aynı idrarla o da ayrı bir manyak sonuc oldu. Renk dağılımına rağmen çizgi vardı ve hatta sanki renk güzelce dagilsa baya pembe olacakmış kizarcakmış gibi görüntü verdi.
Eki Görüntüle 3476445

Eki Görüntüle 3476446
O rengi tam dağılmayana su damlatsan rengi gider gibi duruyor canım ve evet çizgi var

Eki Görüntüle 3476442

Eki Görüntüle 3476449
Eki Görüntüle 3476445

Eki Görüntüle 3476446
Kuzum çizgi belirmiş var evet ama daha koyu çıkması gerek başka test alma imkanın yok mu başka marka alsan artık kan vermelisin bence

Kuzum çizgi belirmiş var evet ama daha koyu çıkması gerek başka test alma imkanın yok mu başka marka alsan artık kan vermelisin bence
Başka marka test aldım onu da yaptım cuma günü o da negatif çıktı ilgilenemedim koydum kenara bir buçuk saat sonra baktim aşrı silik çizgi çıkmış biliyorum sonrasında çıkanlar dikkate alınmaz normalde önemsemem ama bu testlerden daha önce kullandım günler geçse bile böyle çizgi çıkmazdı bilmiyorum vallaha hatta paylaşayım, bu arada bu test 25 değer ölçüyormuş
IMG_20240906_164836.jpg

IMG_20240906_111829.jpg

Buda eskiden aynı markadan yaptığım ve saatler sonraki hali belki gün hatırlamıyorum
IMG_20240906_102440.jpg

Önümüzdeki hafta doktoruma gidicem zaten canım. Büyük ihtimalle kan istiycek.

Yerleşme kanaması olabilir öyle ise hemen çıkmaz testlerde kanamadan bir kaç gün sonra bakılır diye biliyorum. Bence adetin geçerse tekrarla.
Bu sabah tekrarladım bu sekilde cıktı ovulasyonun 12 gunu oluyor adete 2 gün kaldı ve gögüs hassasiyetim sabah yokdu

Eklentiler

• IMG_2541.jpeg
    IMG_2541.jpeg
    34,1 KB · Görüntüleme: 33
Başka marka test aldım onu da yaptım cuma günü o da negatif çıktı ilgilenemedim koydum kenara bir buçuk saat sonra baktim aşrı silik çizgi çıkmış biliyorum sonrasında çıkanlar dikkate alınmaz normalde önemsemem ama bu testlerden daha önce kullandım günler geçse bile böyle çizgi çıkmazdı bilmiyorum vallaha hatta paylaşayım, bu arada bu test 25 değer ölçüyormuş
Eki Görüntüle 3476455
Eki Görüntüle 3476456

Buda eskiden aynı markadan yaptığım ve saatler sonraki hali belki gün hatırlamıyorum
Eki Görüntüle 3476457
Önümüzdeki hafta doktoruma gidicem zaten canım. Büyük ihtimalle kan istiycek.
Yumurtlama tarihinden emin misin kuzum geç döllenme olmuş olabilir diğer test hangi marka hem

Kızlarrrr şu ovulasyon testiyle kesin mi gebelik öğreniliyor bu muhabbet nedir bilen anlatabilir mi ?
Canım gebelik varsa ovülasyon testinde t kısmı da koyu çizgi çıkarıyormuş. Mesela adete yakın ovü yapsan t kısmının silik çıkması lazım ama koyu çıkarsa gebelikten şüphelenebilirsin.
Bu şekilde gebeliğini öğrenen var ama ben yaşamadım bilemiyorum.

Canım gebelik varsa ovülasyon testinde t kısmı da koyu çizgi çıkarıyormuş. Mesela adete yakın ovü yapsan t kısmının silik çıkması lazım ama koyu çıkarsa gebelikten şüphelenebilirsin.
Bu şekilde gebeliğini öğrenen var ama ben yaşamadım bilemiyorum.
Benim ki pembe siliklikte tam köyü değil gecikmem iki gün falan oldu hiç ağrım yok önce kasiklarim pıt pıt attı telefonum bozuktu yazamadım kimselere 😂 sonra umutlanmak istemedim ovulasyon testim resimdeki gibi çıktı normalde yok gibi bir çizgi olur ya öyle oluyodu bende dedim olabilir mi test yapıp üzülmekte istemedim ama adeti görene kadar öyle içimde heves olsun diye düşündüm merak ettim bu konuyu oylelikle demekki yanıldım

Eklentiler

• IMG_20240908_024121.jpg
    IMG_20240908_024121.jpg
    23 KB · Görüntüleme: 26
Benim ki pembe siliklikte tam köyü değil gecikmem iki gün falan oldu hiç ağrım yok önce kasiklarim pıt pıt attı telefonum bozuktu yazamadım kimselere 😂 sonra umutlanmak istemedim ovulasyon testim resimdeki gibi çıktı normalde yok gibi bir çizgi olur ya öyle oluyodu bende dedim olabilir mi test yapıp üzülmekte istemedim ama adeti görene kadar öyle içimde heves olsun diye düşündüm merak ettim bu konuyu oylelikle demekki yanıldım
Ama normalde daha silik çıkıyorsa bir şeyler olabilir bence 😍 geç döllenme olduysa yeni yeni yerleşiyordur zaten :)
İstersen bi iki gün ovüyle takip et koyulaşma varsa bebiş de olabilir 🩷🥹

Ama normalde daha silik çıkıyorsa bir şeyler olabilir bence 😍 geç döllenme olduysa yeni yeni yerleşiyordur zaten :)
İstersen bi iki gün ovüyle takip et koyulaşma varsa bebiş de olabilir 🩷🥹
Olabilir haklisiiiin umutları yitirmemek lazım 🥰🥰 olmazsa da canımız sağolsun tabi ki de hissi bile ozletiyor o yüzden öyle meraklandim 🤩🤩🥲

Ben bir soru sorucam ovulasyon testiyle gebelik kesin anlaşılır miiiiii ??? Sabah telefonumu aldım bu arada 😂
Güle güle kullan bebişim 😀 yani öğrenen var ama denk geliyo bence çünkü vücudumuzda Lh hormonu hep var bazı aylarda çift yumurtlama olabiliyor mesela adete yakın pik görülebilmesi normal. Gebelikten şüpheleniyosan batın geçtiyse test yap tabi hemen

X