Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar belime ara ara ağrı giriyor karnıma ara sıra kramp giriyor ben böyle seyelr yasamazdim bı değişik yani sanki adet olacam gibi ama adete daha çok var yumurtlama haftam bitti bide dün o hava sıcaklığında bile usuyordum kalktım kaynar suyla banyo ettim çıkmak istemedim banyodan hasta mı oluyom yoksa 🤷🤷🤦🤦

Geçen gün ben de 20 yıldır günde 1 paket sigara içen arkadaşımın öylesine planlamadan, evlendikten 9ay sonra hamile kaldığını öğrenmiştim.. Seni çok iyi anlıyorum kuzum gerçekten, kıskanmak değil haksızlık gibi geliyor
Ama iğneni vurulmaktan vazgeçme sakın. Daha da çabala, daha da iste.
Tebrik ederim sağ salim alsın kucağına 🙏 öyle kuzucum bi dellendim de sonra vuruldum iğnemi gerisi ya- nasip 😌😌

Allah uzun ömürler versin evlatlarına canım benim 🧿🙏 benim ilk, eşimin 2. Evliliğiyim ben. Onun ilk evliliğinden de var bi evladı. Zaten abisi var niye bidaha kardeş düşünüyorsun diyen de var imanından bulunan da. Sanki onlar bakcakmış gibi çok geriliyorum bu yüzden olmadıkça. Her kul kendi kaderini yaşar. Ben eşimin iki cocuğu var diye, doğuramıcak mıyım yani ikinciyi artık benim olay bu muhabbetler yüzünden hırsa döndü kendime çok kızıyorum. Ve bu muhabbetleri yapan benim aile tarafım. Allah önce akıl fikir versin insanlara. Sonra da dileyen isteyen hepimize evlat nasip etsin. Bak oğlum 4 yaşında az önce kuzenim geldi gitti onunda cocuğu var şimdi dayak yemiş gibi arkasından ağlıyor gittiği için 😔 benim cocuğum çocuğa hasret doğmuş anasından vallahi bak vicdan azabı oluyor bana da😏
Seni anlayabiliyorum canım rabbim en kısa zamanda yüzünü güldürsün inşallah 🙏 güzel haberler ver bize de 🌸

Kızlar belime ara ara ağrı giriyor karnıma ara sıra kramp giriyor ben böyle seyelr yasamazdim bı değişik yani sanki adet olacam gibi ama adete daha çok var yumurtlama haftam bitti bide dün o hava sıcaklığında bile usuyordum kalktım kaynar suyla banyo ettim çıkmak istemedim banyodan hasta mı oluyom yoksa 🤷🤷🤦🤦
Duş alma kısmı hariç bende aynıyım kız ama bata 2 gün kaldı benim. Bide memelerim dolgunlasir sert ve hassas olur tık yok ya. Birde bir kaşınıyorlar off yani hamileyken böyle kaşınırdı. Adet öncesi sert ve ağır olurlardı. Hakkımızda hayırlısı. Bu gün birde sağ kasık bölgesinde bir ağrı vardı ayağımı oynatamadım ya bir an. Parmak ucumdan kasığıma kadar damar çekiliyordu sanki.

Duş alma kısmı hariç bende aynıyım kız ama bata 2 gün kaldı benim. Bide memelerim dolgunlasir sert ve hassas olur tık yok ya. Birde bir kaşınıyorlar off yani hamileyken böyle kaşınırdı. Adet öncesi sert ve ağır olurlardı. Hakkımızda hayırlısı. Bu gün birde sağ kasık bölgesinde bir ağrı vardı ayağımı oynatamadım ya bir an. Parmak ucumdan kasığıma kadar damar çekiliyordu sanki.
Bu ayak bacak kasılmasını gebelik belirtisi diye cok okudum ben burda kuzum test yaptın mıydı bata iki kalmış çıkardı yapmadıysan

Üşüme olmuyo pek tersine sıcak basması oluyo hormonlar tavan olduğu için ama bilemedim kaynar suyla yıkanma gene de ne olur ne olmaz

Ay inşallah hayırlısıyla bat günü güzel haber alırsın ❤️🤲 kız belime ağrı giriyor sonra gidiyor bacakalrim içten çekiliyor ama bı değişik çok afedersin götum de ağrıyor

Üşüme olmuyo pek tersine sıcak basması oluyo hormonlar tavan olduğu için ama bilemedim kaynar suyla yıkanma gene de ne olur ne olmaz
Kız şimdi bile üşüyorum ya bı değişik anlamadım ki ben normalde belirti aranma ama bu ay yumurtlama haftasında sadece ikimiez degerlendirdik ben normal hasta olmaktan da korkuyorum

X