Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar belime ara ara ağrı giriyor karnıma ara sıra kramp giriyor ben böyle seyelr yasamazdim bı değişik yani sanki adet olacam gibi ama adete daha çok var yumurtlama haftam bitti bide dün o hava sıcaklığında bile usuyordum kalktım kaynar suyla banyo ettim çıkmak istemedim banyodan hasta mı oluyom yoksa

Tebrik ederim sağ salim alsın kucağına öyle kuzucum bi dellendim de sonra vuruldum iğnemi gerisi ya- nasip

Seni anlayabiliyorum canım rabbim en kısa zamanda yüzünü güldürsün inşallah güzel haberler ver bize de

Duş alma kısmı hariç bende aynıyım kız ama bata 2 gün kaldı benim. Bide memelerim dolgunlasir sert ve hassas olur tık yok ya. Birde bir kaşınıyorlar off yani hamileyken böyle kaşınırdı. Adet öncesi sert ve ağır olurlardı. Hakkımızda hayırlısı. Bu gün birde sağ kasık bölgesinde bir ağrı vardı ayağımı oynatamadım ya bir an. Parmak ucumdan kasığıma kadar damar çekiliyordu sanki.

Bu ayak bacak kasılmasını gebelik belirtisi diye cok okudum ben burda kuzum test yaptın mıydı bata iki kalmış çıkardı yapmadıysan

Üşüme olmuyo pek tersine sıcak basması oluyo hormonlar tavan olduğu için ama bilemedim kaynar suyla yıkanma gene de ne olur ne olmaz

Ay inşallah hayırlısıyla bat günü güzel haber alırsın kız belime ağrı giriyor sonra gidiyor bacakalrim içten çekiliyor ama bı değişik çok afedersin götum de ağrıyor

Üşüme olmuyo pek tersine sıcak basması oluyo hormonlar tavan olduğu için ama bilemedim kaynar suyla yıkanma gene de ne olur ne olmaz
Kız şimdi bile üşüyorum ya bı değişik anlamadım ki ben normalde belirti aranma ama bu ay yumurtlama haftasında sadece ikimiez degerlendirdik ben normal hasta olmaktan da korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…