Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Beklerim buyur gel 🤣 burda sağlık ocağı bile 400 m kadar yakındı. Ah ah depremde gitti o da şimdi uzakta 😅 doktor da bir cins aslında iyi biri ama en az 5 gün geçmeden kan testi yaptırmıyor.
Vay hain boşver orayı o zaman sen gel buraya biz istediğimiz zaman kan veriyoruz kimse karışmıyor hemşireler kankam olur ☺️ onlar çağırıyor ben gitmiyorum kan vermeye gel test yap bakalım sağlık durumun nasıl diye ama ben hastane ortamını sevmiyorum ya 🤷🤷

Vay hain boşver orayı o zaman sen gel buraya biz istediğimiz zaman kan veriyoruz kimse karışmıyor hemşireler kankam olur ☺️ onlar çağırıyor ben gitmiyorum kan vermeye gel test yap bakalım sağlık durumun nasıl diye ama ben hastane ortamını sevmiyorum ya 🤷🤷
Bende sevmiyorum artık bebeğim geliyor aklıma. Teşekkür ederim güzel davet için memleket nere sizin ☺️

kızlaaar bu arada size yeni bir gebelik belirtisi buldum, belkide aranızda yaşayan bilen duyan vardır ama ben ilk kez dün alakasız bir konu hakkında gezinirken denk geldim:KK53:

yeni belirtimiiiiiiizz : Her gün sabaha karşı olur olmaz bir vakitte uyanmak. Yani misal her sabah saat 6 da gibi normalde uyanmadığnız vakitlerde uyanmak gebelik berlirtileri arasında yer alıyormuş efenim..:KK45:

İşin ilginç tarafı ben iki gün önce eşime: '' Ben bir kaç gündür sabah çok erken vakitlerde kalkıyorum.'' dedim ve dün bu tecrübe edenleri okurken hayretler içinde kaldım, baya özellikle hamile olduklarını öğrenmeden önce sabah 5 olsun 6 olsun erken kalkanlar olmuş. Hadi bakalııııııım hayırlı olsuuuuuun :halay:
Evet aynen bu belirtiyi yaşadım ben de. Hafif bir kalp pıtırtısı ve direk gözlerimi açıyordum bi enerjiyle kalkıyordum ki o saatte uyanmam immkannsızzdı o zamanlar, tam dönem ortası en yoğun olduğumuz zamanlar yorgunluktan gebererek yatmışım ve okula gitmeme 2 saat kala neden uyanayım yani dimi 😂

Evet aynen bu belirtiyi yaşadım ben de. Hafif bir kalp pıtırtısı ve direk gözlerimi açıyordum bi enerjiyle kalkıyordum ki o saatte uyanmam immkannsızzdı o zamanlar, tam dönem ortası en yoğun olduğumuz zamanlar yorgunluktan gebererek yatmışım ve okula gitmeme 2 saat kala neden uyanayım yani dimi 😂
Gerçekten ilginç. 😁

Kızlarımmm ben artık bildiğim her şeyi unuttum niyetim kıskanmak falan değil
Üniversiteden sınıf arkadaşım vardı kiloluydu biraz. Neyse gecen yıl evlendi bugün de evlilik yıldönümleriymiş eşi kolye yaptırmış, kolyeye baktım 5 tane isim var. Arkadaşımla kocasının isimleri hariç 3 erkek ismi daha var kolyede altına da arkadaşım yazmış bebeklerimizle birlikte nice mutlu senelerimize, biosuna baktım 29 haziranda doğum yapmış belli 3 tane mavi kalp koymuş. Tebrik ederim Allah analı babalı büyütsün. Ama biz burda haybeye mi uğraşıyoruz kilo vermeye çalışıyoruz çatlatma iğneleri desen gırla kürler desen hak getire. Nasibinde varsa oluyo vallahi bak ezan da okunuyor nasibimiz yoksa tonla ilaç alsak da gün denk getirsek de olmuyo. Diyecek bişi bulamıyorum. Kıskanmıyorum asla bizler için üzülüyorum 😔😔😔 iğnemi bile vurulmaktan vazgeçtim yani o moddayım şuan😏😏
B Beyond the sky Candy7777 Candy7777 A ayb00 B BallYilmaz123 Kahhve Kahhve M Marryyj
Canım selam 🙋‍♀️ tabiki de vazgeçmek yok 🤷‍♀️
Biliyor musun ilk gebeliğimi nasıl farkettiğimi, nasıl çabasız oluştuğunu, nasıl benim hiçbir şeyden haberim olmayarak oradan oraya fıttıro fıttırı gezdiğimi, nasıl hamileymişim ve farkında olmadan acile gidip kendime ağrı kesiciler vurdurttuğumu, test yapmadan önce son sgramı içeyim de hamileysem zaten içemem diyip son sgramı yakışımı (ki tiryaki de değildim), 15 fk sonra test çizgisi belirince de nasıl bir vicdan azabı ama ben az önce sgara içtim de dedim sanki önceki gebelerde başka naneler yememiş gibi... bi anlatsam aynen bana da bu tepkileri verirdiniz, belki kızardınız...O yüzden ben hiçbir şey diyemiyorum yaa o insanlara , evet aklıma geliyor bazen diyorum ama hemen susuyorum 😅🙄🙄 çünkü o zamanlar benim de bütün bu yaşadıklarımdan, bu yollarda çok çaba sarf eden insanlardan, yıllarca bebek sahibi olamayanlardan hiç haberim yoktu o kadar haberim yoktu yani. Anaa bebek oldu demiştim çok şaşırmıştım. Şu var yani demek ki ne kadar bir şey bilmezsen bazı şeyler o kadar kolay oluyor belki de...

2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR
Kızlar geçenlerde dolaşırken gördüm bazı artimed testler sahteymiş sahte testler yalancı pozitif yapıyor ne kadar doğru bilmiyorum ama bu topikte orijinal olanı var bir marka daha var dikkatli olalım kızlar Candy7777 Candy7777 ArasaNillGerek ArasaNillGerek A ayb00 M Marryyj B Beyond the sky
İşte bakalım benimkiler sahte mi çıkacak yoksa gerçek mi görcez. Aldığım yerdeki yorumlarda çoğu hamile olmasına rağmen ya negatif çıkarmış yada yüksek betaya rağmen silik çıkarmış. Kimiside yalancı pozitif demiş ama bunu diyenler daha az.

Kızlar selamm Candy7777 Candy7777 ArasaNillGerek ArasaNillGerek A alyanil A ayb00 B Beyond the sky ve adını hatırlayamadığım arkadaşlar.
Uzun bi aradan sonra beni görünce şaşırdınız dimi hadi itiraf edin 🫣😜

En son salı günü girmişim ve o zamandan beri 50 sf forum ilerlemiş, dün akşam sıradan okuyum bakiyim kimler ne durumda diye ama uyuyakalmışım 😅 N'habersiniz? Herkeslerde durumlar nasıl?

Benim Opu' da 4 yumurta toplandı 2'si sağ çıktı ve 5 gün sonunda da ortanın azıcık altı kalitede 1'e düştü ve çok üzdü, anca toparladım kendimi... Neyse şükür diyelim ancak bj kadar oluyor demek ki... Sadece kendimi haksızlığa uğramış gibi hissediyorum o kadar iğneye, maddi manevî o kadar emeğe o kadar uğraşmaya bu muydu yani noktasındaydım...

Neyse sizler ne yaptınız bu süreçte, nasıllarsınız?

Canım selam 🙋‍♀️ tabiki de vazgeçmek yok 🤷‍♀️
Biliyor musun ilk gebeliğimi nasıl farkettiğimi, nasıl çabasız oluştuğunu, nasıl benim hiçbir şeyden haberim olmayarak oradan oraya fıttıro fıttırı gezdiğimi, nasıl hamileymişim ve farkında olmadan acile gidip kendime ağrı kesiciler vurdurttuğumu, test yapmadan önce son sgramı içeyim de hamileysem zaten içemem diyip son sgramı yakışımı (ki tiryaki de değildim), 15 fk sonra test çizgisi belirince de nasıl bir vicdan azabı ama ben az önce sgara içtim de dedim sanki önceki gebelerde başka naneler yememiş gibi... bi anlatsam aynen bana da bu tepkileri verirdiniz, belki kızardınız...O yüzden ben hiçbir şey diyemiyorum yaa o insanlara , evet aklıma geliyor bazen diyorum ama hemen susuyorum 😅🙄🙄 çünkü o zamanlar benim de bütün bu yaşadıklarımdan, bu yollarda çok çaba sarf eden insanlardan, yıllarca bebek sahibi olamayanlardan hiç haberim yoktu o kadar haberim yoktu yani. Anaa bebek oldu demiştim çok şaşırmıştım. Şu var yani demek ki ne kadar bir şey bilmezsen bazı şeyler o kadar kolay oluyor belki de...
*Önceki gebelerde değil günlerde 😅

Kızlar selamm Candy7777 Candy7777 ArasaNillGerek ArasaNillGerek A alyanil A ayb00 B Beyond the sky ve adını hatırlayamadığım arkadaşlar.
Uzun bi aradan sonra beni görünce şaşırdınız dimi hadi itiraf edin 🫣😜

En son salı günü girmişim ve o zamandan beri 50 sf forum ilerlemiş, dün akşam sıradan okuyum bakiyim kimler ne durumda diye ama uyuyakalmışım 😅 N'habersiniz? Herkeslerde durumlar nasıl?

Benim Opu' da 4 yumurta toplandı 2'si sağ çıktı ve 5 gün sonunda da ortanın azıcık altı kalitede 1'e düştü ve çok üzdü, anca toparladım kendimi... Neyse şükür diyelim ancak bj kadar oluyor demek ki... Sadece kendimi haksızlığa uğramış gibi hissediyorum o kadar iğneye, maddi manevî o kadar emeğe o kadar uğraşmaya bu muydu yani noktasındaydım...

Neyse sizler ne yaptınız bu süreçte, nasıllarsınız?
Biz iyiyiz kuzum aslı sen nerelerdesin? Hamile kalman için tek ebriyor yetiyor zaten hiç üzülme. Çok iyi kalite embriyosu olup tutmayanda var kötü kalite olup tutanda var. Hepsi nasip kısmet Rabbimin emrettiği zaman olacak. Dünyada yiyecek ekmeği varsa hertürlü oluyor merak etme üzme kendini kuzum

X