Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Sağol canım yedim umarım çatlamıştır ya 🥲
Pco filan bakıldı mı kuzum ? Bende de bir ara böyle olmuştu pco da yoktu üst üste çift çizgi çıktı 6 gün belki de tam hatırlamıyorum ama uzun bir zamandı. Ondan 1 sene sonra yani şuan pco dan şüphelendi doktorum.

Evet canım ondan kaynaklanıyor çatlama iğnesi neden önermedi doktorun gittin mi bu konu için doktora benim bu ay da olursam adet eğer ikinci günü gidicem sanırım tedaviye başlatıcak doktor
Canım 2 ay yumurta takibi yaptırdım ve çatlatma iğneside oldum. Gebelik oluşmadı o yüzden şuan kendi haline bıraktım :)

Kuzum öyle deme benimde 3 tane çocuğum var ellerinden öper. Ama tekrar evlendim 2 senedir 2 kere çocuğum oldu biri düşük biri de 6 buçuk aylık doğum mecburi sezaryen oldum bebeğimin eşi idrar keseme yapışmış 1 saat yaşayabilmiş meleğim cennete gitti. Şimdi tekrar deniyoruz pco olduğum ortaya çıktı yani diceğim o ki rabbim ne zaman nasip ederse o zaman oluyor umudunu asla kaybetme. Eşim 35 yaşında hiç baba olmamış bende o babalığı hissetsin bilsin diye 2 senedir çaba sarf ediyorum bebek oluyor ama kucağımıza alamıyoruz rabbimin gücüne gitmesin ben hala umutluyum inşallah bebeği kocamın kucağına vericem diyorum. Seni çok iyi anlıyorum sabır dile rabbim seninle olsun kuzum 🥰🥰🥰
Allah uzun ömürler versin evlatlarına canım benim 🧿🙏 benim ilk, eşimin 2. Evliliğiyim ben. Onun ilk evliliğinden de var bi evladı. Zaten abisi var niye bidaha kardeş düşünüyorsun diyen de var imanından bulunan da. Sanki onlar bakcakmış gibi çok geriliyorum bu yüzden olmadıkça. Her kul kendi kaderini yaşar. Ben eşimin iki cocuğu var diye, doğuramıcak mıyım yani ikinciyi artık benim olay bu muhabbetler yüzünden hırsa döndü kendime çok kızıyorum. Ve bu muhabbetleri yapan benim aile tarafım. Allah önce akıl fikir versin insanlara. Sonra da dileyen isteyen hepimize evlat nasip etsin. Bak oğlum 4 yaşında az önce kuzenim geldi gitti onunda cocuğu var şimdi dayak yemiş gibi arkasından ağlıyor gittiği için 😔 benim cocuğum çocuğa hasret doğmuş anasından vallahi bak vicdan azabı oluyor bana da😏

2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR
Kızlar geçenlerde dolaşırken gördüm bazı artimed testler sahteymiş sahte testler yalancı pozitif yapıyor ne kadar doğru bilmiyorum ama bu topikte orijinal olanı var bir marka daha var dikkatli olalım kızlar Candy7777 Candy7777 ArasaNillGerek ArasaNillGerek A ayb00 M Marryyj B Beyond the sky
Kuzum ben de prodoctor var 1 senedir sadece onu alıyorum netten. Hiç gölge kuruma çizgisi çıkarmadı net şekilde her testim negatifti

Valla ben iki çocuğa da kipkirmizi gördüm çizgileri maşallah ❤️
Bende yanıldım biz Şubat ayında Denizli'ye gidecektik 19 Şubat dedim bir test yapayım varsa gitmeyelim kıpkırmızı pozitifti ama ben testi yaptım unuttum saatler sonra bakmıştım emin olamadım 1 gün sonra başka marka yaptım çok silik çıkmıştı dedim negatif biz 19 Şubat ta gidemedik 28 Şubat'ta gittik meğer hamileymişim ben bilemedim bir hafta sonra artık donecez reglim gelmedi test aldırdım pozitif çıktı biz şok zaten kimyasal olmuştu. Acaba Şubat ayında üstüne gördüm de tutunamadı mı. Candy7777 Candy7777 senin gibi lekenme olmuştu benimde kahveydi kan gibi değildi. İlk yaptığım test artimed idi sonraki quickly mı ne bir markaydı ikiside kasetti. Denizli de yaptığım miratect mı ne onun erken gebelik testiydi

Bende yanıldım biz Şubat ayında Denizli'ye gidecektik 19 Şubat dedim bir test yapayım varsa gitmeyelim kıpkırmızı pozitifti ama ben testi yaptım unuttum saatler sonra bakmıştım emin olamadım 1 gün sonra başka marka yaptım çok silik çıkmıştı dedim negatif biz 19 Şubat ta gidemedik 28 Şubat'ta gittik meğer hamileymişim ben bilemedim bir hafta sonra artık donecez reglim gelmedi test aldırdım pozitif çıktı biz şok zaten kimyasal olmuştu. Acaba Şubat ayında üstüne gördüm de tutunamadı mı. Candy7777 Candy7777 senin gibi lekenme olmuştu benimde kahveydi kan gibi değildi. İlk yaptığım test artimed idi sonraki quickly mı ne bir markaydı ikiside kasetti. Denizli de yaptığım miratect mı ne onun erken gebelik testiydi
Artık her şey sahte ya ne alacağımızı şaşırdık inşallah hayırlısıyla hepimiz gebe kalırız da yüzümüz güler 🤲🤲

Benimkinin öyle bişey olacağını sanmıyorum kuzum. Gebeliğe dair hiç belirti yok. Ama kısa sürdüğünü eşim de farketti yalnız

Kızlarımmm ben artık bildiğim her şeyi unuttum niyetim kıskanmak falan değil
Üniversiteden sınıf arkadaşım vardı kiloluydu biraz. Neyse gecen yıl evlendi bugün de evlilik yıldönümleriymiş eşi kolye yaptırmış, kolyeye baktım 5 tane isim var. Arkadaşımla kocasının isimleri hariç 3 erkek ismi daha var kolyede altına da arkadaşım yazmış bebeklerimizle birlikte nice mutlu senelerimize, biosuna baktım 29 haziranda doğum yapmış belli 3 tane mavi kalp koymuş. Tebrik ederim Allah analı babalı büyütsün. Ama biz burda haybeye mi uğraşıyoruz kilo vermeye çalışıyoruz çatlatma iğneleri desen gırla kürler desen hak getire. Nasibinde varsa oluyo vallahi bak ezan da okunuyor nasibimiz yoksa tonla ilaç alsak da gün denk getirsek de olmuyo. Diyecek bişi bulamıyorum. Kıskanmıyorum asla bizler için üzülüyorum 😔😔😔 iğnemi bile vurulmaktan vazgeçtim yani o moddayım şuan😏😏
B Beyond the sky Candy7777 Candy7777 A ayb00 SER=1140574]@BallYilmaz123[/USER] @Kahhve M Marryyj
Geçen gün ben de 20 yıldır günde 1 paket sigara içen arkadaşımın öylesine planlamadan, evlendikten 9ay sonra hamile kaldığını öğrenmiştim.. Seni çok iyi anlıyorum kuzum gerçekten, kıskanmak değil haksızlık gibi geliyor
Ama iğneni vurulmaktan vazgeçme sakın. Daha da çabala, daha da iste.

X