Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Allah'ım sen bu gruptaki herkesin yüzünü güldür hayırlısı ile 🤲🤲 amin . Oğlum diyo ki anne evdeki beşikler niye evde hep bebek eşyası var diyo öylesine diyorum ama bebek yok diyor 😂 susuyom
Ahh yavrucum yaa😔kardeşini gördü mü
Benim de 8 yaşında görümcem var hep sorar bebeklerini ne zaman hastaneden getireceksiniz evinize sevmek istiyorum onları merak ediyorum diye😔 hissediyor çocuklar bence

Eğer ki hamile kalırsam Zeynep kamile gidip gelcem ama doğum için aynı şeyi söyleyemem maalesef oraya güvenmiyorum çocuk kaçırma konusu vardı bı aralar
Evet benim bi WhatsApp grubum var. Alternatif tıp üzerine anaların grubu orda da okudum bu öldü diyorlarmış ölü doğum diyorlarmış 😡😡😡😡

Ahh yavrucum yaa😔kardeşini gördü mü
Benim de 8 yaşında görümcem var hep sorar bebeklerini ne zaman hastaneden getireceksiniz evinize sevmek istiyorum onları merak ediyorum diye😔 hissediyor çocuklar bence
Yok canım hiç görmedi ama resimlerini gördü o kim neden sen ona dokunuyorsun annesi nerde beni neden götürmedin onun yanına şimdi nerde falan diyor bazen cevap bulamıyorum gerçekten 😔😔

38 haftanın içindeydim hiç yaşamadım keşke yaşayabilseydim😌 benim ki ovitrelleyi vururken bi değişik oluyo😅😅😅
Kız şanslısın acayip bir şey ya sancı. Benim acı eşiğim yüksektir dayanıklıyımdır ama ben bile doğumhaneyi inlettim düşün ama biliyor musun o sancının bile tatlı tarafı var çünkü bebeğini kucağına almaya yaklaştığının habercisi🥺

X