Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

,,Profesör Fitzpatrick, spermin sadece yumurtaları döllemek işinden sorumlu olduğunu bu yüzden seçici olmasının mantıklı olmadığını açıkladı. ,,

Klasik bir kızın peşinde koşan milyonlarca adam gibi hahahah :KK70: ..Yumurtayı bin sperm ister bir sperm alır. hade bakkiiiiyiiiiiim :cool:

B BallYilmaz123 ArasaNillGerek ArasaNillGerek A ayb00 Candy7777 Candy7777

Kızlar adetime 9 gün var sağ kasigim ayaktayken ağrıyor yurutmuyor 1-2 dk sürüyor göğüslerim şişti adet öncesi şişkinliği gibi yani sizce gebelik olabilir mi

Kızlar parmakla gebelik var mı yok mu anlayabiliyormuşuz. Candy7777 Candy7777 ArasaNillGerek ArasaNillGerek A ayb00 M Marryyj

Eğlencelik gebelik testleri kocakarı yöntemleri 😂😂 ama birazda israf yaw Candy7777 Candy7777 ArasaNillGerek ArasaNillGerek A ayb00
M Marryyj

Merhaba, gecmis olsun. Insulin ile birlikte kolestrolunuz de sıkıntiliymis bir dahiliye uzmanina ya da endokrin uzmanina giderseniz daha iyi sonuc alirsiniz. Genelde diyet ve spor, degerinize gore ilac da verebiliyorlar. Gebelik dusundugunuzu de mutlaka belirtin ona gore ilac verilir ayrica baska tavsiyelerde verir doktorunuz. Degerlerinizin takibini iyi yapabilmeniz icin devamli gidebileceginiz bir doktor secerseniz cok daha iyi olur. Zamanla sizi taniyip size gore tavsiyeler verebilmesi acisindan iyi oluyor hem de akliniza takilan bir seyler oldugunda sorabiliyorsunuz. Insulin direnci gecse bile arada tekarlayabiliyor o yuzden takip etmek gerekiyor.
Teşekkür ederim 🙏 rabdevu alıp gideyim çünkü gebeliğe engel bı şey olsun istemiyorum ❤️
M Marryyj kuzum sen bu gün doktora tahlil verecektin galiba nasıl sonuçlar çıktı mı
Verdim canım sonuçlar bı kaç günü bulur dedi hiç biri e nabizda bile gözükmüyor haftaya rabdevum var bakalım 🤦🙏
Kızlar adetime 9 gün var sağ kasigim ayaktayken ağrıyor yurutmuyor 1-2 dk sürüyor göğüslerim şişti adet öncesi şişkinliği gibi yani sizce gebelik olabilir mi
Olur canım niye olmasın

Aynen öyle. Yurt dışında mı ne deney yapılmış bir alet düşün doğum sancısını simule ediyor ve aynen bir erkeğe aktarılıyor veeee tabiki o errrrkkkeeekkkk bu acıya dayanamıyor. Çünkü neden doğum sancısı aynı anda yüzlerce kemiğin kırılmasıyla eşdeğer bir acı
Tabi normal doğuramadığım için buna yorum yapamayacağım😔 zaten şuan ne yaşıyorsam sezaryen kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Erkekler değil ama doğum sancısı, adet sancısı bile çekemezler altına imzamı atarım

Kızlar ya benim adetim çok az geliyor. Bugün 2.günü, normalde tuvaletten bile çıkamam çok geldiği için ama şuan sabahki pedim duruyor ve çok az bulaşmış. Afedersiniz akışkan kan gibi değil akıntı gibi uzuyor. Bilgisi olan var mı acep A ayb00 ArasaNillGerek ArasaNillGerek @Beyond the sky B BallYilmaz123 My_Moonlight06 My_Moonlight06
Valla bacım ben 4 ay yaşadım onu. Biliyosun. Net şundan dolayıdır diyemiyorum sebebini öğrenemediğim için. Ama bu ağustos 25 teki adetim daha doluydu önceki 4 aya göre. Mevsimsel olabilir

''Yumurta mutlaka kadının eş seçimi ile aynı fikirde olmayabilir.''
Oldu işimiz gücümüz yok yumurtamıza herif mi beğendircez bak hele zilliyeee hahahaha:KK70::KK70:
Yazacaktım ayıp olur diye yazmadım. Bu ne anasını satıyım kocayı boşayıp 2.yi mi alacam yani bu nedir 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤪🤪🤪🤪🤪

,,Profesör Fitzpatrick, spermin sadece yumurtaları döllemek işinden sorumlu olduğunu bu yüzden seçici olmasının mantıklı olmadığını açıkladı. ,,

Klasik bir kızın peşinde koşan milyonlarca adam gibi hahahah :KK70: ..Yumurtayı bin sperm ister bir sperm alır. hade bakkiiiiyiiiiiim :cool:

B BallYilmaz123 ArasaNillGerek ArasaNillGerek A ayb00 Candy7777 Candy7777
Hahahaha arada bi yumurtayı iki spermin aldığı da oluyor hocam ona nasıl bi atasözü yazacaksınız hahahgagagagagga😆😆😆😆😆😆😆

Kizlar kizlar; bugun dongumun 17.gunu yumurtlama zamani bitmistir heralde 14.ve 16. Gunleri degerlendirdik simdi bekleme zamani bat 15 Eylul😌 hepimiz icin hakkimizda hayirlisi olsun🥰 Dayanabilirsem 12 Eylul de testlere baslarim Insaallah😌 dayanamazsam daha erken🤪 tum AliCabbarlara pardon bat bekleyenlere selamlar🙋🏻‍♀️🥰 ah gunler gecmez simdi🥹
Bizim sokakta kediler bile şekilden şekile girdi diyecek sözüm yok hakime hanım🙈🙈🤪🤪🤪 inşallah ben de varabilirim döngünün 17. Gününe😆😆😆😆😆😆

Tadı baya kötü ama bal ile tatlandırın bence. Bende kimyasaldan sonra kullandım güzel temizledi. Regl günümü geçmeden oldum ve sonraki ayda gebe kaldım. Demeleme usulü yaptım ben. Cezveye bir çay bardağı su bir çay kaşığı hayıt tohumu koyun bir taşım kaynatın sonra süzüp için. Hamile şüpheniz varsa kullanmayın.
Benim aldığım hayıt macunu Nihal'in Bahçesi diye bi sayfadan aldım bayağı övmüşlerdi. Ovuslasyon um oldu bakalım eğer hamilelik olmazsa gelecek ay bu macundan kullanacağım.

X