Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kuzum plesantadaki kan göbek kordonda ki kan çok kıymetli nadir mucizelerden bişey yani. Hususi onu alıyorlar topluyorlar kozmetik firmaları olsun bilmem kimler olsun hastanelerden. O göbek bağını beklemeden erken kestikleri için demirimiz eksik yaşıyoruz misal..
Allah onlari kahretmesin ansil dusurebilirsin ya o göbek bağını ben nasıl ağladım varya ona ait en ufacık bir şey bile fok kıymetli benim için ben 5 dakika daha kucağımda tutmak için neler vermezdim ama morariyordu hemen ve hizlica

Allah onlari kahretmesin ansil dusurebilirsin ya o göbek bağını ben nasıl ağladım varya ona ait en ufacık bir şey bile fok kıymetli benim için ben 5 dakika daha kucağımda tutmak için neler vermezdim ama morariyordu hemen ve hizlica
Bence kahretsin Allah bildiği gibi yapsın helak etsin onları çünkü daha yeni gözünü açmış bi bebeğe en büyük kötülüğü orada yapıyorlar çünkü ah yavrum benim😔😔😔😔

Ahahah kız niye
Enfeksiyon oldu çünkü çıban gibi sulu yara oldu sağ kasık üstünde. Klozete oturamıyodun yatamıyodum göbek var ya kıvrılıyodu hareket edince delirtiyodu onun sızısı crp yi ilk defa 30 da gördüm ben hastaneye yattım bi hafta sonra geri. Hala izi kaldı orda 4 yıl bitecek olcak halbuki

Enfeksiyon oldu çünkü çıban gibi sulu yara oldu sağ kasık üstünde. Klozete oturamıyodun yatamıyodum göbek var ya kıvrılıyodu hareket edince delirtiyodu onun sızısı crp yi ilk defa 30 da gördüm ben hastaneye yattım bi hafta sonra geri. Hala izi kaldı orda 4 yıl bitecek olcak halbuki
Ayyy çok kötü olmuş kuzum aslında sezeryan normal doğumdan daha zor ya herkes sezeryani kolay sanıyor sancı falan olmadığı için ama değil daha zor

X