Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bence yap. Genelde hep böyle her zamankinden farklı adet olanlar üstüne görme olabiliyor. Ay hadi inşallah 🙏🏼🙏🏼
İnşallah ama hiç gebelik belirtim yok oyüzden pek hevesli değilim yapmaya. Bugünde hiç yok zaten bitti gelmiyor. Hayatımda ilk defa 2 gün adet oldum

Canim kullandigin ilaclardan olmasin. Test mi yapsan acaba?
Aaa evet ilaçlardan olabilir ama ilaçlar böyle etki eder mi bilemedim tabi. Bencede en iyisi test yapmak 💁🏻‍♀️ Candy7777 Candy7777
Sanmıyorum inositol d vit omega falan kullanıyorum bunların adetime etki edeceğini pek sanmıyorum. Duphaston da kullanıyorum. Duphastonla olan adetlerim hep yoğunluğu uzunluğu falan aynı oluyor. Yine de bilemiyorum

,,Profesör Fitzpatrick, spermin sadece yumurtaları döllemek işinden sorumlu olduğunu bu yüzden seçici olmasının mantıklı olmadığını açıkladı. ,,

Klasik bir kızın peşinde koşan milyonlarca adam gibi hahahah :KK70: ..Yumurtayı bin sperm ister bir sperm alır. hade bakkiiiiyiiiiiim :cool:

B BallYilmaz123 ArasaNillGerek ArasaNillGerek A ayb00 Candy7777 Candy7777
Bende aynısını düşündüm. Erkekler her haltı kendileri yapıyorsanıyor ama bilmiyorlar ki kadının onlara izin verdiği kadarını yapabiliyorlar

Tabi normal doğuramadığım için buna yorum yapamayacağım😔 zaten şuan ne yaşıyorsam sezaryen kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Erkekler değil ama doğum sancısı, adet sancısı bile çekemezler altına imzamı atarım
Sezaryan bile olsa öncesinden hiç sancın olmadı mı ay feci birşey kıvrandırıyor. Onlar (erkekler) pamuk premses zaten

Valla bacım ben 4 ay yaşadım onu. Biliyosun. Net şundan dolayıdır diyemiyorum sebebini öğrenemediğim için. Ama bu ağustos 25 teki adetim daha doluydu önceki 4 aya göre. Mevsimsel olabilir
Olabilir ama daha önce hiç böyle olmamıştım çok şaşkınım şuan yani

Sanmıyorum inositol d vit omega falan kullanıyorum bunların adetime etki edeceğini pek sanmıyorum. Duphaston da kullanıyorum. Duphastonla olan adetlerim hep yoğunluğu uzunluğu falan aynı oluyor. Yine de bilemiyorum
Hee takviye bunlar regl kesmez ki. Hele inositol zaten düzenlemeye yardımcı oluyor. Ben bunları ocaktan marttan beri kullanıyorum. Hep normal adetlerim. Olsun sen yinede yap bi bakalım belli olmaz biliyorsun

Hee takviye bunlar regl kesmez ki. Hele inositol zaten düzenlemeye yardımcı oluyor. Ben bunları ocaktan marttan beri kullanıyorum. Hep normal adetlerim. Olsun sen yinede yap bi bakalım belli olmaz biliyorsun
Aynen bende öyle düşündüm. Alabilirsem yaparım kuzum

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-06-11-06-01-087_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2024-09-06-11-06-01-087_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    25,2 KB · Görüntüleme: 67
X