Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Eğlencelik gebelik testleri kocakarı yöntemleri 😂😂 ama birazda israf yaw Candy7777 Candy7777 ArasaNillGerek ArasaNillGerek A ayb00
@Marryyj
Ayyy ben bir ara bunları denemiştim ama yanıltıyor ya doğru çıkmıyor

Analarının pohpohlamalarından dünyayı ben yarattım sanıyolar da boşa imkanı olan doğursun yok çünkü kudreti Allah kadına bahşetmiş
Aynen öyle. Yurt dışında mı ne deney yapılmış bir alet düşün doğum sancısını simule ediyor ve aynen bir erkeğe aktarılıyor veeee tabiki o errrrkkkeeekkkk bu acıya dayanamıyor. Çünkü neden doğum sancısı aynı anda yüzlerce kemiğin kırılmasıyla eşdeğer bir acı

Kızlar iyi akşamlar :)
Bugün döngümün 14.günü ve ovülasyon da piki gördüm 🙏
3-4 saattir acayip bir böbrek ağrısı yaşıyorum, bu çatlama belirtisi olabilir mi 🥴
Çok saçmadır belki ama dehşet bi ağrım var 😕

Aslında bu ay adet bittiğinden itibaren ovü testi yapıyorum hiç silik bile değildi hepsi net kırmızıydı. Pcos var ondan galiba
Canım bu ay ekstra bir şey yaptın mı tedavi falan. Pcos bende de var yumurtlama olmuyor anca klomen femara ile oluyor. Sen neler yapıyorsun yumurtlama görmek için

Kuzum buna çok emin olmamakla birlikte bu test de pozitifleri çok geç çıkarıyor hassasiyeti yok yani pek en iyisi freely ve üstünde t1 t2 yazısı olan çok hassas onlar t1 ve t2 li olan benim 8 olan beta hcgmi çok net çıkarmıştı 5 gün kala çıkarıyor yani
Hangi test markasi t1 t2 yazanlar bende iatiyorum onlardan bulamadim

Hangi doktora gitmem lazım bunun için insülin falan yada sağlık ocağı bakar mı böyle şeylere
Merhaba, gecmis olsun. Insulin ile birlikte kolestrolunuz de sıkıntiliymis bir dahiliye uzmanina ya da endokrin uzmanina giderseniz daha iyi sonuc alirsiniz. Genelde diyet ve spor, degerinize gore ilac da verebiliyorlar. Gebelik dusundugunuzu de mutlaka belirtin ona gore ilac verilir ayrica baska tavsiyelerde verir doktorunuz. Degerlerinizin takibini iyi yapabilmeniz icin devamli gidebileceginiz bir doktor secerseniz cok daha iyi olur. Zamanla sizi taniyip size gore tavsiyeler verebilmesi acisindan iyi oluyor hem de akliniza takilan bir seyler oldugunda sorabiliyorsunuz. Insulin direnci gecse bile arada tekarlayabiliyor o yuzden takip etmek gerekiyor.

Canım bu ay ekstra bir şey yaptın mı tedavi falan. Pcos bende de var yumurtlama olmuyor anca klomen femara ile oluyor. Sen neler yapıyorsun yumurtlama görmek için
Hiçbir şey yapmadım canım sadece 3 aydır hatta 4.ayıma girdim inositol içerikli folik asit takviyesi kullanıyorum. İnositol pcoslular için çok iyiymiş.
Ayrıca yine 4 ay olacak omega kullanıyorum.
Bunlar etkili olmuş olabilir yoksa başka bir şey yapmadım 😊

Hiçbir şey yapmadım canım sadece 3 aydır hatta 4.ayıma girdim inositol içerikli folik asit takviyesi kullanıyorum. İnositol pcoslular için çok iyiymiş.
Ayrıca yine 4 ay olacak omega kullanıyorum.
Bunlar etkili olmuş olabilir yoksa başka bir şey yapmadım 😊
Bende geçen aydan beri kullanıyorum inositol ve omegayı. İnşallah bana da faydası olur yumurtlama için

Benim oluyo aşkım. Adet bitiyo ya 3 4 gün rahat oluyorum sadece. Sonra hep ıslak adete kadar. Ovü dönemi koyulaşıyo sonra su gibiye dönüyo. Ay bide ben bişi dicem. İğneye varmadan çatlıcam galiba az önce iğne gibi bişey battı kesildi. Yarım saat sürer kesin çatladım derdim o acıydı yani. Doktor beni cumaya çağırdı herhalde iğneye ihtiyaç olmucak B Beyond the sky A ayb00 Candy7777 Candy7777
Ayy hadi hayirlisi belki buyuduler belki catladilar guzel gelismeler olsun insaallah😍

Aynen doktorumda üç ay kullandıktan sonra bambaşka olucak dedi
İnşallah canım 🙏
Bir de d vitamini değerinde düşüklük varsa onun için de takviye kullanmanı tavsiye ederim.
O da yumurta kalitesini etkiliyormuş doktorum mutlaka kullan dedi bana, değerimde düşük zaten

İnşallah canım 🙏
Bir de d vitamini değerinde düşüklük varsa onun için de takviye kullanmanı tavsiye ederim.
O da yumurta kalitesini etkiliyormuş doktorum mutlaka kullan dedi bana, değerimde düşük zaten
Benim de d vitamin değerim düşüktü bende kullanıyorum damla olanı.

Benim de d vitamin değerim düşüktü bende kullanıyorum damla olanı.
Bende damla kullanmıştım 3 ay ve çok az yükselmişti.
Reçeteli damlalardan değildi ama bi markanın takviyesiydi.
Sonra doktora gittim hap gibi olandan yazdı.
Yakın zamanda baktırmadıysan baktır istersen canım

X