Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

My_Moonlight06 canım inşallah seninkide sağlıkla tutunur sağlıkla kucağına gelir inşallah
Amin canım sağol belli değil daha testler silik baya ve güvenilir mi bilmiyorum kanda görmeden inanmam pembe bir çizgi olrsa o zamanda bir tık inancm. Varsa sağlıkla ilerlesin Allah'ın izniyle Rabbim hepimizi sevindrisin ben herkes için çok dua ediyorum

Amin inşallah vardır canım güzel haber gelir inşallah

Ay hangi testlerden çekmedik ki ya hepsi umut taciri. Sinir oluyorum öyle testlere. En iyiye yakın test bence laboquick. Onun dışındakilerde genelde yanılma payı gördüm

Yükselme ihtimali var ama bence
Çok umudum kalmadı ama eşim bir hesap yaptı 30dan 5 günde 3e düştü. Yani günde 6 birim kadar düşmüş. 2 günde 3ten sıfıra inmesi gerekirdi dedi. Ama bizimki tamamen matematiksel bir istatik yani artışa geçmiş olabilir dedi dün sıfırlanmıştır belki bugün artışa geçmiştir dedi bence ihtimali yok ama bekleyip göreceğiz

Ay hangi testlerden çekmedik ki ya hepsi umut taciri. Sinir oluyorum öyle testlere. En iyiye yakın test bence laboquick. Onun dışındakilerde genelde yanılma payı gördüm
Evet kuzum maalesef ki hepsinde var ama bu mor kapaklı yanlış pozitifi en koyu çıkaranı kimsenin gönlünü kırmıyor herkese pozitif çıkarıyor

Bir kaç gündür ovulasyon testi yapıyorum ama hala böyleler ya hatta bugün daha silik çıktı ama 2-3 gündür yumurtlama akıntım ve meme ucu hassasiyetim var ben hiç bişey anlamadım

Eklentiler

• IMG_4039.png
    234,1 KB · Görüntüleme: 26
Kızlar iyi akşamlar :)
Bugün döngümün 14.günü ve ovülasyon da piki gördüm
3-4 saattir acayip bir böbrek ağrısı yaşıyorum, bu çatlama belirtisi olabilir mi
Çok saçmadır belki ama dehşet bi ağrım var

Aslında bu ay adet bittiğinden itibaren ovü testi yapıyorum hiç silik bile değildi hepsi net kırmızıydı. Pcos var ondan galiba

Eklentiler

• 20240905_200511.jpg
    55,9 KB · Görüntüleme: 21
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…