Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kuzum buna çok emin olmamakla birlikte bu test de pozitifleri çok geç çıkarıyor hassasiyeti yok yani pek en iyisi freely ve üstünde t1 t2 yazısı olan çok hassas onlar t1 ve t2 li olan benim 8 olan beta hcgmi çok net çıkarmıştı 5 gün kala çıkarıyor yani
Yani yinede pozitif diyebiliriz çünkü hem hassasiyet yok ama silik çizgi cikiyo. Yani sanki başka test yapsam daha belirgin olcak gibi değil mi ? Ben sadece bu testleri aldım Türkiye den dönerken digerleini alamam yurtdışndayim ve burada da öyle çok güvenilir test yok ama birtane burdan kaset test alıp denicem Büyük ihtimalle

Ama sanki bugünkü testinde çok silik bir ikinci çizgi var umarım yanıltmıyordur 😊🙏🏻
Yok ben de görüyorum o çizgileri hatta diğerlerinde kini de gördüm hep çıkarken ilk dakikalarda. İlk teste bakica sonu ki daha koyu
Hatta burda bir önceki ile son testtim bak
IMG_20240905_141617.jpg

Saçmalama kız ne bu olumsuzluk daha yeni değerler düştü hele bir kendine gelsin çıkacak yukarı. Zaten sıfırlanmamış bile belkide 1 den yüklesecek. Senin bat ne zaman ?
Bebişim batım belli değil benim. Ama iğneden sonra 16-17. Gün genelde regl oldum. Bugün 12. Günüm. Ben sanmıyorum ya artmaz muhtemelen cumartesine tamamen sıfırlanmış olur

Bebişim batım belli değil benim. Ama iğneden sonra 16-17. Gün genelde regl oldum. Bugün 12. Günüm. Ben sanmıyorum ya artmaz muhtemelen cumartesine tamamen sıfırlanmış olur
Çok erken olumsuz olmak için canım lütfen pozitif ol. Elinde gebelik testi var mı hala ? Bir iki gün sora bakalim ne oluyor

Erken gebelik testi yok mu ? Alsan bi yarın onunla denesen ilk idrarla. Çok heyecanlı ya🥹🥹😍😍
Erken gebelik yok benim bulunduğum yerde yurtdışndayim ben. Netten almam lazım olucak onuda yapmam. Belki bska.kaset test varsa onu alırım bakalım canım 😬

Yani yinede pozitif diyebiliriz çünkü hem hassasiyet yok ama silik çizgi cikiyo. Yani sanki başka test yapsam daha belirgin olcak gibi değil mi ? Ben sadece bu testleri aldım Türkiye den dönerken digerleini alamam yurtdışndayim ve burada da öyle çok güvenilir test yok ama birtane burdan kaset test alıp denicem Büyük ihtimalle
Evet kuzum pozitif büyük ihtimalle sağlıcakla tutunur umarım 🙏🏻

Evet kuzum pozitif büyük ihtimalle sağlıcakla tutunur umarım 🙏🏻
Amin varsa Allah'ın izniyle sağlıkli ilerler umarım. Test dışında 2 gün filan gecikmem var, tek taraflı kasık ağrısı batma vs. bel ağrısı. Bunlar bir var bir yok dün az vardı yok gibiydi nerdeyse bugün daha fazla. İşte ufak tefek belirtiler ha bide beni testten bile daha cok şüphenlendiren bir şey var oda her adet öncesi olan göğüs hassasiyetim bu ay yoktu
Maşallah güzelim bariz pozitif Buda yine de bulabilirsen başka testle destekle kuzum
Tabi büyük ihtimalle öyle yapacam kan testi ve kese görmeden de emin olamam

X