Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bana pek mantıklı gelmedi ben bakıyorum ama hep değiyor yumurtlama dönemi daha çok aşağı iniyor şimdi adetime 5 gün var yumurtlama dönemi kadar aşağıda değil ama yine de değiyor yani
Bu yöntem için bence hamilelik geçirmiş olmak gerek. Aradaki farkı anlamak için ama ne kadar güvenli tartışılır.

Gördün mü yumurta dölleneceği spermi kendi belirliyomuş
Evet bunu daha önce bende duymuştum. Ve tabiki herzaman seçici kadındır erkeklerin konuşma hakkı yok, dölleneceği spermi bile kendisi seçiyor. Erkeklerde herşeyi kendi yapıyor sanıyor ama yoookk bizim onlara izin verdiğimiz kadar

Eğlencelik gebelik testleri kocakarı yöntemleri ama birazda israf yaw Candy7777 ArasaNillGerek A ayb00
M Marryyj

Analarının pohpohlamalarından dünyayı ben yarattım sanıyolar da boşa imkanı olan doğursun yok çünkü kudreti Allah kadına bahşetmiş

Hahahha cinsiyete koptum mor lahanalı

@Mervenur227 bu testler sizce ?
Kuzum buna çok emin olmamakla birlikte bu test de pozitifleri çok geç çıkarıyor hassasiyeti yok yani pek en iyisi freely ve üstünde t1 t2 yazısı olan çok hassas onlar t1 ve t2 li olan benim 8 olan beta hcgmi çok net çıkarmıştı 5 gün kala çıkarıyor yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…