Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Hayır dün kaset test taptım negatif o yüzden gitmedim kan vermeye yine nasip olmadı sanırım
Üzüldüm senin adına marka falan bilmiyorum da bu mor kapaklılar yalancı pozitif çıkarıyor benim ve bir arkadaşın başıma geldi oradan biliyorum bizimkiler seninkinden de netti :KK43: böyle testlerle insanların Umutlarıyla oynuyorlar resmen. Hayırlı bir zamanda sağlıkla olsun inşallah gebeliğin kuzum 🙏🏻💕

Üzüldüm senin adına marka falan bilmiyorum da bu mor kapaklılar yalancı pozitif çıkarıyor benim ve bir arkadaşın başıma geldi oradan biliyorum bizimkiler seninkinden de netti :KK43: böyle testlerle insanların Umutlarıyla oynuyorlar resmen. Hayırlı bir zamanda sağlıkla olsun inşallah gebeliğin kuzum 🙏🏻💕
Ben hala unutmadım bu yalancı pozitifleri days doktor asla almayın

Eklentiler

• 1000109687.jpg
    1000109687.jpg
    53,3 KB · Görüntüleme: 32
Çok şükür darısı bize yumurtlamanın 6 gunundeyim sessiz sessiz beklemedeyim
Amin inşallah güzelim. İlişkiden sonra kalçanın altına yastık koy en az 15 dk ayakları dik 🥹 bir de ben sabahları aç karnına bi tatlı kaşığı keçi boynuzu özü yiyordum. O da çok iyiymiş tavsiye ederim

Amin inşallah güzelim. İlişkiden sonra kalçanın altına yastık koy en az 15 dk ayakları dik 🥹 bir de ben sabahları aç karnına bi tatlı kaşığı keçi boynuzu özü yiyordum. O da çok iyiymiş tavsiye ederim
Bakalım bekliyorum 3 aydır deniyoruz kısmet olacak mı ben ilişkiden sonra kalmadım ayağa bu ay o yüzden bakalım nolacak

Kızlar parmakla gebelik var mı yok mu anlayabiliyormuşuz. Candy7777 Candy7777 ArasaNillGerek ArasaNillGerek A ayb00 M Marryyj
Bana pek mantıklı gelmedi ben bakıyorum ama hep değiyor yumurtlama dönemi daha çok aşağı iniyor şimdi adetime 5 gün var yumurtlama dönemi kadar aşağıda değil ama yine de değiyor yani 😂

Kızlar parmakla gebelik var mı yok mu anlayabiliyormuşuz. Candy7777 Candy7777 ArasaNillGerek ArasaNillGerek A ayb00 M Marryyj
Ay ben yapamam onu kendime 😅 daha önce okumuştum biyerde sertlik varsa var mıydı gebelik öle bişeydi galiba

Ben hala unutmadım bu yalancı pozitifleri days doktor asla almayın
Kuzum bu mor kapaklılar sahte pozitif çıkarıyor hani markası Farklı olsa da bu mor kapaklı test içinde olanlar var onu da insan açmadan anlayamıyor ama benim de başıma geldi fnd_50 fnd_50 arkadaşımızın da dikkat edin o yüzden hem bence en sağlıklısı kaset testler erken gebelikler genel olarak yanlış pozitif veriyorlar

X