Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

İşte bende hiç biri yok bu ay 💁🏻‍♀️ ay inşallah kuzum ikimizinkide bebektir ❤️❤️❤️
İnşallah kuzum. ♥️♥️ Meme ucu da diklesiyor bebek varsa sönük durmuyor bu yüzden zaten sütyen rahatsız ediyor kaşıntı yapıyor birde ucunun etrafında noktalar çıkıyor sende var mı. Birde 1 1.50 kilo alıyorsun farkında olmadan.

Ben aldım ama daha kullanmaya başlamadım. Biri mi tavsiye etti?
Tadı baya kötü ama bal ile tatlandırın bence. Bende kimyasaldan sonra kullandım güzel temizledi. Regl günümü geçmeden oldum ve sonraki ayda gebe kaldım. Demeleme usulü yaptım ben. Cezveye bir çay bardağı su bir çay kaşığı hayıt tohumu koyun bir taşım kaynatın sonra süzüp için. Hamile şüpheniz varsa kullanmayın.

Evet evet onlar da etkileniyo haklısın. Geçen de ilişkiden sonra dedi bana da işte benden dolayı olmuyordur diye
Ben birde alerji olmuştum. Geçen sene temmuzda bıraktık biz korunmayı. 2. 3. İlişkiden sonra bir baktım isilik çıkarmış gibi kabarmış her yerim. Kızamık çıkardım sandım salgında vardı o zaman. Sonra fark ettim ilişki olmadığında hafifliyor ilişkiden sonra pişik olmuş gibi kıpkırmızı oluyor her yerim. 😂😂

Ayy gerçekten mi burda okuduklarım ve etrafımda duyduklarımın %90 ı göğüs ağrısı hassasiyetinden bahsediyor. Bende de Şuan sadece adet ağrısı var. Hadi inşallah 🙏🏼
Tabi öğrendikten sonra netten bakıp bakıp belirti aradım çift çizgi görmeme rağmen🤩🤩

3 gün mü ben de 1 haftaya kadar yaşıyo diye biliyorum. Gerçi 3 günde olsa şey de olsa diyorum ya gecen ay bi dolu bi boş gittim gene olmadı
Çünkü yumurta kendisini dolleyecek spermi tanıyormuş. O sprem denk gelmiyorsa demek. 🤷🏻‍♀️ Bir yerde okumuştum bunu yumurta kendi spermini daha tüpten çıkarken seçmiş oluyormuş ilginç demi bulursam eklerim burayada

Benim oluyo aşkım. Adet bitiyo ya 3 4 gün rahat oluyorum sadece. Sonra hep ıslak adete kadar. Ovü dönemi koyulaşıyo sonra su gibiye dönüyo. Ay bide ben bişi dicem. İğneye varmadan çatlıcam galiba az önce iğne gibi bişey battı kesildi. Yarım saat sürer kesin çatladım derdim o acıydı yani. Doktor beni cumaya çağırdı herhalde iğneye ihtiyaç olmucak @Beyond the sky A ayb00 Candy7777 Candy7777
Bide onca laf ettin caaanım klomenime bak gördün mü iğnesiz çatlıycan😁

İnşallah kuzum. ♥️♥️ Meme ucu da diklesiyor bebek varsa sönük durmuyor bu yüzden zaten sütyen rahatsız ediyor kaşıntı yapıyor birde ucunun etrafında noktalar çıkıyor sende var mı. Birde 1 1.50 kilo alıyorsun farkında olmadan.
Hayır hiç biri yok 😂😂 kız sadece regl ağrım var birde normalde regl öncesi 1-2 sivilce çıkardı. Hayatımda hiç bu kadar fazla çıkardığımı hatırlamıyorum. Sivilce gibide değil küçük küçük noktalar gibi. Bu belirti mi bilmiyorum

kızlaaar bu arada size yeni bir gebelik belirtisi buldum, belkide aranızda yaşayan bilen duyan vardır ama ben ilk kez dün alakasız bir konu hakkında gezinirken denk geldim:KK53:

yeni belirtimiiiiiiizz : Her gün sabaha karşı olur olmaz bir vakitte uyanmak. Yani misal her sabah saat 6 da gibi normalde uyanmadığnız vakitlerde uyanmak gebelik berlirtileri arasında yer alıyormuş efenim..:KK45:

İşin ilginç tarafı ben iki gün önce eşime: '' Ben bir kaç gündür sabah çok erken vakitlerde kalkıyorum.'' dedim ve dün bu tecrübe edenleri okurken hayretler içinde kaldım, baya özellikle hamile olduklarını öğrenmeden önce sabah 5 olsun 6 olsun erken kalkanlar olmuş. Hadi bakalııııııım hayırlı olsuuuuuun :halay:
Evet ben gebeliğimin ilk zamanlarında sabah 6.5 ta uyanıyordum üzerine acıkıyordum dayanamayacak şekilde oturup kahvaltı yapıyordum o saatte😂

X