Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kız bence bizi gerdiği kadar çocuk konusu onlarda geriyor. Mesela tedavi olduğumuz her ay stresten bana da yoruldum diyordu. Be zaman tedaviye ara verdik o zaman çoştu yine bizimki 😂😂😂 yani en azından benimkide benim gibi çocuk olacağı için gerilip yoruluyor 😂😂😂😂😂
Kesimlikle psikolojik ya nolursa olsun kafamız illaki bi çocuk yapma tutturma işinde yoğurt sanki 😂

Hayır hiç biri yok 😂😂 kız sadece regl ağrım var birde normalde regl öncesi 1-2 sivilce çıkardı. Hayatımda hiç bu kadar fazla çıkardığımı hatırlamıyorum. Sivilce gibide değil küçük küçük noktalar gibi. Bu belirti mi bilmiyorum
Evet olabilir ve ekstra yağlanma da oluyor bu arada

Ahahahhahahahah yapma yapma öyle şeyler sen bildiğin yoldan devam et en iyisi 😂😂😂
Valla araştırcam ama onun fark etmemesi lazım 🤣
Bu gün ev müsait değildi sabaha artık 🤭🤭😂
Sabah oldu kalk kız 😂
Kız benim bir akrabam 2 3 ayda bir yaparlarmış denk gelmiş şimdi 20 haftalık gebe oldu mu oluyor valla 🤭😂
Biz uğraşsak ta tutmuyor 😂 milletteki şansa bak ya 😂
Dizilerde kullandıkları mavi azdırma hapı 🤭🤭🤭😂😂
Araştırıp alcam ama benim bunu yemeğe falan toz yapıp karıştırmam lazım o öyle olur mu
Küçük çaplı bir depresyon atlattım ama iyiyim en önemlisi eşimle barıştım🥰
İyi olmana sevindim 😍 biz kedi köpek gibiyiz iki dakika sonra barisiyoruz 😂
Harbiden delisin
Yapacak bir şey yok mecbur tatlım bebek istiyosa yapacak 🤣

Evet olabilir ve ekstra yağlanma da oluyor bu arada
Evet benim cildim inanılmaz kurudur normalde. Suratımda t bölgemde yağlanma var. Zaten o kısımlarda böyle sivilce gibi ama değil gibi de şeyler var 💁🏻‍♀️ ay nedense bu sabahtan beri düşüncelerim bi olumsuza kaydı. Bu ayda tutmadı gibi hissediyorum 💁🏻‍♀️ hayırlısı olsun

Valla araştırcam ama onun fark etmemesi lazım 🤣

Sabah oldu kalk kız 😂

Biz uğraşsak ta tutmuyor 😂 milletteki şansa bak ya 😂

Araştırıp alcam ama benim bunu yemeğe falan toz yapıp karıştırmam lazım o öyle olur mu

İyi olmana sevindim 😍 biz kedi köpek gibiyiz iki dakika sonra barisiyoruz 😂

Yapacak bir şey yok mecbur tatlım bebek istiyosa yapacak 🤣
Kalktım kalktım 😂😂 araştır kuzum tam olarak bilmiyorum nasıl kullanılır o haplar.

Evet benim cildim inanılmaz kurudur normalde. Suratımda t bölgemde yağlanma var. Zaten o kısımlarda böyle sivilce gibi ama değil gibi de şeyler var 💁🏻‍♀️ ay nedense bu sabahtan beri düşüncelerim bi olumsuza kaydı. Bu ayda tutmadı gibi hissediyorum 💁🏻‍♀️ hayırlısı olsun
Bu da bir belirti aslında ruh hali değişimi. Olumsuz düşünceler kaygı duyma filan. Araştırma yapınca öyle saçma ve ilginç belirtiler keşfettim buralarda.

Adete 6-7 gün var 2 gündür belim ağrıyor çok ya ama yorgunluktanda olabilir
Bat 11 veya 12 eylül ovulasyın takibi yapmadıgım için bilemiyorm

Kızlar, ben dayanamayıp test yaptım reglime 3 gün var. 26 temmuzda yumurtlama oldu. Yani 11. Gündeyim ve negatif çıktı 🥲 sizce erken mi

X