Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Günaydın bebeksiler dün yazmıştım reglme 3 gün vardı beta 3,10 çıktı diye. Bugün de sabah ilk idrarla erken test yaptım. Silik çizgi çıktıı. Bayağı bi silik ama. Regle 2 gün kaldı çok heyecanlı bir bekleyişş. Ama regl olcakmış gibi ağrılarım var. İnşallah bebiş yerleştiği içindir bu ağrılar

Eklentiler

• 1000005924.jpg
    86,9 KB · Görüntüleme: 65
Evet görüyorum ben de son yaptığın testle bugünkünun arasında koyulaşma var mı?

Oyyyy ne güzel belirtiler anlatıyorsun inşallah hepsi tek tek gebeliktendir

Aayyy evet evet görünüyor. Genelde ağrıların normal olduğu söyleniyor. Giderek kalınlaşsın inşallah o çizgi

Tamam ozaman evde başka testlerin varsa iki günde bir yaparsan fark var mı aralarında diye görürüz inshallah değeri yükselir
Evet 2 gün sonra yeniliycem canım inşallah
Aayyy evet evet görünüyor. Genelde ağrıların normal olduğu söyleniyor. Giderek kalınlaşsın inşallah o çizgi
İnşallah güzelimm içime su serptin

merhaba kuşlar 5+1 den geliyorum, şlk gebeliğim aranızda gebelik yaşamış biri varsa, sancılarım geceleri uykumdan uyandırıyor doktor progestan verdi ama hala aynı şekilde sancılarım var normal mi ?
bu arada dileyen herkesin karnında minik bi susamın belirmesini dilerim.. :)

Ben ilk defa gördüm ya da ilk defa okumuş olabilirim testin üstünü ben genelde 5 dakika bekleyip atıyordum testleri artık 30 dakika beklicem
Eğer erken bir gebelikse yarım saate kadar ancak cikiyo o yüzden ben bekliyorum genelde öyle atıyorum bugün yumurtlamanın 4 günü bakalım nolacak bu ay bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…