Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Günaydın bebeksiler 🤩 dün yazmıştım reglme 3 gün vardı beta 3,10 çıktı diye. Bugün de sabah ilk idrarla erken test yaptım. Silik çizgi çıktıı. Bayağı bi silik ama. Regle 2 gün kaldı çok heyecanlı bir bekleyişş. Ama regl olcakmış gibi ağrılarım var. İnşallah bebiş yerleştiği içindir bu ağrılar 🥹
Ben de hafif bir cizgi gordum iki gun sonra cizgi daha da netlesir insaallah🥰

Günaydın bebeksiler 🤩 dün yazmıştım reglme 3 gün vardı beta 3,10 çıktı diye. Bugün de sabah ilk idrarla erken test yaptım. Silik çizgi çıktıı. Bayağı bi silik ama. Regle 2 gün kaldı çok heyecanlı bir bekleyişş. Ama regl olcakmış gibi ağrılarım var. İnşallah bebiş yerleştiği içindir bu ağrılar 🥹
Bu testi nasıl buldunuz ğredıctor değişmiş bundan yokmus artık dedi yüm eczaneler aldığınız yeri eger netteyse şinkler misiniz beni🤓

Bu testi nasıl buldunuz ğredıctor değişmiş bundan yokmus artık dedi yüm eczaneler aldığınız yeri eger netteyse şinkler misiniz beni🤓
Aa ben gittiğim her yerde görüyorum bundan güzelim. Eczaneden aldım. Ataşehirde içerenköyde hep bunlardan var aslında hehe. Hepsiburada da görmüştüm bitanem. Ben eczaneden gidip aldım ama 😅

Merhaba hanımlar sizce test mi bozuk ?

Eklentiler

• IMG_1833.jpeg
    IMG_1833.jpeg
    61,2 KB · Görüntüleme: 62
Aa ben gittiğim her yerde görüyorum bundan güzelim. Eczaneden aldım. Ataşehirde içerenköyde hep bunlardan var aslında hehe. Hepsiburada da görmüştüm bitanem. Ben eczaneden gidip aldım ama 😅
Bunun yanlıs cıkarma ıhtımalı yok çok güzel test gozunuz aydın olsun iki gün sonra tekrar yapın belirginleşecektir insallah❤️🤲🏻🌸

Merhaba hanımlar sizce test mi bozuk ?
Aa benim geçen hafta yaptığım testim böyle çıkmıştı kız bebek vardır inşallah sende. Benimki bence sıfırlanmayan HCG degerimden öyle çıktı diye düşünüyorum. 57 gün önce bebeğimizi cennete uğurladık maalesef. Ama belki bebek de olabilir ay bebek olsunda benimki bir şok olsun 🤣🤣

Ayyy tıpkısının aynısı şimdilik kavga çıkarmıyorum, ben hele istediğimi alayım ondan sonra görür o gününü 🔥
Benim koca 2 gün önce biraz üzdü beni gıcık erken doğum günü hediyesiyle gönlümü aldı künye almış bana küs olmak pahalıya patladı ona inşallah ayın 27 de hamile olduğumu öğrenirim de bende ona hediye veririm

Eklentiler

• 1000111942.jpg
    1000111942.jpg
    130,4 KB · Görüntüleme: 55
X