Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Dediğim gibi canım erken olduğu için de boşuna stress yapma kendine adet günü yapsan ya da en azından adete 2 gün kala varsa daha belirgin olurdu belki yarın pek bir fark olmayabilir bu sefer de boşu boşuna üzülürsün
Evet haklısın ama elimde değil bir an önce öğrenmek istiyorum yoksa da yoktur dicem muallakta kalmak bana göre bişey değil maalesef 9 ay önce 6 buçuk aylık hamileydim kızımı kaybettim daha bu ay denemeye cesaretim oldu zaten onda da pco olduğundan şüphelendiler iyice bi telaş aldı beni olmıcak mı diye

Evet haklısın ama elimde değil bir an önce öğrenmek istiyorum yoksa da yoktur dicem muallakta kalmak bana göre bişey değil maalesef 9 ay önce 6 buçuk aylık hamileydim kızımı kaybettim daha bu ay denemeye cesaretim oldu zaten onda da pco olduğundan şüphelendiler iyice bi telaş aldı beni olmıcak mı diye
Kaybın için üzgünüm eminim vardır bir hayır.

Olur mu canım sonuçta bir kere olmuşsun birdaha olursun ümitsiz olma daha dur Allah'ın izniyle çok yakında olacaktır 🥰

Belindeki şikayet ne bilmiyorum umarım bir an önce düzelir, eşin de belliki senin için endişleniyor. Seni anlıyorum fırsatı kaçırmak istemedin hayırlısi inshallah birdahaki aya güzel haberi almanı dilerim 🤲🏻
Amin cok tesekkur ederim. Agir kaldirma sonucu disklerimde kayma olmus bir sure kayropraktige gittim. Seanslarim bitince kendimi de iyi hissedince bu ay baslariz diye dusunmustum evet o da hakli bir taraftan beni dusunuyor hamilelik saglam bir bel istiyor ben de biliyorum ama zaman da geciyor.40 yasindayim gecen sene kurtajla sonuclanan bir gebeligim oldu araya baska seylerde girdi epeydir bekliyorum zaten😔 hayirlisi olsun ne diyelim🥺

Benim gecikmeye başlıyor gibi şu günlerde olmalıydı. Tam bat zamanindayim diye bilirim.

Ben ilk test dahil çok zor ( asiri hafif çizgi vardı)hepsini gördüm ilk dakikalarda çıktı. İlk testin yani 25 Ağustosun 20 dk sonraki hali çok belirgindi.

Eki Görüntüle 3474021
Ama tabi son test ilk on dk da bu çizgiye yakın çıktı asıl önemli olan oydu
Anladım canım yapmaya devam et bakalım inşallah koyulaşarak devam eder

Kızlar alt karnımda şişkinlik ve baskı var. Kasıklarımda da baskı, batma, ağrı var. Afedersiniz oturunca şeyim bile ağrıyor. Reglim yaklaşıyor 8 gün filan var yavaştan akıntımda başladı. Benim memelerin dolgunlasması lazım ama tık yok. Bel ağrısı baş ağrısı var. Bat 10 Eylül. 26 Ağustos çatlatma oldu benim eminim. Umarım düzelmiştir döngüm. Zaten 20 Eylül'e kadar olmazsam büyük ihtimal hamile olmuşumdur. Candy7777 Candy7777 ArasaNillGerek ArasaNillGerek A ayb00 ve diğer bacilarim.

Kızlar alt karnımda şişkinlik ve baskı var. Kasıklarımda da baskı, batma, ağrı var. Afedersiniz oturunca şeyim bile ağrıyor. Reglim yaklaşıyor 8 gün filan var yavaştan akıntımda başladı. Benim memelerin dolgunlasması lazım ama tık yok. Bel ağrısı baş ağrısı var. Bat 10 Eylül. 26 Ağustos çatlatma oldu benim eminim. Umarım düzelmiştir döngüm. Zaten 20 Eylül'e kadar olmazsam büyük ihtimal hamile olmuşumdur. Candy7777 Candy7777 ArasaNillGerek ArasaNillGerek A ayb00 ve diğer bacilarim.
Alt karında şişkinlik ve baskı bende de var. Ayy seninde az kalmış. Hadi inşallah güzel haberler alırsın inşallah 🙏🏼🙏🏼

Benimde regl tarihim o tarih. Bende de aynı belirtiler var ayrıca yüz üstü yatınca karnımın alt kısmı acıyor içerde sanki sertlik varmış gibi hissediyorum test yaptım aslında ama belli belirsiz çıktı emin bile değilim 8 gün var benimde yarın sabah tekrar yapıcam test sen yaptın mı

Benimde regl tarihim o tarih. Bende de aynı belirtiler var ayrıca yüz üstü yatınca karnımın alt kısmı acıyor içerde sanki sertlik varmış gibi hissediyorum test yaptım aslında ama belli belirsiz çıktı emin bile değilim 8 gün var benimde yarın sabah tekrar yapıcam test sen yaptın mı
Geçen hafta yaptım. Ara kanama olunca bende korktum üstüne görme gibi birşey mi oldu diye. Birde düşükten sonra HCG var mı merak ettim.

Düşük mü yaşadın geçen ay sen bende hemen üstüne kalmıştım daha kolay oluyor diyorlar ama ne kadar doğru bilemiyorum inşallah bebiş vardır 🩷
Evet 12 haftalıktı düşüğün arkası çabuk geliyor ilk kimyasalın ardından hemen hamile kalmıştım. Kafatası kemikleri oluşmadığı için beyin anomalisi oldu ve gelişimi durdu. İlaçla doktor kontrolünde düşürdüm. Normal doğum gibi oldu. Çok şükür parça filanda kalmamış içerde. Sadece bu ay regl olmak istiyorum düzenimi bilmek için.

Eklentiler

• IMG_3513.jpeg
    IMG_3513.jpeg
    156,8 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_3511.jpeg
    IMG_3511.jpeg
    96 KB · Görüntüleme: 47
X