Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ben de hafif bir cizgi gordum iki gun sonra cizgi daha da netlesir insaallah

Bu testi nasıl buldunuz ğredıctor değişmiş bundan yokmus artık dedi yüm eczaneler aldığınız yeri eger netteyse şinkler misiniz beni

Bu testi nasıl buldunuz ğredıctor değişmiş bundan yokmus artık dedi yüm eczaneler aldığınız yeri eger netteyse şinkler misiniz beni
Aa ben gittiğim her yerde görüyorum bundan güzelim. Eczaneden aldım. Ataşehirde içerenköyde hep bunlardan var aslında hehe. Hepsiburada da görmüştüm bitanem. Ben eczaneden gidip aldım ama

Aa ben gittiğim her yerde görüyorum bundan güzelim. Eczaneden aldım. Ataşehirde içerenköyde hep bunlardan var aslında hehe. Hepsiburada da görmüştüm bitanem. Ben eczaneden gidip aldım ama
Bunun yanlıs cıkarma ıhtımalı yok çok güzel test gozunuz aydın olsun iki gün sonra tekrar yapın belirginleşecektir insallah

Merhaba hanımlar sizce test mi bozuk ?
Aa benim geçen hafta yaptığım testim böyle çıkmıştı kız bebek vardır inşallah sende. Benimki bence sıfırlanmayan HCG degerimden öyle çıktı diye düşünüyorum. 57 gün önce bebeğimizi cennete uğurladık maalesef. Ama belki bebek de olabilir ay bebek olsunda benimki bir şok olsun

Ayyy tıpkısının aynısı şimdilik kavga çıkarmıyorum, ben hele istediğimi alayım ondan sonra görür o gününü
Benim koca 2 gün önce biraz üzdü beni gıcık erken doğum günü hediyesiyle gönlümü aldı künye almış bana küs olmak pahalıya patladı ona inşallah ayın 27 de hamile olduğumu öğrenirim de bende ona hediye veririm

Eklentiler

• 1000111942.jpg
    130,4 KB · Görüntüleme: 55
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…