Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar merhabalar öncelikle hepimiz inşallah bebişimizi kucağımıza alırız.
Bende pcos var letu kullandım ve 27 ağustosta ovitrelle vuruldum iğneyi kullandığım gün dahil 3 gün birliktelik oldu 27-28-29 tarih olarak. iğneyi vurulduğum iki gün kasıklarımda bir ağrı yoktu bugün aşırı bir ağrı oluştu sağ kasığımda yumurtamda sağ tarafta 20mm idi. Bu ağrı ve kramplar normal mi acaba yaşayan var mı?

Kızlar iyi akşamlar göğüslerim sanki yumuşadı indi gibi geliyor sizce normal mi haftaya kalp atışını duymaya gidecem belirttiler arada
Kaybolup geri gelir mi
İyi akşamlar.İçinizi ferah tutun normal bir durum.Kendinizi asiri dinleyip asiri incelemeyin.Yogun ağrı kanama vs olmadığı sürece Allahin izniyle bir şey olmaz.Pozitif düşünmeye çalışın.Allah saglikla kucağınıza almayı nasip etsin.Keseyi görmüş muydunuz?

Kızlar selamlar 🌸 A ayb00 ArasaNillGerek ArasaNillGerek Candy7777 Candy7777
Sabah evden çıkmadan alel acele yaptım lh testi, zaten yumurtlama olunca beklemeye bile gerek kalmadan direk belirdi hatta öyle bir belirme ki kontrol çizgisinden bile daha net 😅😅
Allah yardımcınız olsun.Hayırlı haberinizi bekliyorum.İnsallah hayirlisi ile bebisiniz bu ay size tutunur.

İyi akşamlar.İçinizi ferah tutun normal bir durum.Kendinizi asiri dinleyip asiri incelemeyin.Yogun ağrı kanama vs olmadığı sürece Allahin izniyle bir şey olmaz.Pozitif düşünmeye çalışın.Allah saglikla kucağınıza almayı nasip etsin.Keseyi görmüş muydunuz?
İyi akşamlar evet keseyi beş gün önce gördüm ve sonrasında hemen iğneye başladım çok bi belirdim zaten yoktu sadece iştahsızlık var acıkınca yiyorum bi anca

Ağrım yok elhamüdülillah kanamam da yok
Fitil de kullanıyorum 2 kaybım olduğu için

Kızlar merhabalar öncelikle hepimiz inşallah bebişimizi kucağımıza alırız.
Bende pcos var letu kullandım ve 27 ağustosta ovitrelle vuruldum iğneyi kullandığım gün dahil 3 gün birliktelik oldu 27-28-29 tarih olarak. iğneyi vurulduğum iki gün kasıklarımda bir ağrı yoktu bugün aşırı bir ağrı oluştu sağ kasığımda yumurtamda sağ tarafta 20mm idi. Bu ağrı ve kramplar normal mi acaba yaşayan var mı?
Merhaba. Bende 24ünde iğnemi yaptım. Benimde iğneden 2 gün sonra başladı ve hala devam ediyor. Normal bu sancılar kramplar. Çok aşırı bir ağrı değilse tabii 🌸

Kızlaaar doktor bu ay yumurtlama yok dedi ama benim kasıklarım sağlı sollu ağrıyor vee meme ucumda ağrı var boşuna umutlanmak istemiyorum ama böyle de duramıyorum. Acaba duphaston yüzünden mi diye de düşündüm ama bilmiyorum 🤷🏻‍♀️Doktorum duphastondan sonra 2-3 gün içinde adet olursun dedi yarın sabah sonuncuyu içicem en geç 4ü gibi olmam lazım. Ne düşünuorsunuz 🤦‍♀️ A ayb00 ArasaNillGerek ArasaNillGerek ve diğer kuşlar
Akıntı vs de var mı bacım sağlı sollu adet geliyor o zaman usuldan🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Canımm kızlar günaydın ❤️ bugün benim doğum günüm 🥳 ve ben dün hediyemi gördüm 😍 doktordan vajinal ultrason istedim ve sürpriz yumurtam oradaydı kalp atışı biraz yavaş dedi doktor 1 hafta sonra tekrar gidicem. 5+6 haftalık biraz yavaş olması normal sanki çok küçük daha 😍içim rahat 39 yaşıma girerken Rabbim bu mucizeyi nasip ettiyse vardır bir hikmeti. Hepinizi çok seviyorum ❤️

Eklentiler

• 1725080901097817520836844519092.jpg
    1725080901097817520836844519092.jpg
    95,4 KB · Görüntüleme: 23
Canımm kızlar günaydın ❤️ bugün benim doğum günüm 🥳 ve ben dün hediyemi gördüm 😍 doktordan vajinal ultrason istedim ve sürpriz yumurtam oradaydı kalp atışı biraz yavaş dedi doktor 1 hafta sonra tekrar gidicem. 5+6 haftalık biraz yavaş olması normal sanki çok küçük daha 😍içim rahat 39 yaşıma girerken Rabbim bu mucizeyi nasip ettiyse vardır bir hikmeti. Hepinizi çok seviyorum ❤️
Ayyy canım yaa çok güzel bir hediye gerçekten inşallah Rabbim sağ salim kucağına almayı da nasip eder. Baya erken duymuşsun kalp atışını normal şimdilik yavaş olması. Haftaya gittiğinde gümbür gümbür duyarsın inşallah. Bize de dua etmeyi unutma emi 🥹♥️

X