Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Canımm kızlar günaydın ❤️ bugün benim doğum günüm 🥳 ve ben dün hediyemi gördüm 😍 doktordan vajinal ultrason istedim ve sürpriz yumurtam oradaydı kalp atışı biraz yavaş dedi doktor 1 hafta sonra tekrar gidicem. 5+6 haftalık biraz yavaş olması normal sanki çok küçük daha 😍içim rahat 39 yaşıma girerken Rabbim bu mucizeyi nasip ettiyse vardır bir hikmeti. Hepinizi çok seviyorum ❤️
Ayyy hayırlı olsun 🌸🌸 Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏼🙏🏼😊

bu harita yorumundan gebeliğin nasıl tedaviylemi kendiliğinden mi olacağını söyleyenlerde varda benım o kadar bılgım yok malesef arkadaşlar yinede icimizden geldiği gibi davrancaz tabı tedavi takviye ne lazımsa su ay kesin olur dıyemıyorlar bılemıyoruz o konuda tabi o kadar ihtimalini yüksek görüyorum bende sadece dogum harıtasına gore bakınca :)
bana da bakabilir misinizzz🙂

Yaptım yaptım. Dünkine göre daha silik. Bu sefer bir tık daha yavaş geçiyor iğne etkisi. Yarın kaset testte negatifi görürüm muhtemelen. Salı günü de erken gebelikle yoka devam ahahhahahaha😂😂😂
Hmm siliniyor demek çabucak negatif olsunda gerçek pozitfleri görelim artık.

Hmm siliniyor demek çabucak negatif olsunda gerçek pozitfleri görelim artık.
Hatta dün eşime de dedim yarın ki testim bugünle aynı çıkarsa ya da daha belirgin çıkarsa seni işe bırakırım ordan ben hastaneye devam ederim😂 sabahta diyor ki galiba işe kendim gidicem whhahahahaha😂 neyse neyse öyle böyle 7 gün oldu az kaldı 🤭🤭

Canımm kızlar günaydın ❤️ bugün benim doğum günüm 🥳 ve ben dün hediyemi gördüm 😍 doktordan vajinal ultrason istedim ve sürpriz yumurtam oradaydı kalp atışı biraz yavaş dedi doktor 1 hafta sonra tekrar gidicem. 5+6 haftalık biraz yavaş olması normal sanki çok küçük daha 😍içim rahat 39 yaşıma girerken Rabbim bu mucizeyi nasip ettiyse vardır bir hikmeti. Hepinizi çok seviyorum ❤️
Ben 43 yasindayim o mucizeyi bende bekiyorum 19 yildır

Kutlarımm, sağlıkla gelişimi devam etsin minnoş embriyoşun sağlıkla kucağınıza alın dilerim ☺️🧿

Allah yardımcınız olsun.Hayırlı haberinizi bekliyorum.İnsallah hayirlisi ile bebisiniz bu ay size tutunur.
Ben tüp bebiko takibindeyim, çatlatma iğnemi vurulmuştum, lh yani yumurtlama testiydi bu testlerin güvenilirliğini ölçmek için yapmıştım 😅😅 ama umarım önümüzdeki aylarda da kan değeri olarak da buraya pozitif atmak kısmet olur 🧿🧿💚

Hatta dün eşime de dedim yarın ki testim bugünle aynı çıkarsa ya da daha belirgin çıkarsa seni işe bırakırım ordan ben hastaneye devam ederim😂 sabahta diyor ki galiba işe kendim gidicem whhahahahaha😂 neyse neyse öyle böyle 7 gün oldu az kaldı 🤭🤭
Ben test yaparken falan eşime söylemiyorum çünkü ister istemez beklentiye giriyor negatif olunca da belli etmiyor ama baya üzülüyor oyüzden son zamanlarda gizli yapıyorum. Kız ne çanuk 7 gün oldu 2-3 daha beklesen gerçek sonuçlar almaya başlarsın

Yaptım yaptım. Dünkine göre daha silik. Bu sefer bir tık daha yavaş geçiyor iğne etkisi. Yarın kaset testte negatifi görürüm muhtemelen. Salı günü de erken gebelikle yoka devam ahahhahahaha😂😂😂
Kız foti atsana bizde bakalım merak ediyoreee

Selamlar kızlar 🌸 tatildeydim ve biraz kafamı toparlamak amacıyla telefondan uzak kaldım 😮‍💨 inşallah herkes hamiledir mutludur ve sağlıklıdır 💜💜💜

İçimde iyi bir hiss var Allah'ın izniyle 🤲🏻

Ben test yaparken falan eşime söylemiyorum çünkü ister istemez beklentiye giriyor negatif olunca da belli etmiyor ama baya üzülüyor oyüzden son zamanlarda gizli yapıyorum. Kız ne çanuk 7 gün oldu 2-3 daha beklesen gerçek sonuçlar almaya başlarsın
Benimki çok üzülmüyor ya da bana belli etmiyor bilmiyorum 💁🏻‍♀️ vallaha çok çabuk geçti ya az kaldı ⏳

Eklentiler

• IMG_3484.jpeg
    IMG_3484.jpeg
    176,5 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_3485.jpeg
    IMG_3485.jpeg
    206,3 KB · Görüntüleme: 32
X