Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Canımm kızlar günaydın ❤️ bugün benim doğum günüm 🥳 ve ben dün hediyemi gördüm 😍 doktordan vajinal ultrason istedim ve sürpriz yumurtam oradaydı kalp atışı biraz yavaş dedi doktor 1 hafta sonra tekrar gidicem. 5+6 haftalık biraz yavaş olması normal sanki çok küçük daha 😍içim rahat 39 yaşıma girerken Rabbim bu mucizeyi nasip ettiyse vardır bir hikmeti. Hepinizi çok seviyorum ❤️
Masaallah cok sevindim😍 saglikla ilerlesin saglikla kucaginiza almak nasip olsun insaallah❤️ Dogum gununuz kutlu olsun💐

Yumurtlama döneminde olabilirmiş ben de yaşadım ve yumurta toplamam olmasına rağmen hala yaşıyorum, sanki otutturmuyo içine içine değiyor ya da basınç yapıyor gibi değil mi?

Aynen canım sağ tarafımda geceden başladı sabah devam ediyordu su an daha hafif bugünlerde yumurtlama günüm ondan herhalde

Kızlar merhaba. Biliyorum regl belirtileri ile hamilelik belirtileri hemen hemen aynı. Benim 1 hafta öncesinden adet sancılarım başladı normalde böyle olmazdı. Gün içinde bazı zamanlar her an olacakmışım gibi ağrıyıp geri kayboluyor. Göğüslerimde dolgun ve hassas. 1 hafta öncesinden başlaması regl belirtisi mi sizce?
belli olmaz gebelik belirtiside olabılır siz bi kan verin olmadı her zamankınden farklı hıssedıyorsanız regle yakın

Ay napıyım bugün bi deniz yaptık pertim çıktı kasıklarımdan bacaklarıma vuran ağrılarım var 🤦🏻‍♀️ bir ara denizde adet ağrısı girdi. İğneyi 7 gün önce yaptırmamış olsam regl olacağım bugün derdim öyle bir ağrı 🤦🏻‍♀️
Yüzmekten olmuştur o ağrılar. Kız dikkat biraz kendine çok yorulmamaya çalış

Yüzmekten olmuştur o ağrılar. Kız dikkat biraz kendine çok yorulmamaya çalış
Aslında dikkat ediyorum da şu 2 gün yordu biraz beni. Bizim 4 ayaklı bir oğlumuz var. Dün onun ufak bir operasyonu vardı. Resmî tatil diye ben götürdüm dün. Yol uzaktı. Sonra dön evi topla et derken oturamadım. Bugünde deniz bayağı yüklendim kendime 😂😂

Aslında dikkat ediyorum da şu 2 gün yordu biraz beni. Bizim 4 ayaklı bir oğlumuz var. Dün onun ufak bir operasyonu vardı. Resmî tatil diye ben götürdüm dün. Yol uzaktı. Sonra dön evi topla et derken oturamadım. Bugünde deniz bayağı yüklendim kendime 😂😂
Geçmiş olsun miniğe🌸 hem çalışıp hem ev olunca yorulmamak elde değil tabi bide oğlun varmış ❤️ Sen yine dedikkat etmeye çalış

X