Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ben genelde 2-3 gün sonra oluyorum doktorum olmazsan test yap demişti bakalım bekleyip görecez
O zaman İnshaAllah olmazsın bebiş vardır diyelim ☺️

Ben de bir kaç kez kullanmıştım da gebelik var desteklesin diye ama düşük olmuştu adetimin gelmesine yardımcı olmuştu bu ilaç.

Pek ümitli değilim ama inşallah 🙏

Aaa nasıl yani gebeydin ve düşük mü yaptırdu bu
Yooo yooo tam tersine sağlıklı gebelik olsaydı duphaston beslicekti gebeliği ama gebeliğim sağlıksız olduğu için minik bir kesem bile vardı gelismeyince düşük oldu. En azindan ilaç rahmiki temizlemiş oldu.

Bu ilacı çok seviyorum ben sağlıklı gebelik varsa destekliyor yoksa adet olmana yardımcı oluyor hepsi bu

Yooo yooo tam tersine sağlıklı gebelik olsaydı duphaston beslicekti gebeliği ama gebeliğim sağlıksız olduğu için minik bir kesem bile vardı gelismeyince düşük oldu. En azindan ilaç rahmiki temizlemiş oldu.

Bu ilacı çok seviyorum ben sağlıklı gebelik varsa destekliyor yoksa adet olmana yardımcı oluyor hepsi bu
Ohhh be ödüm koptu bir an. Geçmiş olsun canım inşallah sağlıkla tekrar nasip olur hepimize🙏

Ohhh be ödüm koptu bir an. Geçmiş olsun canım inşallah sağlıkla tekrar nasip olur hepimize🙏
Yok canım olur mu öyle şey doktor vermezdi zaten kötü birşey olsa .

Amin. Bakalım bekliyorum işte ne gıcık bir şey şu beklemek. Ayrıca o testlere de uyuz oluyorum hepsini birden açıp idrara daldırasım var :olamaz:

Yok canım olur mu öyle şey doktor vermezdi zaten kötü birşey olsa .

Amin. Bakalım bekliyorum işte ne gıcık bir şey şu beklemek. Ayrıca o testlere de uyuz oluyorum hepsini birden açıp idrara daldırasım var :olamaz:
Ayy valla çok zor. Hahahaha ayyy bende istiyorum arada onu yapmayıı. 10 tane testi iki günde bitiriyorum. Keşke dünyadaki bütün testler benim olsaaa:KK51:

Kızlar iyi akşamlar göğüslerim sanki yumuşadı indi gibi geliyor sizce normal mi haftaya kalp atışını duymaya gidecem belirttiler arada
Kaybolup geri gelir mi

Kızlar iyi akşamlar göğüslerim sanki yumuşadı indi gibi geliyor sizce normal mi haftaya kalp atışını duymaya gidecem belirttiler arada
Kaybolup geri gelir mi
Hiç gebelik yaşamadım ama burda okuduklarımdan normal olduğunu görmüştüm. Belirti gidip geri de gelebiliyormuş. Bence içini ferah tut🌸 olumlu düşün kötüyü çağırma 😊

X